Anderlecht. Schodzi: Massimo Bruno. Wchodzi: Emmanuel Adjei.

Gent rzucił się do ataku. Anderlecht w opałach.

3
3
87'

Gol! Strzelił Danijel Milicević. Zawodnik Gentu zmylił bramkarza i pewnym strzałem zdobył gola

Danijel Milicević #77
KAA Gent
3
4
86'

Rzut karny dla gospodarzy. Faulował Dendoncker!

2
6
83'

To mógł być hattrick "Teo"! Płaski strzał lewą nogą z 13 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka!

5
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Danijel Milicević.

KAA Gent
2
2
76'

Wydaje się, że Gent stracił już nadzieję na końcowy sukces.

6
2
73'

Gol! Strzelił Alexandru Chipciu. Ależ bomba! Kapitalne uderzenie Chipciu z lewej nogi z 25 metrów. Piłka w okienku bramki Gentu!

9
1
72'

Gent. Schodzi: Brecht Dejaegere. Wchodzi: Jeremy Taravel.

Jeremy Taravel #2
Brecht Dejaegere #19
5
4
71'

Teodorczyk zgrał piłkę do Chipciu, którego strzał został zablokowany.

4
1
71'

Długie podanie do Teodorczyka, który jednak przegrał pojedynek biegowy z obrońcą rywali.

6
1
69'

Dziwna sytuacja, ponieważ dwóch piłkarzy Anderlechtu upadło w polu karnym gospodarzy. Jednym z nich był Teodorczyk, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

4
1
67'

Teodorczyk przetrzymał piłkę przy linii bocznej i został sfaulowany.

2
2
66'

Kontra Anderlechtu, ale rozgrywana nieco zbyt wolno. Mimo to goście i tak wywalczyli korner.

2
1
64'

Korner dla Gentu i piłkę łapie bramkarz.

3
62'

Po drugiej bramce dla Anderlechtu Gent stracił koncepcję gry.

3
2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Obradovic.

Ivan Obradovic #37
3
1
58'

Hanni szukał podaniem Teodorczyka, ale piłka została wybita.

3
2
56'

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. 2:1 dla Anderlechtu! Chipciu zablokował wybicie piłki przez rywali i ta szczęśliwie spadła pod nogi Teodorczyka, który płaskim strzałem lewą nogą zdobył gola!

42
5
55'

W ogóle nie widać, że gospodarze grają w osłabieniu. Ciągle to oni rozgrywają piłkę.

2
3
53'

Po rzucie rożnym Teodorczyk nie upilnował Gershona, którego strzał na słupek sparował bramkarz!

2
51'

Anderlecht. Schodzi: Bram Nuytinck. Wchodzi: Uros Spajic. To jeszcze efekt wejścia rywala sytuacji przy czerwonej kartce.

Uros Spajic #5
3
1
48'

Teodorczyk bardzo ładnie zagrał do Bruno i naprawdę niewiele zabrakło 23-latkowi, żeby dojść do piłki.

3
46'

Początek drugiej połowy.

3
45'

Teodorczyk otrzymał cios łokciem w twarz, ale nie dostrzegł tego sędzia.

3
8
44'

Na razie nie widać, że goście grają w przewadze jednego zawodnika.

2
41'

Gorąco na murawie po czerwonej kartce. Trener gospodarzy odbył już rozmowę z arbitrem. To ostatnie ostrzeżenie dla szkoleniowca Gentu.

3
40'

Perbet mógł dać prowadzenie Gentowi! Jego strzał z trudem wybił na korner bramkarz Anderlechtu.

3
37'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Anderson Esiti. Walczył o piłkę z Nuytinckem i wydaje się, że niecelowo nadepnął mu na kostkę. Sędzia był jednak bezlitosny.

Anderson Esiti #44
KAA Gent
10
5
35'

Teodorczyk kapitalnie przyjął piłkę pod presją dwóch zawodników, przetrzymał ją i dał się sfaulować.

2
1
34'

Dośrodkowanie z prawej flanki i Bruno wprawdzie wygrał pojedynek główkowy, lecz uderzył nad poprzeczką.

2
32'

Odważna próba Bruno z 25 metrów i uderzył wysoko nad poprzeczką.

3
31'

Już głośne "Teo, Teo, Teo" słychać z sektorów zajmowanych przez kibiców Anderlechtu.

6
1
29'

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. Asystował mu Massimo Bruno. 1:1! Świetne dośrodkowanie Bruno na piąty metr. Piłki nie sięgnął obrońca, a Teodorczyk ze spokojem umieścił futbolówkę w siatce po uderzeniu głową.

28'

Dogranie w pole karne gospodarzy, lecz Teodorczyk był na spalonym.

2
2
25'

Gol! Strzelił Danijel Milicević. 1:0 dla Gentu! Płaskie dośrodkowanie na 14 metr skąd Milicević oddał strzał. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników Anderlechtu i wpadła do siatki.

KAA Gent
5
6
24'

Dośrodkowanie w pole karne Anderlechtu, gdzie pewnie piłkę złapał bramkarz.

3
21'

Faul Teodorczyka, Polak wezwany przez sędziego i musi wysłuchać kazania arbitra.

4
2
18'

Ależ katastrofalny błąd bramkarza, który pośliznął się przy wybijaniu piłki. W efekcie Simon przelobował go, jednak trafił w poprzeczkę!

3
17'

Dejaegere najpierw chciał odegrać piłkę do kolegi z zespołu, a po chwili oddał płaski, niecelny strzał.

3
2
16'

Ciekawe spotkanie w pierwszym kwadransie.

3
1
14'

Perbet silnie uderzył z woleja z 17 metrów i bramkarz wybił piłkę na korner.

3
13'

Teraz lepszy fragment gospodarzy i z 13 metrów uderzył Neto. Został jednak zablokowany.

3
11'

Hanni zagrał piłkę ręką, jednak sędzia nie zdecydował się ukarać go żółtą kartką.

4
9'

Wypad Gentu na połowę Fiołków, ale akcja spaliła na panewce 30 metrów od bramki Anderlechtu.

2
2
6'

Bruno był przed polem karnym Gentu, jednak stracił futbolówkę. Dobry początek w wykonaniu gości.