Real Madryt
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata.

Po strzale Cristiano Ronaldo Pepe Reina odbił piłkę, nabiegł na nią Alvaro Morata i pewnym strzałem z kilku metrów skierował do bramki.

81
1
45
90'

Spotkanie potrwa dwie minuty dłużej.

16
14
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Amadou Diawara.

17
12
87'

Dries Mertens padł w polu karnym Realu. Sędzia nakazał grać dalej.

11
10
85'

W ostatnich minutach SSC Napoli nie jest już w stanie zagrozić bramce Realu.

14
14
83'

Dani Carvajal przejął piłkę w polu karnym SSC Napoli, wypracował sobie pozycję do strzału, ale jego uderzenie z kilku metrów było już niecelne.

15
6
82'

Z dystansu bardzo niecelny strzał odda Marko Rog.

14
12
80'
ZMIANA

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Isco.

26
5
78'

Z ostrego kąta strzelał Cristiano Ronaldo. Zablokował go Kalidou Koulibaly.

12
16
77'
ZMIANA

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

76'

Na boisku leży Dries Mertens. Chwilowa przerwa w grze.

11
11
75'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

73'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Realu. Keylor Navas wybił piłkę.

13
8
73'

Real rozgrywa piłkę na połowie SSC Napoli.

13
8
Czy Arkadiusz Milik strzeli dziś bramkę?
Tak
Nie
36
1
10
70'
ZMIANA
68'
ZMIANA

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

67'

Jose Callejon wstrzelił piłkę w pole karne Realu. Piłkarze SSC Napoli nie zdołali jednak nawet oddać strzału.

8
8
65'

Z 15 metrów nad bramką Realu strzelał Marko Rog.

5
12
64'

Przed bramkę SSC Napoli piłkę wrzucał Cristiano Ronaldo. Futbolówka wyszła jednak poza boisko.

10
4
62'

Zanosiło się na groźną kontrę Realu, ale Elseid Hysaj przejął piłkę po zagraniu Karima Benzemy.

9
7
61'

Tempo meczu nieco opadło.

14
7
59'

Akcja SSC Napoli, ale ostatecznie piłka znalazła się w rękach bramkarza Realu.

16
15
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Gol dla Realu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Ramos. Piłkę podbił Dries Mertens, a ta wpadła do bramki.

Real Madryt
84
1
63
56'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Marko Rog.

7
21
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Allan.

SSC Napoli
18
9
54'

Nieco przycichł doping na stadionie SSC Napoli.

12
7
53'

SSC Napoli jest teraz w trudnej sytuacji po porażce 1:3 na terenie Realu Madryt.

16
14
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Toni Kroos. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnym strzałem głową popisał się Ramos. 1:1!

89
2
1
78
51'

Toni Kroos groźnie dośrodkował piłkę w pole karne gospodarzy. W ostatniej chwili wybił ją Elseid Hysaj.

6
10
50'

Nie ma pomysłu Real na to, jak groźnie zaatakować SSC Napoli.

8
12
48'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze Realu wybili piłkę z własnego pola karnego.

6
7
47'

Z ostrego kąta z 15 metrów strzelał Karim Benzema. Uderzenie było jednak niecelne.

8
12
47'

Tak jak w pierwszej połowie, tak i w drugiej - SSC Napoli stosuje wysoki pressing.

24
8
46'

Początek drugiej połowy.

18
3
45'

Doliczona jedna minuta. A gra została wznowiona.

19
6
45'

Gra przerwana. Na boisku leży Dani Carvajal.

12
17
44'

Toni Kroos dośrodkował z rzutu rożnego. Pepe Reina wypiąstkował piłkę.

22
10
44'

Jeszcze będzie rzut rożny dla Realu Madryt.

18
16
43'

Real stara się jeszcze przeprowadzić akcję ofensywną, ale nie może przedostać się z piłką w okolice pola karnego gospodarzy.

24
9
Czy SSC Napoli awansuje do kolejnej rundy Ligi Mistrzów?
Tak
Nie
60
15
39'

Dobra okazja dla SSC NapoliMarek Hamsik strzelał zza pola karnego, ale to było uderzenie niecelne.

22
14
37'

Słupek! Dość przypadkowo piłkę otrzymał Dries Mertens, od razu zdecydował się na strzał z 14 metrów. Mało brakowało, a SSC Napoli prowadziłoby 2:0.

33
13
36'

Warto podkreślić, że kibice SSC Napoli od początku spotkania wspierają swój zespół.

39
6
35'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Kalidou Koulibaly.

19
18
34'

Lorenzo Insigne wpadł w pole karne Realu, zagrał przed bramkę i... wywalczył rzut rożny.

20
12
34'

Chwilowo spokojniej na boisku. Kilka niedokładnych zagrań zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

15
5
32'

Teraz to Real Madryt zastosował wysoki pressing. Gospodarze mieli problem z wyprowadzeniem piłki.

22
12
30'

Fatalny, bardzo niecelny strzał z dystansu oddał Casemiro.

21
11
29'

Słupek! Cristiano Ronaldo wpadł w pole karne, minął bramkarza, ale z ostrego kąta strzelił w słupek.

45
25
29'

SSC Napoli nie odpuszcza. Cały czas wysoki pressing.

29
10
28'

Lorenzo Insigne oddał strzał na bramkę Realu, ale pewnie piłkę złapał Keylor Navas.

16
11
26'

Real od razu stara się ruszyć do ataku, ale SSC Napoli gra dziś bardzo pewnie.

24
11
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Marek Hamsik.

Kapitalna akcja SSC Napoli. Hamsik podał w tempo w pole karne, tam piłkę przejął Mertens i strzelił nie do obrony po długim słupku.

238
1
70
23'

Amadou Diawara dośrodkował piłkę w pole karne Realu. Tam pewnie złapał ją Keylor Navas.

14
13
22'

W polu karnym gospodarzy dryblował Gareth Bale. Został jednak powstrzymany przez obrońców SSC Napoli.

16
13
21'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leżał Allan.

15
8
20'

Dobrze w defensywie zachował się Pepe, który przerwał podanie adresowane do Driesa Mertensa.

14
8
18'

Z 18 metrów strzelał Gareth Bale. Uderzenie celne, ale nie mogło zaskoczyć bramkarza SSC Napoli.

18
12
18'

Real nieco oddalił teraz grę od własnego pola karnego. Królewscy śmielej ruszyli do ataku.

18
7
16'

Szybka odpowiedź SSC Napoli. Uderzenia z dystansu spróbował Marek Hamsik. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

9
11
15'

Dośrodkował Gareth Bale, a z woleja zza pola karnego strzelał Toni KroosPepe Reina złapał jednak piłkę.

20
5
14'

Zaskakujący strzał Lorenzo Insigne z dystansu. Musiał interweniować Keylor Navas. Bramkarz Realu zdołał jednak wybić piłkę.

16
7
13'

Real zmuszony do gry dalekimi podaniami. Często w ten sposób zawodnicy z Madrytu po prostu tracą piłkę.

12
13
11'

Pierwsza groźna akcja Realu. Dośrodkowywał Gareth Bale, ale sędzia i tak ostatecznie odgwizdał spalonego.

17
10
10'

Gra praktycznie cały czas toczy się na połowie Realu Madryt.

17
9
9'

Zawodnicy SSC Napoli nie dają chwili wytchnienia Realowi. Królewscy popełniają proste błędy przy wyprowadzaniu piłki.

13
10
8'

Z 18 metrów niecelnie strzelał Marek Hamsik. Piłka przeleciała obok bramki.

21
11
7'

Faouzi Ghoulam strzelał bezpośrednio z rzutu rożnego. Keylor Navas nie dał się jednak zaskoczyć.

15
7
7'

Po prostopadłym podaniu w pole karne Realu Dries Mertens wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

14
12
5'

Real ma problem z wyprowadzeniem ataku. Zawodnicy SSC Napoli jak na razie są zdecydowanie częściej przy piłce.

16
13
4'

Wysokim pressingiem stara się grać SSC Napoli.

16
11
3'

Dośrodkowanie w pole karne Realu Madryt. Minimalnie zbyt mocne, strzału nie zdołał oddać Marek Hamsik.

13
6
2'

Gospodarze od początku śmiało ruszyli do ataku. Przed chwilą bramkarza Królewskich chciał pokonać Lorenzo Insigne.

18
14
1'

Zza pola karnego strzelał Dries Mertens. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

12
14
1'

Od pierwszej minuty ogłuszający doping kibiców SSC Napoli.

20
16
19:53

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania. Czas na rewanż!

18
5
19:53

Przed meczem 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym Napoli Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego podejmie Real Madryt, przypominamy, że "Polak potrafi". Nasi piłkarze - nie tylko Robert Lewandowski - umieli zajść za skórę Królewskim

10
5
19:53

Czegoś takiego na stadionie Napoli jeszcze nie było - na cztery godziny przed rewanżowym meczem z Realem w Lidze Mistrzów na trybunach było już 15 tysięcy kibiców.

10
3
19:53

Statystyki zdecydowanie przemawiają na korzyść drużyny Zinedine'a Zidane'a.

17
8
19:53

Spotkanie poprowadzi Cuneyt Cakir (Turcja).

7
17
19:53

SSC Napoli jest w trudnej sytuacji po porażce 1:3 na terenie Realu Madryt. W rewanżu musi atakować i wierzyć w magię Stadio San Paolo. Szansę na występ przeciwko obrońcy trofeum mają Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik. Obaj znaleźli się jednak na ławce rezerwowych.