Puchar Niemiec: II runda
26 paź 2016 20:45
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Alaba. Asystował mu Arturo Vidal. W ostatniej akcji meczu Alaba precyzyjnym strzałem z okolic narożnika pola karnego pokonał Hitza.

Bayern Monachium
3
1
1
90+2'

Tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Vidal. Zawodnik Bayernu uderzył prosto w bramkarza.

1
90'

Mecz potrwa jeszcze co najmniej trzy minuty.

89'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Julian Green. Wchodzi: David Alaba.

88'

Thiago Alcantara huknął zza pola karnego - tuż obok słupka.

88'

Z boiska wieje nudą. Bayern ma dużą przewagę, ale nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę rywali.

86'
ZMIANA

Augsburg. Schodzi: Dominik Kohr. Wchodzi: Julian Gunther-Schmidt.

wchodzi Wchodzi
Julian Schmidt #33
schodzi Schodzi
84'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Renato Sanches. Wchodzi: Arturo Vidal.

82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kingsley Coman.

1
81'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Mats Hummels. Wchodzi: Holger Badstuber.

79'

Hitz z łatwością obronił strzał Muellera.

1
77'
ZMIANA

Augsburg. Schodzi: Ja-Cheol Koo. Wchodzi: Halil Altintop.

75'

Strzał z 25. metra w wykonaniu Kohra. Prosto w ręce Neuera.

1
1
74'

Kimmich stracił piłkę pod polem karnym Augsburga, goście wyszli z kontrą, ale ich ofensywne zapędy szybko zostały powstrzymane przez gospodarzy.

71'

Goście zacieśnili szeregi obronne, z czym duże problemy ma Bayern. Augsburg nastawił się na grę z kontry.

1
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dong-Won Ji. Fantastyczna akcja Koreańczyka! Po przechwycie pod własną bramką piłka błyskawicznie trafiła do Ji. Ten w szesnastce rywali wdał się w drybling i zaskakującym uderzeniem pokonał Neuera!

FC Augsburg
1
2
67'

Sanches dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybił jeden z obrońców Augsburga.

1
65'

Strzał z lewej nogi Boatenga. Bardzo niecelny.

1
63'

Strzał z dystansu Muellera, obronił go Hitz.

1
60'
ZMIANA

Augsburg. Schodzi: Georg Teigl. Wchodzi: Jonathan Schmid.

60'

Max świetnie dośrodkował w pole karne w kierunku Ji, ale Koreańczyk nie zdołał strącić piłki.

57'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Thomas Mueller! Niesamowite! Drugi niewykorzystany rzut karny tego dnia. Mueller strzelił wysoko nad poprzeczką.

1
3
56'

Rzut karny dla Bayernu! Zdaniem sędziego Kacar zagrał piłkę ręką.

2
54'

Goście postraszyli Bayern. Jednak Bawarczycy szybko przejęli inicjatywę i uspokoili sytuację.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Kohr.

FC Augsburg
1
48'

Nie ma gola! Ja-Cheol Koo! Koreańczyk zmarnował rzut karny. Nie była to dobrze wykonana jedenastka i poradził sobie z nią Neuer.

FC Augsburg
1
1
48'

Rzut karny dla gości! W polu karnym Hummels delikatnie odepchnął Kacara i sędzia podyktował jedenastkę.

1
47'

Niecelne uderzenie z dystansu Thiago Alcantary.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Groźnie pod bramką Augsburga. Hitz w świetnym stylu obronił strzał Hummelsa.

41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Julian Green. Asystował mu Thomas Mueller. Mueller wrzucił z prawego skrzydła prosto na głowę Greena, ten bez chwili zawahania strzelił i pokonał bramkarza rywali. To debiutancki gol Greena.

2
1
40''

Thiago Alcantara przymierzył z dystansu. Strzelił tuż obok słupka.

36'

Alcantara podał do znajdującego się w polu karnym Muellera, a ten strzelił wysoko nad bramką.

1
34'

Gospodarze rozgrywają piłkę pod polem karnym rywali. Nie potrafią jednak stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

1
31'

Alcantara podał do Greena, ale ten nie zdołał zagrozić bramkarzowi rywali. Co prawda oddał strzał, ale Hitz z łatwością złapał piłkę.

1
29'

Teigl ruszył z akcją prawym skrzydłem, ale tuż przy narożniku boiska piłkę odebrał mu Bernat.

28'

Po wrzutce Alcantary piłkę wybili obrońcy gości.

1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Baier.

FC Augsburg
1
25'

Po dośrodkowaniu Muellera piłka trafiła do Hummelsa, ale ten nie zdołał oddać strzału.

24'

Na boisku niewiele się dzieje. Spacerowe tempo tego spotkania.

21'

Kolejny strzał z dystansu w wykonaniu Bayernu. Tym razem nad bramką uderzał Renato Sanches.

1
19'

Niecelne uderzenie Thiago Alcantary z 20 metrów. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
17'

Thiago faulem zatrzymał akcję przeciwników.

15'

Po strzelonej bramce Bayern kontroluje przebieg wydarzeń na boisku.

13'

Strzał z dystansu Muellera. Piłka przeleciała nad poprzeczka.

9'

Goście powoli starają się rozgrywać piłkę, ale gospodarze skutecznie im w tym przeszkadzają.

7'

Kimmich niedokładnie podał do Muellera. Akcja Bayernu zakończona stratą.

5'

Bayern dominuje od pierwszej minuty. Goście mają problemy z opuszczeniem własnej połowy.

2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philipp Lahm. Asystował mu Thomas Mueller. Świetne otwarcie Bayernu! Dwójkowa akcja Lahma i Muellera. Obrońca Bayernu precyzyjnym strzałem tuż przy długim słupku dał swojej drużynie prowadzenie.

2
1
czas Start meczu
20:20

Trener Bayernu w tym meczu dał odpocząć kilku czołowym zawodnikom. W gronie tym jest między innymi Robert Lewandowski, który zajął miejsce na ławce rezerwowych.