Hiszpanie mają apetyt na szóstą bramkę, wciąż są w ofensywie.

2
2
2
85'

Hiszpanie grają spokojnie, Macedończycy nie są w stanie zagrozić bramce przeciwnika.

4
3
1
2
81'

Asensio pożegnany owacją na stojąco. Był bohaterem tego spotkania i zrobił różnicę.

8
3
2
5
2
81'

Hiszpania U-21. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Mikel Oyarzabal.

4
79'

Groźna akcja Hiszpanów, ale zakończona niedokładnym podaniem Suareza.

2
2
2
3
2
76'

Macedonia U-21. Schodzi: David Babunski. Wchodzi: Tihomir Kostadinov.

6
72'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Hector Bellerin. Bellerin wygrał pojedynek główkowy i odegrał do Asensio. Ten ruszył z indywidualną akcją i strzałem z 16. metra pokonał bramkarza.

29
9
2
3
4
69'

Suarez w polu karnym rywali wdał się w drybling z rywalami i stracił piłkę.

1
4
1
1
1
67'

Macedończycy sprawiają wrażenie, jakby stracili wiarę w to, że zdobędą choćby honorową bramkę.

1
    64'

Hiszpanie powoli rozgrywają swoje akcje i szukają szans na zdobycie piątej bramki.

10
    4
    2
    3
    3
    62'

Hiszpania U-21. Schodzi: Gerard Deulofeu. Wchodzi: Dani Ceballos.

Dani Ceballos #6
    7
    4
    2
    2
    5
    60'

Losy meczu wydają się być rozstrzygnięte, ale nadal na boisku jest ciekawie.

8
    4
    3
    3
    3
    57'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał Babunski. Piłka odbiła się od poprzeczki.

10
    5
    3
    4
    3
    54'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Marcos Llorente. Asensio potwierdził swoją klasę. Poradził sobie z obrońcami rywali i strzelił z dziewięciu metrów. Piłka po rykoszecie zmyliła bramkarza i wpadła do siatki.

34
    16
    4
    4
    4
    53'

Dobre podanie Asensio do Sandro, ale ten nie zdołał dopaść do piłki.

4
    2
    4
    7
    3
    50'

Macedończycy naciskają na Hiszpanów, którzy kontrolują przebieg meczu.

5
    4
    6
    2
    2
    46'

Macedonia U-21. Schodzi: Kire Markoski. Wchodzi: Nikola Gjorgiev.

3
    46'

Macedonia U-21. Schodzi: Viktor Angelov. Wchodzi: Eljif Elmas.

3
    46'

Początek drugiej części gry.

9
    6
    3
    3
    3
    45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

11
    7
    7
    6
    5
    44'

Kolejny groźny strzał Macedończyków. Tym razem uderzał Bardhi, ale obronił ten strzał Kepa.

10
    9
    6
    5
    6
    43'

Groźny strzał Radeskiego z 20. metra. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

10
    8
    5
    4
    4
    41'

Hiszpanie cofnęli się i liczą na kontry.

9
    9
    9
    6
    6
    38'

Otwarty mecz w Gdyni. Macedończycy nie zamierzają się poddawać i walczą o zdobycie choćby jednej bramki.

10
    10
    7
    7
    14
    35'

Gol! Strzelił Gerard Deulofeu. Delofeu pewnym strzałem z rzutu karnego pokonał bramkarza.

Hiszpania U-21
    43
    30
    10
    10
    9
    34'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła w polu karnym piłkę ręką dotknął Bejtulai. Rzut karny dla Hiszpanów.

11
    14
    7
    6
    7
    33'

Dośrodkowanie w pole karne, gdzie piłkę bez problemów złapał bramkarz reprezentacji Macedonii.

7
    8
    6
    7
    10
    31'

Przerwa w grze, urazu doznał Demiri.

8
    9
    11
    8
    7
    28'

Groźnie pod bramką Macedończyków. Najpierw Aleksovski wypiąstkował piłkę prosto pod nogi Asensio, ten oddał strzał, ale bramkarz Macedonii szybko naprawił swój błąd i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

9
    10
    8
    8
    10
    27'

Macedończycy szybko się podnieśli. Blisko zdobycia gola był Radeski, ale nie zdołał pokonać bramkarza.

12
    12
    8
    8
    8
    25'

Strzał Radeskiego zablokowany. Będzie rzut rożny dla Macedończyków.

10
    10
    9
    10
    13
    24'

Bardhi uderzył z dystansu, ale bez problemów piłkę złapał bramkarz Hiszpanów.

13
    15
    8
    8
    7
    23'

Duża przewaga Hiszpanów. Macedończycy są podłamani straconymi bramkami.

12
    15
    9
    9
    9
    20'

Kontra Macedonii zakończona niecelnym podaniem. Piłkę przechwycił Llorente.

13
    12
    8
    9
    8
    19'

Asensio mijał rywali niczym slalomowe tyczki. Zdecydował się na strzał z 20. metra i mało brakło, by zaskoczył bramkarza.

11
    11
    13
    8
    9
    16'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Saul Niguez. I jest 2:0! Saul oddał piłkę do Asensio, a ten z 25. metra przelobował bramkarza. Aleksovski tylko oprowadził piłkę wzrokiem.

47
    26
    12
    8
    9
    16'

Powinno być 2:0 dla Hiszpanów! Bramkarz Macedonii wybiegł w okolice 16 metra, ale Deulofeu nie zdołał skierować piłki do pustej bramki. Na drodze stanął obrońca.

12
    9
    9
    9
    10
    14'

Szybka akcja Hiszpanów zakończona niedokładnym podaniem Deulofeu do Bellerina.

11
    9
    9
    10
    11
    13'

Idealna szansa Macedonii na doprowadzenie do wyrównania. Angelov z sześciu metrów nie zdołał pokonać bramkarza rywali.

12
    9
    8
    6
    6
    10'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Asystował mu Jose Gaya. Kapitalna akcja Hiszpanów. Jose Gaya dośrodkował ze skrzydła, a Saul Niguez strzałem z przewrotki pokonał bramkarza Macedończyków!

45
    24
    15
    7
    11
    8'

Groźna akcja Macedończyków zakończona niecelnym uderzeniem Babunskiego.

12
    8
    8
    6
    8
    7'

Niecelny strzał z 30 metrów w wykonaniu Nikołowa.

10
    10
    8
    8
    9
    6'

Od pierwszego gwizdka aktywniejsi są Macedończycy.

9
    6
    6
    8
    10
    2'

Żółtą kartkę otrzymał Jorge Mere.

10
    1
    1
    3'

Rzut wolny dla Macedończyków. Piłkę wybili Hiszpanie, ale po chwili strzał oddał Velkovski. Było to niecelne uderzenie.