Copa del Rey: 1/16 finału Copa del Rey, rewanże
30 lis 2016 19:00
90'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Cesar Morgado. Już 6:1! Po dośrodkowaniu Nacho piłkę do własnej bramki skierował Cesar Morgado.

Cesar Morgado #5
Cultural Leonesa
87'

Gol! Strzelił Mariano Diaz. Asystował mu Alvaro Tejero. Hat-trick Mariano Diaza! Po dośrodkowaniu Tejero skutecznie w polu karnym główkował 23-letni napastnik Realu!

#0
Real Madryt
Asysta:
#0
87'

Jaime Moreno uderzył z główki obok bramki Realu.

84'

Niecelnie z narożnika pola karnego uderzył Martin Odegaard.

82'

Na boisku pojawił się również kibic, którego szybko złapały służby porządkowe.

82'

Cultural. Schodzi: Jorge Orti. Wchodzi: Jaime Moreno.

wchodzi Wchodzi
Jaime Moreno #12
schodzi Schodzi
Jorge Orti #7
78'

Alvaro Tejero świetnie huknął z półwoleja z ostrego kąta i piłka odbiła się od słupka bramki gości! Młodzian w pierwszej połowie grał na lewej stronie defensywy, po przerwie przeniósł się na prawą flankę.

76'

Real. Schodzi: Kiko Casilla. Wchodzi: Ruben Yanez.

#0
#0
75'

Niewiele dzieje się na boisku. Gra toczy się na połowie III-ligowca.

72'

Cultural. Schodzi: Gianni Zuiverloon. Wchodzi: Abdullah Abdulsalam .

Abdullah Abdulsalam #15
Gianni Zuiverloon #14
67'

Po świetnym dośrodkowaniu z głębi pola przed kolejną okazją stanął Mariano Diaz, ale tym razem przegrał pojedynek z golkiperem III-ligowca.

63'

Gol! Strzelił Enzo Zidane. Asystował mu Mariano Diaz. Mariano Diaz wycofał przed pole karne do Zidane'a, który świetnie przymierzył z 17 metrów i posłał piłkę po ziemi wprost do siatki!

#0
Real Madryt
Asysta:
#0
60'

Piłkarze Realu kontrolują wydarzenia na boisku, ale nie podkręcają tempa.

53'

Cultural. Schodzi: Benja. Wchodzi: Gianni Zuiverloon.

Benja #9
55'

Martin Odegaard uderzył z dystansu metr obok słupka.

50'

W przerwie na boisku pojawił się syn Zidane'a - Enzo Zidane. Pomocnik Realu ustawiony jest w środku linii pomocy.

47'

Kolejna okazja dla gości! Benja z 15 metrów uderzył silnie obok bramki. Środkowy napastnik powinien zostawić piłkę, ponieważ w znacznie lepszej sytuacji był jego kolega z drużyny.

46'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Enzo Zidane.

#0
#0
46'

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Raphael Varane.

#0
#0
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Gol! Strzelił Yeray Gonzalez. Mamy bramkę dla gości! Kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Yeray i piłka wleciała tuż przy słupku bramki Realu!

Yeray Gonzalez #8
42'

Gol! Strzelił Mariano Diaz. Asystował mu Dani Carvajal. Mariano Diaz w końcu się wstrzelił i mamy 3:0! Carvajal świetnie zagrał na linię pola karnego, tam napastnik Realu przyjął piłkę po czym huknął pod poprzeczkę bramki!

#0
Real Madryt
Asysta:
#0
39'

Kolejna akcja Mariano Diaza. Napastnik Real na pełnym biegu wpadł w pole karne i znalazł się sam przed golkiperem, który obronił strzał kolanem.

38'

Mariano Diaz źle trafił w piłkę w polu karnym i zmarnował dobrą sytuację dla Realu.

37'

Isco strzelił z 20 metrów nieznacznie obok słupka.

35'

Martin Odegaard ładnie wpadł w pole karne gości, podbiegł do końcowej linii i wycofał na 4. metr. Jeden z defensorów Cultural z trudem uporał sobie z tym zagraniem.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Garrido.

Ivan Garrido #4
31'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

#0
Real Madryt
30'

Pierwszy strzał w wykonaniu gości. Benja uderzył z bliskiej odległości metr obok słupka.

28'

James Rodriguez przyjął piłkę na linii pola karnego i uderzył po ziemi z półwoleja. Na posterunku golkiper III-ligowca.

23'

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Dani Carvajal.

Mamy drugą bramkę! Po centrze z prawego skrzydła Carvajala do siatki po uderzeniu główą trafił James. Kolumbijczyk uprzedził rywala i strzelił w kierunku krótkiego słupka.

#0
Real Madryt
Asysta:
#0
21'

Casemiro zauważył wysuniętego golkipera, jednak piłka po jego strzale z ok. 40 metrów przeleciała obok bramki rywala.

17'

Piłka w siatce Cultural po trafieniu Diaza, jednak sędzia podjął kontrowersyjną decyzję i wskazał na pozycję spaloną. Świetnie w tej akcji zachował się Dani Carvajal.

13'

Po błyskawicznej bramce praktycznie nic nie dzieje się na Santiago Bernabeu. Gra toczy się głównie w środku boiska.

8'

Real nie podkręca tempa. Na razie najaktywniejszy jest Martin Odegaard, a my przypominamy o naszym piłkarskim profilu na Facebooku - TUTAJ.

3'

Odpowiedź III-ligowca - Benja dostał piłkę w pole karne, jednak nie zdołał oddać strzału i złapał ją golkiper Realu.

1'

Gol! Strzelił Mariano Diaz. Asystował mu Marco Asensio. Cóż za kapitalny początek Realu! Gospodarze otworzyli wynik meczu już w 23 sekundzie! Po katastrofalnym błędzie defensora gości piłkę przejął Asensio, zagrał na 7. metr do Diaza, który bez problemu trafił do siatki.

#0
Real Madryt
Asysta:
#0
18:35

Trener Zinedine Zidane da szansę głównie rezerwowym graczom. W podstawowym składzie pojawili się również piłkarze z drugiej drużyny - Alvaro Tejero oraz Martin Odegaard. Na ławce znalazło się za to miejsce dla syna szkoleniowca, Enzo Zidane'a, który może oficjalnie zadebiutować w pierwszej ekipie Realu.

18:35

W pierwszym meczu Real Madryt wygrał na wyjeździe 7:1. Kwestia awansu do 1/8 finału jest już więc rozstrzygnięta.