Puchar Polski: Ćwierćfinały, rewanże
30 lis 2016 17:30
90+3'

60 sekund do końca. Jastrzębianie nie potrafią przedostać się pod bramkę gospodarzy.

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

90'

Wigry. Schodzi: Kamil Adamek. Wchodzi: Mamadou Kuku.

wchodzi Wchodzi
Mamadou Kuku #17
schodzi Schodzi
88'

Z przebiegu gry niewiele wskazuje na to, aby goście byli w stanie zdobyć gola i doprowadzić do dogrywki.

84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Kopacz.

Adrian Kopacz #16
GKS Jastrzębie
83'

Wigry starają się utrzymywać przy piłce i nie dopuszczać jastrzębian pod własną bramkę. Goście wyraźnie opadli z sił.

80'

Gospodarze nie zamierzają czekać na rywali, którzy chcą doprowadzić do dogrywki. Gracze Wigier w ataku.

1
76'

GKS 1962 Jastrzębie. Schodzi: Kamil Jadach. Wchodzi: Tomasz Dzida.

Tomasz Dzida #15
Kamil Jadach #11
70'

Strzał Szczepana wydawał się prosty do złapania, ale Zoch miał problemy ze śliską piłką.

69'

Strzelał Weiss, ale uderzył bardzo niecelnie. Otwarte spotkanie w ostatnich minutach.

68'

Gospodarze wciąż nie mogą czuć się półfinalistami. Jastrzębianie wierzą w odrobienie strat.

64'

GKS 1962 Jastrzębie. Schodzi: Tomasz Musioł. Wchodzi: Wojciech Caniboł.

Wojciech Caniboł #17
Tomasz Musioł #7
62'

Gospodarze uporządkowali grę i starają się nie dopuszczać rywala pod własną bramkę.

59'

Strzelał Kądzior, ale piłka odchodziła od bramki i ostatecznie minęła słupek.

58'

GKS 1962 Jastrzębie. Schodzi: Damian Zajączkowski. Wchodzi: Adrian Kopacz.

Damian Zajączkowski #6
54'

Coraz groźniej pod bramką Wigier. Tym razem Szczepan zagroził Zochowi, ale żaden z jego partnerów nie dostawił nogi.

52'

Tront oddał kolejny strzał, tym razem Zoch wybił piłkę.

50'

Wyrównujący gol dodał wiary gościom w możliwość wywalczenia awansu. Coraz lepiej prezentują się jastrzębianie.

46'

Gol! Strzelił Damian Tront. Cóż za początek drugiej części meczu. Świetnym strzałem popisał się Tront. Gracz gości uderzył z ok. 30 metrów, piłka po drodze odbiła się od jednego z graczy gospodarzy i zaskoczyła Zocha!

Damian Tront #8
46'

Gramy po przerwie.

45'

Strzelał Kądzior, ale strzał z ok. 19 metrów odbił się od obrońcy i wyszed na rzut rożny.

41'

Efektowny strzał z powietrza oddał Szczepan, ale nie trafił w bramkę. GKS coraz groźniejszy.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Tront.

38'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, błąd popełnił Zoch, ale bez konsekwencji. Po chwili w polu karnym przewrócił się jeden z graczy gości, ale arbiter nakazał grać dalej.

35'

Gol! Strzelił Łukasz Wroński. Asystował mu Kamil Zapolnik. Zapolnik dograł do Wrońskiego, ten ograł obrońcę i wykorzystał błąd bramkarza, który niepotrzebnie wyszedł z bramki. Wigry coraz bliżej historycznego wyczynu!

34'

Kądzior znalazł się przed świetną szansą, ale z kilku metrów trafił w obrońcę! Kamil Szymura uratował gości przed stratą gola!

31'

Po rzucie rożnym do piłki doszedł Szymura, ale jego strzał z dystansu minął cel.

30'

Odważniej zaczęli grać jastrzębianie, którzy coraz częściej goszczą w okolicach pola karnego bramki Wigier.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Zajączkowski.

26'

GKS szans w zdobyciu gola upatruje w dalekich dograniach do Szczepana. Zoch jednak jest czujny i uprzedza gracza gości.

23'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę, a goście nie wierzą w możliwość zepchnięcia rywala do defensywy.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Szczepan.

Daniel Szczepan #10
20'

Szczepan chciał wślizgiem zaatakować piłkę, ale na śniegu nie zdążył wyhamować i zderzył się z kolanem bramkarza.

17'

Dogranie do Kwame, który włączył się do akcji ofensywnej Wigier, ale defensor był na wyraźnym spalonym.

13'

W Suwałkach wciąż jak w polskim filmie. Nic się nie dzieje, nuda...

9'

Gospodarze często wrzucają piłkę w pole karne gości. Póki co bez efektów.

6'

Gospodarze starają się znaleźć dziurę w defensywie gości. Jastrzębanie póki co nie kwapią się do odrabiania strat z pierwszego meczu.

3'

Od początku gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce, goście nie potrafią jej przejąć.

17:17

Minuta ciszy ku czcic ofiar katastrofy lotniczej w Kolumbii.

17:17

Spotkanie poprowadzi Łukasz Bednarek (Koszalin).

17:17

W pierwszym meczu Wigry wygrały 2:1 i są faworytem do awansu do półfinału rozgrywek o Puchar Polski.