Waasland-Beveren. Schodzi: Julian Michel. Wchodzi: Aleksandar Boljević.

Aleksandar Boljević #7
schodzi Schodzi
Julian Michel #12
90+2'

Piłka w bramce Beveren, ale gol nie został uznany. Teodorczyk odpychał jednego z rywali.

90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

88'

Kontra Waasland-Beveren i tylko przytomna postawa w bramce Roefa uchroniła przyjezdnych od dopełnienia kompromitacji.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Teodorczyk. Faul po stracie piłki.

84'

Waasland-Beveren. Schodzi: Floriano Vanzo. Wchodzi: Francois Marquet.

Francois Marquet #8
Floriano Vanzo #28
82'

Podcinka nad głowami obrońców Beveren. W pole karne wpadł Frank Acheampong, ale arbiter przerwał grę gwizdkiem. Był ofsajd.

80'

Dużo swobody miał na lewym skrzydle Hanni. Algierczyk wbiegł w szesnastkę, ale już dogrywał prosto pod nogi obrońców.

77'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Stephane Badji. Taktyczny faul pomocnika i siły wyrównane!

Stephane Badji #8
RSC Anderlecht
76'

Żółtą kartkę otrzymał Laszlo Koteles. Za grę na czas.

Laszlo Koteles #26
Waasland-Beveren
75'

Swojego gola szukał autor dwóch asyst Siebe Schrijvers. Po jego strzale z 18 metrów piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Stephane Badji. Faul tuż przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla gospodarzy.

72'

Już 12 kornerów wybijali goście, ale po żadnym z nich nie było większego zagrożenia.

69'

Koledzy szukają Teodorczyka. Przed momentem miękka centra na 5. metr, ale Polaka uprzedził Camacho.

67'

Piłka w siatce Kotelesa, ale gol nie został uznany. Po centrze z rzutu wolnego do piłki dopadł Łukasz Teodorczyk, ale tym razem Polak był na spalonym.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Siebe Schrijvers. Faul na Capelu.

Siebe Schrijvers #10
63'

Mądra gra obronna gospodarzy. Pachnie sensacją wielkiego kalibru.

Myślicie, że dojdzie do sensacji?
Tak, Beveren dowiezie wygraną
Nie, Anderlecht odwróci losy meczu
będzie remis
60'

Floriano Vanzo szarpnął prawą flanką, ale dośrodkował stanowczo zbyt głęboko. Roef musiał tylko poczekać na piłkę, a ta sama wpadła mu w koszyczek.

58'

Anderlecht. Schodzi: Bram Nuytinck. Wchodzi: Hamdi Harbaoui.

Hamdi Harbaoui #9
56'

Szarża Schrijversa i faul Tielemansa 30 metrów przed własną bramką. Prawdziwa bomba posłana w stronę Roefa, który był w opałach, ale obronił.

52'

Uderzenie z ostrego kąta w wykonaniu Hanniego, ale Koteles dobrze pilnował bliższego słupka.

49'

Protestowali goście. Ich zdaniem po strzale sprzed pola karnego, jeden z obrońców odbił piłkę ręką. Sędzia jednak widział to inaczej.

46'

Początek II połowy.

44'

Acheampong wpadł w pole karne z lewej strony, a zagrana przez niego piłka mijała kolejnych graczy. Akcję na dalszym słupku zamykał Diego Capel, ale w przyjęciu pomagał sobie ręką.

42'

Anderelecht próbuje sforsować obronę rywala akcjami przeprowadzanymi środkiem. Tam jednak jest bardzo gęsto.

38'

Ponownie na pierwszym planie Laszlo Koteles. Po uderzeniu z 25 metrów piłka odbiła się rykoszetem i zmierzała pod poprzeczkę. Bramkarz zdołał jednak przenieść ją nad poprzeczką.

37'

Kolejne mocne wstrzelenie piłki przed bramkę miejscowych, ale tym razem ofiarnie na przedpolu interweniował Koteles. Dalekie piąstkowanie Węgra.

35'

Stanciu dośrodkował na głowę Teodorczyka, ale Polak źle nabiegł na piłkę i posłał ją nad poprzeczką.

32'

Gol! Strzelił Jens Cools. Asystował mu Siebe Schrijvers.

Ku olbrzymiemu zaskoczeniu gospodarze ponownie obejmują prowadzenie. Mierzona centra z prawego skrzydła i stojący na 9. metrze Cool kropnął z woleja. Piłka leciała w sam środek i Roef miał ją na rękawicach. Strzał był jednak zbyt silny.

Jens Cools #24
Asysta:
29'

Minutę po wejściu na boisko De Schutter faulował przed własnym polem karnym. Do piłki podszedł Youri Tielemans, ale koszmarnie przestrzelił.

28'

Waasland-Beveren. Schodzi: Olivier Myny. Wchodzi: Niels De Schutter.

Niels De Schutter #3
Olivier Myny #32
25'

Druga groźna akcja gospodarzy. Po szybkiej wymianie podań, miejsce do oddania strzału przed polem karnym znalazł Siebe Schrijvers. Roef rzucił się w swoją prawą stronę i sparował piłkę na rzut rożny.

23'

Laszlo Koteles nie kwapił się z wznowieniem gry od bramki. Chyba na grę na czas jeszcze za wcześnie?!

19'

Lewą stroną pola karnego szarżował Frank Acheampong. Ostatecznie jednak centra Ghańczyka została dość łatwo zablokowana.

17'

Strzał z 18 metrów oddał Hanni, ale piłka odbiła się od pleców jednego z rywali i poszybowała nad poprzeczką.

14'

Dośrodkowanie z prawej flanki w kierunku Teodorczyka. Polak tym razem odgrywał do tyłu do Capela, ale ten skiksował. Po wysokim koźle piłkę złapał węgierski bramkarz Beveren.

11'

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. Asystował mu Youri Tielemans.

Błyskawiczna odpowiedź gości! Prostopadła piłka do Teodorczyka, a ten w sytuacji sam na sam strzelił obok wybiegającego bramkarza. W tym sezonie Polak takich okazji nie marnuje.

9'

Gol! Strzelił Zinho Gano. Asystował mu Siebe Schrijvers.

Niebywałe! Gospodarze od początku meczu przeprowadzili jedną akcję i prowadzą. Po centrze z kornera, celnie głową uderzył rosły Gano.

Zinho Gano #9
Asysta:
5'

Gospodarze bronią się całym zespołem. Nie ma wątpliwości, tak będzie wyglądał ten mecz do samego końca.

2'

Strzał z 20 metrów, ale piłka trafiła w głowę zawodnika stojącego w murze i przeleciała obok bramki.

1'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ibrahima Seck.

Coś niespotykanego! 27 sekunda i gospodarze już w dziesiątkę! Wychodzącego sam na sam Teodorczyka faulował Seck.

Ibrahima Seck #15
19:37

Żółto-niebieskie stroje gospodarzy. Anderlecht zagra na biało.

19:37

Obiekt Freethiel Stadion w Beveren. To tutaj zawitają w niedzielny wieczór piłkarze Anderlechtu. Łukasz Teodorczyk będzie szukał kolejnych trafień. Czy zapisze na swoje konto jakieś gole, przekonamy się już wkrótce.