08 mar 2017 20:45
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergi Roberto.

REMONTADA! W ostatniej minucie doliczonego czasu FC Barcelona dokonała piłkarskiego cudu. Szósta bramka Sergiego Roberto daje gospodarzom awans! Już nawet Marc-Andre ter Stegen był w polu karnym, by zmienić rzut wolny w złotego gola!

FC Barcelona
421
14
6
5
144
90+4'

42
90+3'
ZMIANA
90+2'

Już w doliczonym czasie Luis Suarez poczęstował Kevina Trappa płaskim strzałem. Nie pomylił się bramkarz Paris Saint-Germain!

33
1
1
1
24
90+2'

Wiadomo, że sędzia Deniz Aytekin doliczył 5 minut do regulaminowego czasu.

47
1
26
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar.

Neymar zmylił bramkarza, trafił z rzutu karnego do siatki i FC Barcelona potrzebuje tylko jednego gola do awansu!

204
11
4
2
73
90'

Żółtą kartkę za faul we własnym polu karnym otrzymał Marquinhos.

43
2
27
90'

Drugi rzut karny dla FC Barcelona! Zdaniem sędziego Marquinhos zatrzymał nieprzepisowo Luisa Suareza i gospodarze mogą zdobyć piątego gola!

48
4
37
88'
GOOOOOOL!!!

Efektownie! Neymar nie mógł lepiej wykonać rzutu wolnego. Brazylijczyk dokręcił piłkę w okienko i to już 9. bramka w rywalizacji. Ale strzelają piłkarze w dwumeczach o wejście do ćwierćfinału Ligi Mistrzów!

243
14
5
4
102
87'

Nie ma już zmian trener Luis Enrique, natomiast jeszcze jedna pozostała opiekunowi gości. Być może na boisko wbiegnie w ostatnich minutach Grzegorz Krychowiak.

51
2
2
2
17
85'

Angel di Maria wbiegł w pole karne Dumy Katalonii. Jeden z bohaterów pierwszego meczu miał obok siebie defensora do ostatniej chwili, przez co nie oddał wymarzonego strzału. Miękki lob obok bramki FC Barcelona.

29
2
15
84'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Andre Gomes.

28
1
1
17
83'

Podanie prostopadłe w kierunku Lionela Messiego przecięte przez stopera Paris Saint-Germain. Argentyńczyk tylko obserwował jak piłka ucieka z jego pola widzenia.

18
1
11
82'

Stracili zapał gospodarze. Jeszcze próbują zaatakować, jeszcze walczą o czwartego gola, ale bez takiego samego impetu jak przed golem Edinsona Cavaniego.

28
1
12
80'

10 minut do końca i od bramki wznowił grę Kevin TrappLuis Suarez oczekiwał, że sędzia asystent przyzna jego drużynie korner, ale nic takiego nie miało miejsca.

26
15
78'

Layvin Kurzawa przerwał akcję FC Barcelona w zarodku. Odżył boczny obrońca z Paryża po swojej asyście. W pierwszej połowie trafił niefortunnie do własnej bramki i wyglądał na zgaszonego.

24
15
77'

Gorąco. Trzech zawodników Paris Saint-Germain rzuciło się, by ratować sytuację po mało rozsądnym wyjściu Kevina Trappa na przedpole. Arda Turan przelobował jednak zarówno golkipera, jak i bramkę!

21
11
76'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Sergi Roberto.

27
1
1
14
75'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Serge Aurier.

74'

Szukał swoim strzałem drugiego narożnika Lionel Messi. Nie znalazł i grę od bramki wznowi Kevin Trapp, ale najpierw zmiana personalna.

14
11
73'

Przewinienie na Lionelu Messim i gospodarze mogli zaskoczyć po rzucie wolnym. Idealne ustawienie Marquinhosa i Luis Suarez nie doszedł do futbolówki po wrzutce.

16
17
70'

20 minut do końca rewanżu i bawią się kibice Paris Saint-Germain obecni w Barcelonie. Przed golem Edinsona Cavaniego ich druzyna była w podbramkowej sytuacji. Po nim złapała oddech.

33
23
68'

Faul Luisa Suareza na połowie przeciwnika i nawet nie protestował mocno napastnik FC Barcelona. Druga żółta kartka i musiałby przedwcześnie opuścić boisko.

29
1
21
67'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Luis Suarez.

48
2
38
66'

Przy obecnym wyniku wiadomo, że nie będzie dogrywki. FC Barcelona musi zdobyć trzy gole, by awansować, a Paris Saint-Germain broni ofiarnie. Strzał Ardy Turana został wybity tuż sprzed linii!

36
22
65'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Arda Turan.

30
1
29
64'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar.

40
34
64'

Edinson Cavani jest nie do upilnowania w drugiej połowie! Południowiec w pojedynku sam na sam z Marciem-Andre ter Stegenem i bramkarz gospodarzy ratował swoją drużynę, interweniując nogą.

27
1
22
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Layvin Kurzawa.

Potężne, niezwykle ważne uderzenie Edinsona Cavaniego pod poprzeczkę bramki FC Barcelona! Po wrzutce z rzutu wolnego Layvin Kurzawa przytomnie zgrał piłkę pod nogi Urugwajczyka, który huknął na 1:3!

241
6
2
10
193
59'

Po trzecim golu Edinson Cavani uaktywnił się pod bramką FC Barcelona. Urugwajczyk wypracował rzut rożny, po którym futbolówka zatańczyła między obrońcami FC Barcelona. Marc-Andre ter Stegen nie musiał interweniować.

41
11
61'

Żółtą kartkę za faul w centrum boiska otrzymał Ivan Rakitić.

32
33
57'

Przechwyt Ivana Rakiticia w centrum boiska. Chorwat uruchomił Lionela Messiego, obok którego znalazła się cała grupka obrońców w białych strojach.

43
1
14
55'
ZMIANA

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Angel di Maria.

54'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego wybite przez obrońców z Paryża. Po chwili ponowienie i na przedpolu najlepiej zachował się Marc-Andre ter Stegen.

27
1
1
1
11
52'

Słupek! Edinson Cavani odpowiedział strzałem w obramowanie po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła Thomasa Meuniera. To mogła być zabójcza riposta gości.

47
1
1
29
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Potężne uderzenie Argentyńczyka z rzutu karnego w lewy narożnik bramki Paris Saint-Germain. Trzecia bramka FC Barcelona, a Lionel Messi odpowiada swojemu konkurentowi w klasyfikacji strzelców Robertowi Lewandowskiego. Również z 11. metra.

276
9
2
2
89
48'

Rzut karny dla FC Barcelona! Długo wahał się sędzia Deniz Aytekin i w podjęciu decyzji pomógł mu sędzia bramkowy. Thomas Meunier wywrócił się i głową podciął nogi rozpędzonego Neymara!

68
3
1
1
38
47'

Pierwsza akcja po przerwie Juliana Draxlera. Próbował brawurowo wejść między Javiera Mascherano oraz Rafinhę. W ostatnim momencie interweniował ten drugi, a po rzucie rożnym Niemiec strzelił bardzo niecelnie.

27
1
1
1
14
46'

20:15

Duma Katalonii rozpoczęła od mocnego uderzenia i jej sytuacja jest znacznie lepsza niż 45 minut temu.

42
1
11
Czy FC Barcelona strzeli następne gole po przerwie?
16
45+3'

Paris Saint-Germain prowadzi w dwumeczu 4:2. Zaliczka topnieje.

36
1
5
45+2'

Zablokowane dośrodkowanie Javiera Mascherano. Nawet jeden z trzech obrońców atakuje wysoko na połowie Paris Saint-Germain. Barca miała rzut rożny, po którym wyratowali się przedstawiciele Ligue 1.

20
6
45'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

37
1
4
44'

Temperamentni Javier Mascherano i Edinson Cavani starli się blisko linii bocznej boiska. Ostatnie słowo należało do doświadczonego reprezentanta Argentyny.

32
9
42'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Edinson Cavani.

48
1
16
40'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Layvin Kurzawa.

2:0 przed półmetkiem rewanżu! FC Barcelona jest coraz bliżej przeciwnika, który czuje jej oddech na plecach. Po podaniu Luisa Suareza pod bramkę Paris Saint-Germain przedarł się Andres Iniesta, ale to Layvin Kurzawa niefortunnie skierował piłkę do własnej siatki!

343
9
2
2
93
38'

Przerwa w grze spowodowana kontuzją. Na boisko wbiegły służby medyczne, ponieważ ucierpiał Lucas Moura. Trenerzy mają moment na naradzenie się ze sztabem lub zawodnikami.

24
1
17
36'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

15
2
17
33'

Rafinha przedarł się prawym skrzydłem w pole karne paryżan. Płaskie dośrodkowanie nowego ogniwa w ofensywie FC Barcelona zatrzymał Kevin Trapp. Wszedł w dobry rytm Niemiec.

18
12
32'

Tak kibice powitali piłkarzy tuż przed rozpoczęciem rewanżu!

46
1
10
31'

Lucas Moura przebiegł się przed polem karnym FC Barcelona i znalazł miejsce do oddania strzału. Płaska próba skrzydłowego Paris Saint-Germain prosto do koszyczka dobrze ustawionego Marca-Andre ter Stegena.

15
11
29'

Neymar dośrodkował z rzutu wolnego w kierunku Gerarda Pique. Twarda walka stopera w polu karnym Paris Saint-Germain, po której skapitulował i nie oddał soczystego strzału głową.

25
15
27'

Deniz Aytekin ma dużo obowiązków. Sędzia zaprosił na rozmowę Luisa Suareza. Autor gola zagotował się i miał bardzo dużo do powiedzenia przeciwnikowi. Aż za dużo.

29
7
26'

Piłka po uderzeniu Lionela Messiego z rzutu wolnego ugrzęzła w murze przyjezdnych. Zatańczyła blisko ich dłoni, ale raczej słusznie sędzia nie gwizdnął.

19
24
25'

Dużo fauli w Barcelonie. To nie było płynne 25 minut gry. Przed momentem Layvin Kurzawa poturbował Rafinhę kilka metrów przed własnym polem karnym. Niezła pozycja do zdobycia gola.

30
13
24'

Luis Suarez zwiększył nadzieję FC Barcelona na awans, ale jego drużyna potrzebuje jeszcze minimum trzech goli, by doprowadzić do dogrywki.

31
1
10
23'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

24
2
33
22'

Kevin Trapp wybrał dobry moment, by wyjść na przedpole i wypiąstkować dośrodkowanie. Po podobnym w 3. minucie skapitulował, więc wyciągnął wnioski.

13
1
1
1
12
21'

FC Barcelona szybko odbiera piłkę przeciwnikom i ponownie rozgrywa na obrzeżach ich pola karnego. Szukają miejsca do oddania strzału Lionel Messi, Lionel Suarez, Neymar.

35
1
13
18'

Złapał się za głowę Neymar. Solowa akcja mistrza olimpijskiego zakończona strzałem zza pola karnego blisko spojenia słupka z poprzeczką Paris Saint-GermainKevin Trapp oberwował piłkę dość rozpaczliwie.

40
10
17'

Dla odmiany faul na Lucasie Mourze. Kilka sekund gry i ponownie gwizdek sędziego, który po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zobaczył faul na Gerardzie Pique.

25
10
15'

Szansa na dobre uderzenie z rzutu wolnego po przewinieniu Juliana Draxlera. Piłkę ustawił sobie Lionel Messi i długo zastanawiał się, gdzie przymierzyć. Ostatecznie Argentyńczyk przeniósł piłkę nad poprzeczką.

44
1
11
14'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Draxler.

60
1
16
11'

Po akcji Juliana Draxlera piłkarze Paris Saint-Germain doskoczyli do sędziego i domagali się rzutu karnego za zagranie ręką. Jedyne, co otrzymali od Deniza Aytekina to korner.

40
1
1
1
15
10'

Zbyt krótko wybite dośrodkowanie spadło przed pole karne, skąd Javier Mascherano strzelił bardziej na uwolnienie niż z szansami na powodzenie. Od bramki Kevin Trapp.

42
1
1
1
6
9'

Rajd na lewej stronie boiska, po którym FC Barcelona miała rzut rożny. Dobrze ustawili się obrońcy w białych strojach i oddalili zagrożenie. Mogą na moment odetchnąć paryżanie.

43
1
1
1
10
7'

Bardzo mocny początek FC Barcelona. Stadion tętni życiem, ponieważ podopieczni Luisa Enrique wyglądają zupełnie inaczej niż na wyjeździe.

63
2
1
1
11
5'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi.

75
3
21
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Pojedynek rozpoczął się od trzęsienia ziemi. Będzie gorąco! FC Barcelona odrobiła gola straty po wrzutce sprzed pola karnego. Sprytnie zachował się Luis Suarez i strzałem głową ominął Kevina Trappa. Paris Saint-Germain powinno wybić piłkę, ale spanikowało na samym początku rewanżu.

359
10
4
2
96
2'

Gospodarze w tradycyjnych, granatowo-bordowych koszulkach, natomiast drużyna z Paryża w białych strojach. Od środka rozpoczęła FC Barcelona.

77
2
9
20:15

Tylko trzy kluby w historii europejskich pucharów odrobiły stratę czterech goli w rewanżu. Jednym z nich był Real Madryt, wielki konkurent FC Barcelona na krajowym podwórku. W 1985 roku Królewscy zwyciężyli 4:0 u siebie z Borussią M'gladbach po porażce 1:5 w Niemczech. Identyczny wynik w środę pozwoli drużynie Luisa Enrique doprowadzić do dogrywki.

55
1
4
Czy FC Barcelona strzeli gola w pierwszej połowie rewanżu z Paris Saint-Germain?