Puchar Polski: Ćwierćfinały, pierwsze mecze

86'

Tym razem Kędziora uderzył nad bramką po dośrodkowaniu Jevticia.

1
85'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Jevticia obrońcy utrudnili oddanie strzału głową Robakowi.

82'

Groźnie z dystansu uderzał Majewski, ale Załuska zdołał odbić piłkę.

1
78'

Gol! Strzelił Dawid Kownacki.

Robak uderzył sprzed pola karnego, Załuska odbił piłkę przed siebie, a z kilku metrów do bramki skierował ją Kownacki.

76'

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Darko Jevtić.

75'

Lech cały czas ma przewagę.

1
70'

Coraz groźniejszy jest Lech. Trałka znakomicie dośrodkował do Kownackiego, który głową uderzył obok bramki.

1
68'

Mocniej zaatakował teraz Lech. Makuszewski dośrodkował do Robaka, a ten do Majewskiego zagrał nieco za mocno.

1
67'

Wreszcie dobra akcja Lecha. Gajos zagrał w pole karne do Makuszewskiego, który znalazł się w dogodnej sytuacji, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Popović.

1
67'

Zablokowany strzał Majewskiego z dystansu.

1
66'

Popović uderzył z dystansu wysoko nad bramką.

1
63'
63'

Bardzo nieudanie z 20 metrów uderzał Gajos.

1
62'

Lech. Schodzi: Dariusz Formella. Wchodzi: Dawid Kownacki.

61'

Sprzed linii pola karnego uderzał Formella, ale piłka minęła dalszy słupek.

1
59'

Żółtą kartkę za faul na Małeckim otrzymał Łukasz Trałka.

58'

Lech dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

2
55'

Obraz gry się nie zmienił. Wciąż brakuje emocji.

2
51'

Żółtą kartkę za faul na Makuszewskim otrzymał Maciej Sadlok.

Wisła Kraków
1
50'

Majewski uderzał z pola karnego. Piłka w znacznej odległośći minęła bramkę, choć gdyby tor jej lotu zmienił Arajuuri byłoby groźnie.

1
48'

Gol! Strzelił Paweł Brożek. Asystował mu Boban Jović.

Jović dośrodkował z prawej strony boiska, a Paweł Brożek znakomicie odwrócił się mając na plecach Arajuuriego i strzałem z pięciu metrów pokonał Buricia.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Majewski uderzył sprzed pola karnego, ale pewnie interweniował Załuska.

1
44'

Brakuje dokładności w poczynaniach obu drużyn.

1
39'

Obecnie dłużej przy piłce utrzymuje się Lech.

35'

Szybka akcja Lecha. Robak zagrał do Majewskiego, ale jego strzał lewą nogą z linii pola karnego bez problemów obronił Załuska.

1
33'

Z boiska wieje nudą. Brakuje sytuacji, a puste trybuny powodują, że mecz ten przypomina sparing.

1
30'

Majewski mocno dośrodkował w pole karne, ale górą byli obrońcy Wisły.

1
26'

Gra toczy się głównie w środku pola.

1
23'

Żółtą kartkę za faul na Makuszewskim otrzymał Richard Guzmics.

1
22'

Wisła ładnie rozegrała piłkę, ale Mączyński źle ją opanował i trafił prosto w Arajuuriego.

1
20'

Małecki dośrodkował z rzutu rożnego do Guzmicsa, ale jego strzał głową przeleciał nad bramką.

1
19'

Ondrasek mijając Arajuuriego uderzył go łokciem, czego nie zobaczył ustawiony blisko sędzia liniowy. Napastnik Wisły zagrał do Boguskiego, ale obrońcy zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

1
18'

Gajos dośrodkował w pole karne, piłkę zgrał Makuszewski, ale obrońcy utrudnili Formelli oddanie strzału.

1
16'

Niepewnie na linii pola karnego interweniował Załuska, ale Makuszewski zaatakował go nakładką.

1
15'

Radosław Majewski uderzył z ok. 25 metrów, ale pewnie interweniował Załuska.

1
13'

Jak na razie brakuje sytuacji strzeleckich.

1
9'

Głowacki uderzył z rzutu wolnego z ok. 30 metrów, ale prosto w Buricia.

1
6'

Kędziora wbiegł w pole karne, płasko dośrodkował, ale obrońca zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

1
5'

Spokojny początek spotkania.

1
1'

Wilusz zdecydował się na strzał z dystansu, ale trafił prosto w obrońcę.

1
20:42

Mecz toczony jest przy pustych trybunach.

2
20:42

Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

2
19:37

Obie drużyny rywalizowały ze sobą niespełna dwa tygodnie temu w meczu Lotto Ekstralasy. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Bramki zdobywali Darko Jevtić oraz w doliczonym czasie gry Paweł Brożek.