Sterling upadł przed polem karnym Man Utd. Sędzia uznał, że faulu nie było.

Garcia trochę się pogubił i stracił piłkę w środkowej strefie boiska.

78'

Sterling nie dał rady minąć Valencię i w efekcie wyszła kontra Man Utd.

76'

Man City nie do końca wygląda jak zespół, który byłby w stanie doprowadzić do wyrównania.

72'

De Gea szybko wznowił grę, ale Rashford w walce o piłkę faulował Clichy'ego.

71'

Man City. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Sergio Aguero.

70'

Fatalny strzał Kolarova z rzutu wolnego. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

66'

"Ibra" kapitalnie piętą odegrał piłkę, ale Rashford najwyraźniej nie spodziewał się tego po Szwedzie.

64'

Świetne dośrodkowanie Rashforda i Ibrahimović nie trafił w piłkę. To powinien być gol.

63'

Man City. Schodzi: Leroy Sane. Wchodzi: Raheem Sterling.

63'

Fatalny strzał Kolarova z dystansu.

61'

Guardiola szykuje zmianę. Na murawie zamelduje się Raheem Sterling.

58'

Teraz Shaw podciął Navasa przed własnym polem karnym, ale sędzia o dziwo nie podyktował rzutu wolnego.

56'

Teatralny upadek Pogby. Francuz położył rękę na Otamendim i... upadł. Ma szczęście, że nie dostał żółtej kartki.

54'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Zlatan Ibrahimović.

1:0! Ibrahimović przepchnął Otamendiego, który odbił się od niego jak od ściany. Szwed zagrał do Herrery, który jednak nie doszedł do piłki, a trafiła ona do Maty. Hiszpan płaskim strzałem zdobył gola.

52'

Trzeba przyznać, że Man Utd przycisnął w drugiej połowie.

50'

Kolejny strzał Man Utd. Pogba sprzed pola karnego, ale wyraźnie obok bramki.

49'

W końcu! Ibrahimović zagrał do Pogby, który z dość ostrego kąta trafił w słupek. Na dodatek piłkę trącił jeszcze Caballero.

48'

Jamie Carragher, ekspert Sky Sports powiedział: - Tutaj nie gra Manchester City. Tutaj grają rezerwy Manchesteru City.

46'

Początek drugiej połowy, oby lepszej niż ta pierwsza część.

45'

Minuta doliczona.

1
1
45'

Kiepska akcja Pogby przy linii i strata piłki.

1
1
41'

Kolejny katastrofalny błąd Ibrahimovicia. Tak podał, że piłkę przejął Nolito, ale ten zagrał zbyt mocno i futbolówkę złapał de Gea.

1
1
40'

Kelechi Iheanacho całe wieki czekał z oddaniem strzału aż w końcu Rojo zablokował go.

1
39'

Świetny wślizg Otamendiego, który wybił piłkę Pogbie.

1
37'

Otamendi pośliznął się we własnym polu karnym, ale Rashford i tak został zablokowany.

36'

Przyblokowany strzał Ibrahimovicia i korner dla Man Utd.

34'

Podanie do "Ibry", który w najprostszej sytuacji źle przyjął piłkę.

33'

Katastrofalna dyspozycja piłkarzy. Teraz Mata podał w... aut.

32'

Teraz nie popisał się Kompany. Piłka na aucie.

31'

Shaw domagał się podyktowania rzutu rożnego dla MU, ale Mike Dean był innego zdania.

30'

Jeden strzał na pół godziny. Słabo, bardzo słabo.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Valencia.

25'

Zbyt mocne podanie Komapny'ego do Clichy'ego. Aut. Niestety póki co tak ten mecz wygląda.

23'

Słaby strzał Ibrahimovicia z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i wyszła na korner.

20'

Mimo iż Man Utd jest gospodarzem, to gra toczy się głównie na jego połowie.

18'

Sporo gry w środkowej strefie boiska i sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo.

15'

Kolejny faul Iheanacho i Nigeryjczyk musi uważać, bo przecież ma już żółtą kartkę na koncie.

13'

Żółtą kartkę otrzymał Kelechi Iheanacho.

Manchester City
10'

Carrick powalił Garcię we własnym polu karnym. Były podstawy do podyktowania "jedenastki".

7'

Sporo gry w środkowej strefie boiska.

4'

Trzeba zauważyć, że Man City dokonał aż dziewięć zmian w porównaniu do ostatniego meczu z Premier League.

2'

Mogło być 1:0 dla City! Navas ostro wrzucił piłkę w pole karne, ale z czterech metrów Kelechi Iheanacho uderzył nad bramką.