Liga Młodzieżowa UEFA
02 lis 2016 16:00
90+4'

Gol! Strzelił Tomasz Nawotka.

Jest gol honorowy! Z prawego skrzydła w światło bramki dośrodkował Nawotka, koszmarny błąd popełnił Zidane i piłka wpadła do siatki.

Legia Warszawa juniorzy
90+3'

Teraz Majecki wybił piłkę na rzut rożny po groźnym strzale Segury z ostrego kąta.

90+2'

Z ostrego kąta celnie, ale wprost w ręce Zidane'a uderzył Czarnowski.

1
90'

Doliczone 4 minuty.

89'

Sprzed pola karnego uderzył Bravo, ale piłka minęła słupek.

86'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Sebastian Szymański. Wchodzi: Patryk Czarnowski.

wchodzi Wchodzi
Patryk Czarnowski #21
schodzi Schodzi
1
86'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Bartłomiej Urbański. Wchodzi: Aleksander Waniek.

Aleksander Waniek #11
Bartłomiej Urbański #16
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sebastian Szymański.

1
83'

Luca Zidane wybiegł poza pole karne i uprzedził Cichockiego.

82'

Coraz mniej czasu ma Legia na odrobienie strat. Już chyba tylko cud mógłby uratować ekipę Krzysztofa Dębka przed porażką.

81'

Real Madryt juniorzy. Schodzi: Oscar. Wchodzi: Alvaro Bravo.

Alvaro Bravo #26
Oscar #10
79'

Legia Warszawa juniorzy. Schodzi: Adam Ryczkowski. Wchodzi: Piotr Cichocki.

Piotr Cichocki #19
75'

Real Madryt juniorzy. Schodzi: Sergio Diaz. Wchodzi: Echu.

Echu #18
Sergio Diaz #8
74'

Teraz Sandro Kulenović spudłował uderzeniem z ostrego kąta po centrze z lewego skrzydła. Niepotrzebnie strzelał nogą, w tej sytuacji należało główkować.

72'

Szarpią jeszcze legioniści, w polu karnym ładnie pozycję wypracował sobie Sandro Kulenović, w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu jednak David. Po rzucie rożnym natomiast główkowało dwóch zawodników gospodarzy, którzy sobie nawzajem przeszkodzili i tym razem skutecznie interweniował Luca Zidane.

69'

Real Madryt juniorzy. Schodzi: Jaime Seoane. Wchodzi: Martin.

Martin #6
Jaime Seoane #20
68'

Z rzutu wolnego z 17 metrów uderzył Oscar, piłka odbiła się od muru obrońców i poleciała tuż nad poprzeczką.

66'

Kąśliwie, między nogami legionistów uderzył w krótki róg Gomez i Radosław Majecki wybił piłkę na rzut rożny.

65'

Królewscy nie pozwalają Legii na zbyt wiele, piekielnie trudno będzie gospodarzom odrobić dwubramkową stratę.

62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jaime Seoane.

Real Madryt juniorzy
1
59'

Gomez kapitalnie wymanewrował obronę Legii, podciął piłkę nad Majeckim, na szczęście zrobił to zbyt lekko i Mateusz Hołownia uratował swój zespół niemal przed linią bramkową.

56'

Kapitalna interwencja Majeckiego w sytuacji sam na sam z Alberto! To powinno być 0:3.

54'

Legia podkręciła tempo, od kilku minut nieustannie atakuje, lecz brakuje jej skuteczności.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Cóż za indolencja Legii! Po wrzutce z prawego skrzydła, z piłką kilka metrów przed bramką minęli się Sandro Kulenović, a następnie Sebastian Szymański!

48'

Mogło być 0:3. Po rzucie rożnym strzał z najbliższej odległości oddał Gomez i Majecki złapał piłkę niemal na linii bramkowej.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Mogło być 1:2, ale goście wyratowali się w ogromnym zamieszaniu w polu karnym. Próbował uderzać Żyro, jednak został zablokowany.

1
45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Gol! Strzelił Alberto. Asystował mu Sergio Diaz.

Legia się odkryła i niestety przyjęła drugi cios. Diaz podał do Alberto, a ten - praktycznie stojąc w miejscu - oddał perfekcyjny strzał z 16 metrów. Majecki bez szans.

Alberto #28
Asysta:
44'

Groźny kontratak Realu, ale strzał Diaza z 15 metrów został zablokowany.

43'

Martin zablokował mocny strzał Ryczkowskiego z ostrego kąta. Legioniści reklamowali tam jeszcze zagranie ręką, ale o rzucie karnym absolutnie nie było mowy.

42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Manu Hernando.

Manu Hernando #5
1
40'

Gol! Strzelił Antonio Segura. Asystował mu Oscar.

0:1. Oscar idealnie podał do niekrytego w polu karnym Segury, a ten trafił do siatki ładnym technicznym strzałem. Majecki musnął piłkę, ale nie zdołał jej odbić. Szkoda, w tej akcji obrona Legii wyraźnie przysnęła.

Antonio Segura #17
Asysta:
Oscar #10
1
37'

Real stworzył dotąd nieco więcej sytuacji. W Legii trochę szwankuje wykończenie.

1
33'

Gomez mógł mieć znakomitą okazję, ale w ogóle nie oddał strzału, bo w polu karnym umiejętnie blokował go Żyro. Efekt? Piłkę przejął Majecki.

1
29'

Groźnie z dystansu uderzył Oscar, piłka odbiła się po drodze od Bondarenki i wyszła na rzut rożny.

27'

Luca Zidane bardzo niepewnie przeciął dośrodkowanie Michalaka z prawej strony boiska, ale zdążył naprawić swój błąd przed nadbiegającym Kulenoviciem.

24'

Szkoda, bo nieźle teraz zaatakowali legioniści. W kluczowym momencie Adam Ryczkowski niedokładnie jednak podał do Kulenovicia i nie było już szans na oddanie strzału.

1
22'

Było groźnie! Bardzo mocno sprzed pola karnego uderzył Gomez, piłka leciała przy bliższym słupku, ale znakomicie interweniował Radosław Majecki.

1
20'

Legia miała rzut rożny, jednak dośrodkowanie Szymańskiego przeciął David.

1
16'

Soczyście sprzed pola karnego uderzył Diaz, mogło być groźnie, ale ofiarnie głową zablokował tę próbę Bondarenko.

1
13'

Spotkanie jest dość intensywne, nie można narzekać na tempo, jednak oba zespoły póki co unikają błędów w tyłach.

11'

Alex Martin oddał mocny strzał z dystansu, ale chybił bardzo wyraźnie.

9'

Goście poradzili sobie z dośrodkowaniem Szymańskiego z rzutu wolnego z narożnika boiska. Mecz się wyrównał.

6'

Michalak wystartował do prostopadłego podania, został jednak zablokowany przy próbie centry z prawej strony boiska.

2'

Niegroźnie z narożnika boiska uderzył Segura i piłka w rękach Majeckiego. Real zaczął dość mocno i zapewne chciałby ustawić mecz szybko zdobytym golem.