Copa del Rey: 1/16 finału Copa del Rey, rewanże

Bramkarz gości uprzedził w polu karnym Fernando Torresa.

83'

Kevin Gameiro z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

79'

Gol! Strzelił Antonio Pino. Jest też chwila radości dla Guijuelo! Po centrze z prawego skrzydła kapitalnym strzałem głową popisał się Antonio Pino.

Antonio Pino #14
CD Guijuelo
2
77'

. Schodzi: Jonathan Martin. Wchodzi: Ayala.

wchodzi Wchodzi
Ayala #12
schodzi Schodzi
Jonathan Martin #5
1
74'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Kevin Gameiro.

72'

Nie jest to porywające widowisko po przerwie. Obie drużyny wydają się już myśleć o końcowym gwizdku.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Martin.

CD Guijuelo
69'

. Schodzi: Maiki Fernandez. Wchodzi: Piojo.

Piojo #15
Maiki Fernandez #11
68'

Atletico co rusz wyprowadza groźne kontry, ale ma problemy z wykończeniem.

63'

Powinno być 5:0! Z prawego skrzydła dośrodkował Juanfran, a Fernando Torres z najbliższej odległości nie trafił czysto w piłkę. Chwilę wcześniej bramkarz III-ligowca obronił groźny strzał Correi.

1
61'

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Alessio Cerci.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Partey.

Atletico Madryt
54'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Saul Niguez. Piłka odbiła się od murawy, a następnie przeleciała tuż nad poprzeczką.

48'

Piłka po strzale Correi padła łupem bramkarza gości.

46'

. Schodzi: Manu Dimas. Wchodzi: Antonio Pino.

Manu Dimas #9
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Gol! Strzelił Fernando Torres. Piłka odbijała się od defensorów Guijuelo i w końcu przypadkowo trafiła do Torresa, który z ostrego kąta uderzył nad interweniującym golkiperem. 4:0!

2
44'

Ciekawa sytuacja w wykonaniu gości. Jeden z graczy uderzył z 12 metrów, ale został zablokowany.

41'

W dwumeczu mamy już 9:0, a III-ligowiec przez godzinę będzie grać w osłabieniu. Kibice Atletico powinni doczekać się kolejnych goli.

37'

Po centrze Gaitana niecelnie główkował Saul Niguez.

34'

Pierwsza okazja dla przyjezdnych. Bramkarz Atletico obronił jednak groźny strzał z główki.

34'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Raul Ruiz. Defensor gości ostro protestował i obejrzał drugie "żółtko"!

Raul Ruiz #2
CD Guijuelo
2
29'

Gol! Strzelił Juanfran. Asystował mu Angel Correa.

Correa świetnie zagrał między dwóch defensorów do wychodzącego na czystą pozycję Juanfrana, a prawoskrzydłowy skutecznie wykończył akcję. 3:0!

2
26'

Pełna kontrola w wykonaniu piłkarzy Atletico.

22'

Gol! Strzelił Angel Correa. Już 2:0! Nicolas Gaitan uderzył z główki w poprzeczkę, piłkę przejął Correa, który po silnym strzale podwyższył rezultat.

2
21'

III-ligowiec nie potrafi nawet przedostać się na połowę rywala. Atletico kontroluje wydarzenia i pachnie kolejnymi golami na Vicente Calderon.

17'

Gol! Strzelił Nicolas Gaitan. Asystował mu Thomas Partey. Bramka dla Atletico! Gaitan popisał się bardzo ładnym technicznym strzałem z 13 metrów. Piłka wleciała niemalże w okienku bramki gości.

15'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Ruiz.

CD Guijuelo
14'

Ładna akcja Atletico. Fernando Torres został zablokowany na 12 metrze, a Lucas Hernandez strzelił nad poprzeczką.

9'

Spokojny początek meczu, lekka przewaga Atletico. My przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

5'

Goście bardzo defensywnie ustawieni. Najwyraźniej nie chcą powtórzyć wyniku sprzed 3 tygodni, kiedy to przegrali na własnym boisku 0:6.

20:34

Piłkarze III-ligowca już zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia na Vicente Calderon w Madrycie.

20:34

W pierwszym meczu Atletico wygrało 6:0. Trener Diego Simeone wprowadził tylko jedną zmianę w porównaniu z tamtym spotkaniem. Zamiast Caio Henrique w podstawowej jedenastce znalazł się Fernando Torres.