Jakub Wrąbel na posterunku po strzale Amiriego.

Niemcy wciąż próbują atakować, jednak polska defensywa gra bardzo czujnie.

4
83'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Timo Baumgartl. To efekt faulu na wychodzącym na czystą pozycję Stępińskim.

8
80'

Ależ groźnie! Z 6 metrów uderzał Maximilian Philipp, Polacy zdołali go zablokować i skończyło się na rzucie rożnym, po którym skutecznie interweniował Jakub Wrąbel.

1
78'

Na trybunach stadionu w Tychach pojawiło się aż 11 974 widzów.

2
77'

Nieudanie centrował Mitchell Weiser i piłka znów w rękach Wrąbla.

2
75'

Maximilian Arnold uderzył celnie, ale zdecydowanie za słabo, by zaskoczyć polskiego bramkarza.

2
73'

Wellenreuther na raty obronił strzał Kubickiego.

72'

Wymiana ciosów póki co się zakończyła, znów na boisku trochę spokojniej.

69'

Z 19 metrów przestrzelił Mukhtar.

67'

Teraz piłka trafiła na 6. metr do Lipskiego, ale z jego strzałem poradził sobie niemiecki bramkarz.

66'
ZMIANA

Niemcy U-21. Schodzi: Levin Oztunali. Wchodzi: Hany Mukhtar.

66'
ZMIANA

Niemcy U-21. Schodzi: Niklas Stark. Wchodzi: Timo Baumgartl.

64'

Niemcy w natarciu. Nad poprzeczką uderzył teraz Haberer.

61'

Teraz Niemcy mieli rzut wolny, dośrodkowanie Arnolda zamknął Sane, ale piłkę złapał Jakub Wrąbel.

60'

Mariusz Stępiński zamknął strzałem głową dośrodkowanie Kędziory, ale na posterunku Wellenreuther.

59'

Nieprawdopodobne szczęście Niemców! Powinno być 2:0, ale po strzale Frankowskiego gości uratował słupek!

57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kownacki. Asystował mu Patryk Lipski.

1:0 dla Biało-Czerwonych! Po dośrodkowaniu Lipskiego z rzutu wolnego Kownacki zdecydował się na strzał z pierwszej piłki i niemiecki bramkarz skapitulował.

54'

Obraz gry się nie zmienia, nadal lepsze wrażenie sprawiają Niemcy.

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

51'

Leroy Sane zaprzepaścił ciekawą akcję Niemców, bo zamiast strzelać wdał się w drybling.

48'

Zablokowany strzał Kubickiego z 20 metrów.

46'
ZMIANA

Niemcy U-21. Schodzi: Michael Zetterer. Wchodzi: Timon Wellenreuther.

wchodzi Wchodzi
Timon Wellenreuther #1
schodzi Schodzi
Michael Zetterer #23
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
41'

Leroy Sane wygrał pojedynek z Jaroszyńskim, odegrał do Amiriego, ale dośrodkowanie tego ostatniego zostało zablokowane.

1
40'

Niemcy przeważają w polu, jednak nie wynika z tego nic konkretnego.

37'

Po uderzeniu Amiriego z 20 metrów piłka poleciała obok słupka.

34'

Po dośrodkowaniu Arnolda groźnie uderzył Leroy Sane, ale Jakub Wrąbel przerzucił piłkę nad poprzeczką.

32'

Znów kilka spokojniejszych minut. Niemcy swoich szans szukają głównie po stałych fragmentach.

29'

Znów mogło być ciekawie, ale strzał Frankowskiego z narożnika pola karnego został zablokowany.

1
28'

Dobrze zapowiadała się akcja Polaków, ale sędzia przerwał grę, bo Mariusz Stępiński popełnił faul w ofensywie.

1
24'

Teraz Zetterer przechwycił piłkę po płaskim dośrodkowaniu Frankowskiego.

1
22'

Haberer chciał przelobować Wrąbla, ale ten był czujny i obronił.

1
20'

Teraz Dawid Kownacki uderzył z 20 metrów wprost w bramkarza.

1
19'

Odpowiedź Polaków: po dośrodkowaniu z prawego skrzydła celnie główkował Mariusz Stępiński, ale Zetterer na posterunku.

1
17'

Jakub Wrąbel pewnie obronił strzał głową Philippa po rzucie rożnym.

1
15'

Goście egzekwowali teraz rzut wolny, ale dośrodkowanie było nieudane i pod polską bramką nie wydarzyło się nic groźnego.

2
12'

Mecz się uspokoił, gra toczy się w środkowej strefie.

1
9'

Maximilian Arnold podciął piłkę, dotarła ona do Philippa, ale ten uderzył niecelnie.

1
7'

Niemcy przetrzymali początkowy napór Biało-Czerwonych i teraz oni są częściej przy piłce.

1
4'

Z 16 metrów nad poprzeczką uderzył Tomasz Kędziora.

1
3'

Zetterer wybiegł z bramki, by uprzedzić Kownackiego. Do napastnika Lecha długie podanie wykonał Lipski.

1
1'

Już przed szansą stanął Patryk Lipski, jednak w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił Kevin Akpoguma.