2
2
16
89'

To mogła być bramka dla Arsenalu, gdy po strzale Bellerina piłka przeleciała tuż obok słupka.

23
18
88'

Przerwa w grze, ponieważ na boisku pojawił się jeden z kibiców.

73
8
85'

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Douglas Costa. 5:1! Płaskie podanie do Costy, który mając przed sobą Ospinę, zagrał do będącego w lepszej sytuacji Vidala, który tylko dołożył nogę.

Bayern Monachium
188
3
15
82'

Wielu kibiców Arsenalu już postanowiło opuścić stadion.

65
13
80'

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Xabi Alonso. 4:1! Alonso zagrał do Vidala, który w sytuacji sam na sam podciął piłkę nad Ospiną.

194
3
11
79'
79'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Joshua Kimmich.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Faulowany Rafinha.

21
8
78'

Gol! Strzelił Douglas Costa. 3:1! Costa miał i Lewandowskiego, i Ribery'ego, ale zdecydował się na strzał z linii pola karnego i Ospina nie był w stanie sięgnąć futbolówki.

166
3
10
77'

Lewandowski był sam na sam z Ospiną, ale za daleko wypuścił sobie piłkę i tę złapał Kolumbijczyk.

24
12
76'

Costa płasko dośrodkował przed bramkę, gdzie na wślizgu strzał oddał Lewandowski i trafił w SŁUPEK!

52
2
12
75'

Wyraźnie spadło tempo meczu.

13
14
72'

Arsenal. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Lucas Perez.

72'

Arsenal. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Mesut Oezil.

72'
71'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Douglas Costa.

68'

Gol! Strzelił Arjen Robben. 2:1 dla Bayernu! Sanchez stracił piłkę tuż przed polem karnym i Robben wpadł w pole karne, a następnie technicznym strzałem pokonał Ospinę.

225
3
10
66'

Nieco kuriozalna sytuacja, ponieważ wszyscy czekali na spalonego Lewandowskiego, ale Polak odpuścił w ostatniej chwili i Ospina musiał wybijać piłkę Robbenowi.

23
14
64'

Lewandowski mógł mieć dublet na koncie, ale jego strzał na korner sparował Ospina.

38
15
63'

Thiago Alcantara zagrał do Martineza, którego strzał poszybował tuż nad poprzeczką.

20
10
61'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Oxlade-Chamberlain. Anglik dostał ją za protesty.

59'

Bayern dominuje po zdobyciu bramki, spokojnie rozgrywając piłkę.

45
12
57'

Bardzo trudna sytuacja przed Arsenalem.

54
25
55'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. 1:1! Polak zmylił bramkarza i pewnym strzałem zdobył bramkę.

478
4
1
17
53'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Laurent Koscielny. Sędzia wyrzuca Francuza z boiska za faul na Lewandowskim!

200
3
34
53'

Lewandowski wywalczył rzut karny! Faulował go Koscielny.

91
11
52'

Kolejne złe zagranie Sancheza. Chilijczyk nie jest dzisiaj w dobrej formie.

23
7
51'

Sanchez dryblował w polu karnym Bayernu i źle dograł przed bramkę.

16
7
49'

Piłka w siatce Arsenalu, ale Hummels był na spalonym i sędzia podniósł chorągiewkę.

18
20
48'

Wymarzona okazja dla Arsenalu! Ramsey dośrodkował na piąty metr, gdzie niepilnowany Giroud niecelnie uderzył głową.

19
12
47'

Arsenal z dużym zaangażowaniem zaatakował Bayern od pierwszych sekund.

21
11
46'

Początek drugiej połowy.

28
1
2
45'

Celny strzał Sancheza z 20 metrów, jednak niemal wprost w bramkarza.

28
18
44'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Martinez. Faulował Ramseya 20 metrów od własnej bramki.

13
27
44'

Lewandowski czekał na piłkę na piątym metrze, ale dośrodkowanie do Polaka przechwycił Ospina.

17
23
41'

Szybka kontra Arsenalu, ale Bellerin fatalnie dośrodkował. W odpowiedzi celny, lecz słaby strzał oddał Robben. Piłka w rękach Ospiny.

16
15
39'

Żółtą kartkę otrzymał David Alaba. Taka sama kara spotkała gracza Bayernu.

12
47
39'

Żółtą kartkę otrzymał Theo Walcott. Niesportowe zachowanie Anglika.

47
16
38'

LEWANDOWSKI! Robben kapitalnie podał do Polaka, ale ten z sześciu metrów nieczysto trafił w piłkę i ta poleciała obok słupka.

31
44
37'

Vidał uderzył wysoko nad poprzeczką sprzed pola karnego.

12
23
36'

Bayern zupełnie nie istnieje dzisiaj w ofensywie.

13
23
34'

Piękne podanie do Walcotta i niemal kopia z 20. minuty, jednak tym razem Anglik trafił w boczną siatkę.

24
13
33'

Mała awantura na boisku po tym jak Walcott upadł w polu karnym Bayernu. Tylko korner dla Kanonierów.

16
22
32'

Niskie dośrodkowanie Walcotta i korner dla Arsenalu.

18
9
31'

Kontra Arsenalu, ale już przed polem karnym złym podaniem zepsuł ją Ramsey.

13
9
29'

Zupełnie nieudany strzał Ramseya z linii pola karnego. Od bramki rozpoczął Manuel Neuer.

19
7
27'

62 procent posiadania piłki ma Bayern, ale Arsenal jest dużo groźniejszy.

33
10
25'

Wydawało się, że Lewandowski był na spalonym, ale sędzia asystent nie podniósł chorągiewki. Jednak pierwszy do piłki dopadł Ospina.

13
11
24'

Vidal zdołał oddać strzał z sześciu metrów, ale faulował Bellerina i sędzia używał gwizdka.

12
16
23'

Walcott chciał sprytnie minąć Hummelsa, ale piłka wyszła na aut.

18
7
21'

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu Bayern wygrał 5:1.

49
13
20'

Gol! Strzelił Theo Walcott. 1:0 dla Arsenalu! Walcott przedarł się prawym skrzydłem, wpadł w pole karne i mimo iż kąt był bardzo ostry, to kropnął ile miał sił w nodze, a piłka po rękach Neuera wpadła do siatki.

93
1
2
3
195
18'

Korner dla Arsenalu, ale piłka została wybita, a na dodatek jeden z graczy gości był faulowany.

13
1
1
1
24
16'

Lewandowski nie dał rady dokładnie zgrać piłki do Robbena. Arsenal ruszył z kolejnym pozycyjnym atakiem.

17
17
15'

Po początkowej przewadze Bayernu teraz Arsenal dłużej utrzymuje się przy piłce.

10
13'

Groźnie było w polu karnym Bayernu. Giroud przeskoczył Hummelsa, ale barkiem uderzył piłkę i ta musnęła słupek.

23
1
12
13'

Bellerin wywalczył korner nabijając piłkę Alabę. Duża wrzawa na Emirates Stadium.

9
16
11'

Bardzo dobre wyjście Neuera, który na linii pola karnego zatrzymał Walcotta.

40
1
1
10'

Zbyt mocne podanie do Lewandowskiego i Polak nie był w stanie przyjąć piłki.

15
1
19
8'

Po rzucie rożnym piłka została wycofana przed pole karne Arsenalu, a tam niecelny strzał oddał David Alaba.