Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze

Trzy minuty doliczone.

64
12
88'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Thiago Alcantara. 5:1! Błąd Alexa Oxlade'a-Chamberlaina, który stracił piłkę przed własnym polem karnym. Thiago zagrał do Muellera, który zamarkował strzał i przełożył futbolówkę na lewą nogę, a następnie płaskim uderzeniem pokonał Ospinę.

248
1
25
87'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Rafinha.

40
35
86'

Bayern. Schodzi: Robert Lewandowski. Wchodzi: Thomas Mueller. Owacja na stojąco dla Polaka.

85'

Walcott wpadł w pole karne, ale nie znalazł podaniem Girouda.

28
13
84'

Bayern. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Joshua Kimmich.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Philipp Lahm. Taktyczny faul kapitana Bayernu.

Bayern Monachium
16
25
82'

Kolejna świetna interwencja Ospiny - tym razem po strzale Costy.

20
11
81'

Mogło być 5:1, jednak Ospina sparował strzał Robbena.

32
27
79'

Ostra wrzutka Alaby, jednak Paulista tym razem dobrze ustawiony.

25
11
77'

Zamieszanie w polu karnym Arsenalu, Lewandowski nie odpuścił Ospinie i mieli oto pretensje gracze Kanonierów.

39
9
77'
75'

Lewandowski leży na murawie po starciu z Mustafim. Wydaje się, że to była czysta interwencja Niemca.

27
72
72'

Arsenal cofnięty na 30-40 metr od własnej bramki, a Bayern spokojnie wymienia podania.

65
3
70'

Arsenal wciąż bez celnego strzału w drugiej połowie.

62
11
69'

Kolejna szansa dla Bayernu, jednak Ospina obronił strzał Vidala.

29
21
67'

Arsenal stracił wiarę we własne umiejętności, a Bayern ma chrapkę na kolejne gole.

53
11
66'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Theo Walcott.

63'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. 4:1! Nokaut! Brazylijczyk ma na koncie już dwa gole - tym razem uderzył z dystansu, ale po drodze był jeszcze rykoszet i to zmyliło Ospinę.

222
1
19
61'

Co tam się stało! Ospina daleko wyszedł poza linię bramkową, Lewandowski uderzył, ale piłka została podbita i trafiła w poprzeczkę. Dopadł do niej jeszcze Robben i po jego strzale trafiła w rękę Gibbsa. Karny? Sędzia wskazuje na korner.

33
27
60'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Faulowany był Xabi Alonso.

36
20
Czy Lewandowski strzeli jeszcze gola w tym meczu?
53
8
59'

Rozbity Arsenal - trudna sytuacja Kanonierów.

38
1
13
komentarz

Gary Lineker pod wrażeniem Lewandowskiego.

57
10
56'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Robert Lewandowski. 3:1! Piękna asysta Lewandowskiego, który piętą zagrał na wolne pole do Thiago, a ten płaskim strzałem pokonał Ospinę.

248
1
27
56'

Kontra Bayernu. Robben zagrał na skrzydło do Lewandowskiego, który starał się odegrać ją do Holendra, ale uczynił to niedokładnie.

43
15
53'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Philipp Lahm. 2:1! Lahm dośrodkował z prawego skrzydła, a Lewandowski przeskoczył Mustafiego i bardzo precyzyjnym strzałem głową zdobył gola.

426
33
52'

Zagranie na piąty metr do Lewandowskiego, jednak Polak został zablokowany.

38
14
51'

Sanchez zagrał piłkę ręką. Chilijczyk pokornie przyznaje rację sędziemu.

36
8
49'

Arsenal. Schodzi: Laurent Koscielny. Wchodzi: Gabriel Paulista. Francuz z kontuzją opuszcza boisko.

48'

Ospina interweniował aż pod linią boczną boiska, gdzie został sfaulowany przez Costę. Bramkarz Arsenalu potrzebuje pomocy medycznej.

34
17
47'

Arsenal długo był przed polem karnym Bayernu, piłka była raz z prawej strony, raz z lewej, ale ostatecznie nie było strzału.

19
10
46'

Początek drugiej połowy.

34
5
komentarz

Czy Lewandowski poprawi dzisiaj swój dorobek z Arsenalem?

53
17
Czy Lewandowski faulował Koscielnego?
49
36
45+1'

Kapitalna okazja dla Oezila po podaniu Sancheza. Niemiec miał przed sobą tylko bramkarza, jednak płaski strzał Neuer wybił nogą.

38
9
45'

Minuta doliczona.

28
3
45'

Xabi Alonso dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, Hummels doszedł do strzału, ale posłał piłkę obok bramki.

27
15
43'

Dobre wejście Alaby i dośrodkowanie do Lewandowskiego, który z siedmiu metrów uderzył nad poprzeczką. To mogła być bramka.

33
18
41'

Arsenal coraz pewniej czuje się na Allianz Arena. To już nie jest głęboka defensywa - tak jak na początku meczu.

22
32
39'

To powinno być 2:1 dla Arsenalu! Alex Oxlade-Chamberlain idealnie zagrał na 15 metr do niepilnowanego Xhaki, który huknął jak z armaty, lecz wprost w Neuera.

30
33
38'

Tempo meczu w ostatnich minutach godne spotkania Ligi Mistrzów.

62
6
Czy padną jeszcze bramki w I połowie?
64
16
36'

Pierwsza okazja dla Lewandowskiego po tym jak Vidal zgrał piłkę na piąty metr, jednak ten z pięciu metrów uderzył nad poprzeczką.

37
15
35'

Znów kontrowersje, ponieważ piłka po dośrodkowaniu Alaby trafiła w rękę Bellerina. Sędzia wskazał na korner.

29
15
33'

Żółtą kartkę otrzymał Alexis Sanchez. Niesportowe zachowanie Chilijczyka, który szturchnął rywala, gdy ten leżał na murawie.

40
13
33'

Arsenal złapał wiatr w żagle. Kolejne ataki Kanonierów.

19
28
30'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. 1:1! Chilijczyk kiepsko strzelił z rzutu karnego - Neuer sparował piłkę przed siebie. Sanchez nie trafił w futbolówkę, ale przyjął sobie ją na klatkę i w końcu umieścił w siatce. Manuel Neuer ma ogromne pretensje do swoich kolegów.

106
2
183
29'

Rzut karny dla Arsenalu! Lewandowski faulował Koscielnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Francuz uprzedził Polaka, gdy ten chciał wykopać piłkę. Zamiast w nią to trafił w nogę Koscielnego.

43
83
29'

Kilka lepszych minut w wykonaniu Arsenalu.

22
27
27'

Z 20 metrów z rzutu wolnego mocno uderzył Oezil. Piłka odbiła się od ziemi i Neuer "wypluł" ją przed siebie. Na szczęście dla Niemca jeden z graczy Arsenalu był na spalonym.

22
4
26'

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels. Sanchez uciekł Niemcowi i ten sfaulował go tuż przed polem karnym.

11
27
25'

Niecelny strzał Costy - nie ma kornera, a domagali się go gracze Bayernu.

16
12
24'

Lewandowski nieco zniecierpliwiony brakiem podań ustawił się na lewej stronie boiska. Polak trochę poholował piłkę po czym oddał ją do Vidala. Strzał pomocnika Bayernu został zablokowany.

15
15
22'

Oxlade-Chamberlain źle dośrodkował w pole karne i Bayern mógł wyjść z groźną kontrą.

22
10
21'

Coquelin wybił piłkę po dośrodkowaniu Robbena z rzutu rożnego.

24
11
21'

Znów akcja prawą flanką Bayernu, ponownie przy piłce był Robben, ale tym razem został zablokowany. Korner dla gospodarzy.

23
6
18'

Sporo piłek przychodzi dzisiaj przez Robenna. Holender przed chwilą znów dryblował, lecz tym razem futbolówka została mu odebrana.

32
14
15'

Lewandowski miał przed sobą tylko Koscielnego, jednak Francuz nie dał się minąć. Po chwili z dystansu uderzył Robben, lecz za słabo, żeby pokonać Ospinę.

35
16
13'

Arsenal na razie w ofensywie nie istnieje.

41
11
11'

Gol! Strzelił Arjen Robben. 1:0 dla Bayernu! Typowa akcja dla Robbena - zszedł z piłką z prawej strony do środka i oddał strzał przepiękny strzał lewą nogą sprzed pola karnego. Ospina bez szans.

290
39
10'

Bayern dominuje, a Arsenal zgodnie z przypuszczeniami cofnięty na własną połowę czeka na kontry.

29
12
8'

Kąśliwy strzał Vidala z 20 metrów i chociaż silny, to jednak niemal wprost w Ospinę.

31
10
8'

Na razie niewiele ciekawego dzieje się na Allianz Arena.

21
16
6'

Xabi Alonso przytrzymał Oezila w środku boiska - faul.

23
16
5'

Próba kontry w wykonaniu Bayernu. Lewandowski zagrał do Robbena, jednak Polak nie otrzymał już piłki zwrotnej.

36
12
4'

Piłka trafiła do Iwobiego, który z okolic linii pola karnego oddał strzał, który został zablokowany.

38
8
3'

Kiepskie dośrodkowanie Alaby z lewej strony boiska. Arsenal spokojnie wybił piłkę.

32
16
1'

Wysokie podanie do Lewandowskiego, który był na spalonym.

45
20
1'

Nie minęło 10 sekund, a Alex Oxlade-Chamberlain staranował Alabę. Łokieć Anglika wylądował na żebrach Austriaka.