Oj, nie... Strzał Kownackiego został zablokowany.

215
203
90+5'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Adam Lundqvist. Mamy rzut wolny 25 metrów od bramki Szwecji!

45
90+4'

40 sekund do końca, ale korner mają Szwedzi.

60
46
53
71
193
90+3'

Piątek huknął z ostrego kąta, ale obok bramki.

129
41
43
58
51
90+1'

Cztery minuty doliczone. Gramy!

235
85
37
26
40
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dawid Kownacki. 2:2! Zmylił bramkarza i spokojnie umieścił piłkę w siatce.

719
257
76
30
45
90'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Dagerstal. Faulowany był Piątek!

Filip Dagerstal #14
119
36
11
11
16
90'

Rzut karny dla Polski!!!!

279
116
44
27
27
89'

Żółtą kartkę otrzymał Melker Hallberg. Uciekają nam kolejne sekundy.

Melker Hallberg #16
44
25
21
19
32
88'
ZMIANA
87'
ZMIANA

Szwecja U-21. Schodzi: Alexander Fransson. Wchodzi: Kerim Mrabti.

48
86'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Linetty. Teraz nasz pomocnik próbował wymusić "jedenastkę".

Polska U-21
36
41
25
27
65
85'

Cibicki z 14 metrów uderzył wysoko nad bramką.

38
24
21
19
35
84'

Trochę lepiej wygląda nasza gra w ostatnich minutach.

82
44
24
29
39
82'

Zamieszanie w polu karnym Szwecji! Niezgoda ostatecznie zablokowany.

29
22
25
30
74
82'

Piękna interwencja bramkarza po strzale głową Kownackiego. Po chwilę celnie Linetty przymierzył, ale znów górą golkiper.

19
16
15
21
55
81'

Dobra akcja prawą flanką, Frankowski dośrodkował jednak zbyt głęboko i piłka w rękach bramkarza.

37
27
23
24
45
78'

Za 12 minut będziemy poza mistrzostwami Europy - o ile oczywiście wynik nie zmieni się już.

50
30
16
79
41
77'

Fatalne podanie Jacha i w efekcie Szwedzi mieli szansę. Na nasze szczęście Gustav Engvall uderzył tak, że Wrąbel złapał piłkę.

33
28
22
27
39
76'

Dobra akcja Szwedów - kończy ją niecelnym strzałem Cibicki.

40
31
20
24
39
75'

Niezła wrzutka Lipskiego z rzutu wolnego, ale niestety żaden z naszych kadrowiczów nie trafił w piłkę.

19
24
18
34
24
74'
ZMIANA
36
20
34
22
20
72'

Za chwilę Lipski pojawi się na murawie.

48
20
17
13
21
70'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek. Faul 40 metrów od naszej bramki.

Polska U-21
29
16
16
26
31
70'

Kownacki próbował przelobować bramkarza, ale ten się dobrze ustawił.

35
21
17
18
36
69'
ZMIANA

Szwecja U-21. Schodzi: Carlos Strandberg. Wchodzi: Gustav Engvall.

18
67'

Ależ bomba z 30 metrów! Melker Hallberg huknął z dystansu i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

43
25
19
15
24
66'

Gubimy się przy rozgrywaniu piłki. Nie widać wiary w naszych reprezentantach.

16
13
12
43
49
65'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Niezgoda. Brzydki faul naszego napastnika.

34
19
21
27
60
64'

Frankowski upadł w polu karnym Szwecji, ale gwizdek arbitra milczy. Raczej nie było faulu.

19
13
12
17
48
62'
ZMIANA

Szwecja U-21. Schodzi: Simon Tibbling. Wchodzi: Muamer Tankovic.

26
61'

Dośrodkowanie Frankowskiego z prawej flanki, trochę skazane na niepowodzenie, ponieważ tylko Niezgoda był w polu karnym. Ostatecznie piłka nie trafiła w "16".

25
12
15
18
28
60'

Linetty wykonał wślizg, ale faulował rywala.

41
22
16
29
21
58'
ZMIANA
56'

Szybka kontra Polaków! Stępiński zagrał na lewą stronę, a tu był Linetty, którego strzał obronił bramkarz.

49
26
20
22
28
54'

Jarosław Niezgoda za chwilę pojawi się na murawie.

59
21
13
11
21
53'

Stępiński świetnie odzyskał piłkę i pociągnął z nią aż pod pole karne, gdzie zagrał niedokładnie. Po chwili uderzył mocno z 18 metrów, lecz wprost w bramkarza.

18
9
10
38
22
52'

Gramy za wolno, a mimo to i tak nie potrafimy zagrać dokładnie.

18
14
16
49
30
50'

Kownacki fauluje rywala, ale nie zgadza się z decyzją arbitra.

26
39
17
21
23
48'

41
46'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Kownacki. Powietrzne starcie, faul Polaka i napomnienie.

12
10
11
22
43
46'

Początek drugiej połowy. Nie ma zmian.

20
13
14
13
25
45'

Minuta doliczona.

47
27
22
27
69
43'

Cibicki przed polem karnym był niemal sam. W ostatniej chwili zablokował go Dawidowicz.

44
27
22
34
90
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jacob Larsson. Asystował mu Kristoffer Olsson. 2:1 dla Szwecji. Wszyscy stali po rzucie rożnym, gdy Larsson wygrał pojedynek główkowy z Jachem i z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki. Niestety.

301
41'

Cibicki kropnął sprzed pola karnego, na szczęście przyblokowany, ale i tak Szwedzi mają korner.

20
14
18
17
51
40'

Trochę odpuściliśmy, cofnęliśmy się. Nie tak miało to wyglądać.

21
18
17
37
72
38'

Nie gramy źle, ale środek pomocy nie wygląda najlepiej - sporo dziur mamy tutaj.

31
17
22
49
73
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Carlos Strandberg. 1:1... Seria błędów i mamy wyrównanie. Dawidowicz przyglądał się całej akcji, w której pierwszy strzał Wrąbel jeszcze obronił, ale dobitka była już skuteczna.

82
50
41
115
334
35'

Moneta bardzo nieczysto trafił w piłkę i ta leciała nawet w aut.

25
19
16
22
48
33'

Cibicki uderzył z woleja z 16 metrów - na szczęście obok słupka.

69
29
29
15
19
32'

Wracając do kartki Cibickiego, to wielkie pretensje miał trener Szwedów. Sędzia musiał uspokajać szkoleniowca.

40
20
16
16
14
30'

Żółtą kartkę za "nurkowanie" otrzymał Paweł Cibicki, chociaż Polak w barwach Szwecji tak naprawdę nie próbował wymusić "jedenastki". Nieco dziwna decyzja arbitra.

60
35
21
21
30
29'

Podglądamy to, co piszą Anglicy o tym meczu i Karol Linetty to ich zdaniem najlepszy piłkarz na boisku.

65
29
19
15
17
27'

Kownacki zdecydował się na strzał z dystansu - nad bramką. Po chwili podobnie uderzył Stępiński.

60
34
19
19
17
27'

Strandberg wykorzystał nieporozumienie wśród linii defensywnej Polaków. Oddał płaski strzał, który złapał bramkarz.

40
16
19
12
16
26'

Stępiński zgrał piłkę głową do Frankowskiego, który z ostrego kąta trafił w boczną siatkę.

44
16
16
23
20
24'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Strandberg. Uffffff! W pierwszej chwili wydawało się, że sędzia wskazał na "wapno", ale Strandberg faktycznie "nurkował". Inna sprawa, że był jeszcze na spalonym, ale tego arbitrzy już nie dostrzegli.

59
37
13
8
13
22'

Dobra interwencja bramkarza na własnym przedpolu, który złapał piłkę po dośrodkowaniu Jaroszyńskiego.

19
11
16
17
39
21'

Korner dla Szwecji, ale piłka ostatecznie ląduje w rękach Wrąbla.

45
22
15
12
11
20'

Przeciągnięte dośrodkowanie Kędziory. Szkoda.

35
12
15
18
22
19'

Żółtą kartkę otrzymał Kristoffer Olsson. Linetty pociągnął z piłką i taktyczny faul Szweda kończy się napomnieniem.

58
25
10
10
10
18'

Szarpana gra w ostatnich minutach.

23
14
24
13
36
17'

Szwedzi - bardzo często posyłają długie podania albo po prostu dośrodkowują piłkę w pole karne. Na razie radzimy sobie bez zarzutu.

53
24
14
10
11
16'

53 procent posiadania piłki mają Polacy.

62
32
17
9
12
14'

Filip Dagerstal sfaulował Stępińskiego i sędzia uspokaja Szweda. Kolejny faul może zakończyć się żółtą kartką.

54
18
21
15
22
13'

Szybka kontra Polski. Jaroszyńskim długim podaniem uruchomił Kownackiego, ale ten ledwo sięgnął piłkę.

45
21
14
11
11
12'

Chwila niepokoju, ponieważ Jaroszyński zderzył się z rywalem w naszym polu karnym. "Jedenastka"? Sędzia nie użył gwizdka.

38
16
37
18
22
11'

Zacięta walka w środku boiska, obie drużyny dość łatwo tracą piłkę.

26
17
40
14
18
9'

Kownacki zagrał do Stępińskiego. Obrońca Szwecji nie sięgnął piłki i chociaż kąt był ostry, to polski napastnik próbował strzału na bramkę. Golkiper dobrze skrócił kąt i nie dał się pokonać.

36
21
10
13
30
8'

Niezłe tempo meczu od pierwszej minuty. Obie drużyny stosują wysoki pressing.

6
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Moneta. Asystował mu Dawid Kownacki. JESTTTT!! Świetna akcja Kownackiego, który minął rywala, pociągnął z piłką 30 metrów i zagrał na środek pola karnego. Tam Moneta technicznym uderzeniem daje prowadzenie Polsce!

480
222
73
31
48
5'

Dawidowicz dobrze wrócił teraz i wybił piłkę Cybickiemu.

44
21
8
8
7
4'

Znów długa piłka, znów niedokładnie, ale to akurat dotyczy właściwie obu drużyn.

15
6
23
10
12
4'

Za szybko, za szybko... Kędziora ledwie otrzymał piłkę, a już długim podaniem szukał Frankowskiego. Zagrał niedokładnie.

9
7
7
13
31
2'

Druga akcja Szwedów i druga "skasowana" przez Polaków.

43
14
11
9
14
1'

Pierwsza groźna akcja Polaków. Moneta dośrodkował z lewej flanki, ale Stępiński faulował bramkarza.

26
11
14
14
25
20:12

Paweł Cibicki, tak jak zapowiadał, nie śpiewa hymnu Szwecji.

34
14
12
10
14
20:12

Obie drużyny są już na murawie. Za chwilę hymny!

20:12

Przypomnijmy, że Bartosz Kapustka z powodu kontuzji nie zagra dzisiaj ze Szwecją.