88'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Kevin Volland. Wchodzi: Charles Aranguiz.

86'

Kontra gospodarzy w liczebnej przewadze 3 na 1! Grizemann podał do Nigueza, ale ten uderzył prosto do rąk Leno.

3
2
1
3
6
85'

Po wejściu na boisko często wykorzystywany jest biegający lewym skrzydłem Leon Bailey. Rezerwowy ma jednak trudne zadanie ze świetnie dysponowanym Godinem.

3
2
2
2
2
81'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Javier Hernandez. Wchodzi: Admir Mehmedi.

80'

Odważna próba Bailey'a z 30 metrów. Piłka odbiła się tuż przed bramkarzem i ten postanowił jej nie łapać... słusznie.

7
4
4
4
4
78'
ZMIANA

Bayer. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Leon Bailey.

4
3
3
6
5
75'

Niewiele się dzieje. Atletico szanuje piłkę, a przyjezdni biegają.

4
4
4
4
4
73'

Ponownie groźnie pod bramką Atletico. Oblak "wypluł" piłkę po strzale Bellarabiego, a natychmiastowa dobitka Vollanda poszybowała nad poprzeczką.

4
4
4
3
3
71'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Baumgartlinger.

Bayer 04 Leverkusen
5
2
1
6
1
68'

Nieprawdopodobne! Jan Oblak wybronił "setkę" Brandta, a następnie zatrzymywał piłkę po dwóch dobitkach! Trzecia poprawka Chicharito była już niecelna.

9
5
7
4
6
66'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez.

2
2
2
3
4
65'

W szesnastce Bayeru ścieli się Hilbert i Lucas Hernandez, ale obyło się bez kartek.

3
3
2
2
3
65'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Nicolas Gaitan.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Tin Jedvaj.

4
6
4
4
4
63'

Widowiskowa szarża Brandta i profesorskie zachowanie Godina. Świetnie wyłuskał piłkę urugwajski stoper.

1
3
1
1
1
60'

Nie przywykliśmy do takiej fryzury Chicharito. Przed momentem strzał ogolonego "na zero" Meksykanina ofiarnie zablokował Sime Vrsaljko.

3
3
3
3
3
57'

Wszyscy wstrzymali oddech! Podanie nad głowami obrońców wyrzuciło Griezmanna w boczny sektor pola karnego. Francuz nie rezygnował, uderzył przepięknie, techniczną podcinką. Leno tylko patrzył, ale mógł odetchnąć bo piłka przeleciała tuż obok bramki.

2
2
5
2
2
55'

Angel Correa "zatańczył" z obrońcami w polu karnym i niesygnalizowanie uderzył w kierunku dalszego słupka... metr obok.

4
4
2
4
2
53'

Ładna akcja gości zapoczątkowana przez Brandta. Piłka powędrowała na prawą stronę pola karnego, gdzie przed bramkę dogrywał ją Volland. Javier Hernandez wbiegał na dalszy słupek, ale był nieznacznie spóźniony.

4
2
2
5
52'

Krew na ustach Gimeneza. Arbiter nakazał defensorowi opuścić boisko w celu zatamowania krwawienia.

2
3
4
6
2
51'

Prostopadła piłka Correi do Carrasco. Belg sadził długie susy, ale i tak pierwszy do futbolówki dopadł bramkarz.

3
1
1
1
1
49'

Diego Simeone nie jest zadowolony z tego co widzi. Będą zmiany...

6
5
2
2
3
47'

Centra Bellarabiego z prawej flanki, ale głęboko dogrywana piłka spoczęła w rękach Oblaka.

3
6
2
2
1
46'

Gra wznowiona!

9
2
2
1
1
43'

Przed polem karnym z piłką jak taran przedzierał się Correa. W starciu z trzema rywalami padł na murawę, ale sędzia nie widział tam przekroczenia przepisów.

4
7
3
2
3
40'

Ponownie Bernd Leno! Ależ to obronił! Kontra gospodarzy wyprowadzona książkowo. Kończył ją Koke, ale mocne płaskie uderzenie zostało odbite na rzut rożny.

14
8
5
4
5
38'

Angel Correa idealnie wyszedł do podania Griezmanna i stanął sam przed Leno. Mocny strzał i fantastyczna obrona Niemca!

9
4
4
5
4
36'

Brak możliwości rozegrania akcji, zatem strzelamy. Taką decyzję podjął Kevin Kampl, ale z 25 metrów chybił celu dość wyraźnie.

5
4
3
3
3
32'

Akcje Aptekarzy przerywane są w bezpiecznej odległości od pola karnego Oblaka. Teraz wyjątkowo piłka dotarła na 10. metr do Hernandeza, ale obrońcy nie pozwolili mu odwrócić się w kierunku bramki.

7
4
3
2
2
29'

Bez zachwytu nad tym co dzieje się na boisku. Świadome swojej zaliczki Atletico gra zachowawczo. Bayer próbuje, ale z tego co widzimy na odrobienie strat się nie zanosi.

4
4
5
5
9
25'

Oj, piłka mogła teraz opuścić Estadio Vicente Calderon. Koke uderzał z olbrzymią siłą, ale posłał piłkę niemal pionowo do góry.

5
8
6
2
3
23'

Zagranie wzdłuż bramki Bayeru, ale czujnie z bramki wyszedł Leno.

3
2
6
3
5
21'

Niepewna reakcja jednego z obrońców Atletico i kiks przy próbie wybicia piłki z własnego pola karnego. Kampl błyskawicznie znalazł Hernandeza, ale Meksykanin z 12 metrów uderzył nad poprzeczką.

4
4
4
4
6
18'

Volland popracował łokciami i mamy przerwę w grze. Niemal dokładnie na środku boiska leży cierpiący Godin.

6
8
6
10
6
16'

Błyskawicznie odpowiada Bayer. Osamotniony Julian Brandt przed świetną szansą na gola. Zamiast strzelać ponownie niezrozumiałe wyczekiwanie i finalnie skuteczna interwencja Gimeneza.

4
4
4
4
6
15'

Angel Correa z piłką na 14. metrze. Napastbnik zwlekał i zwlekał nic zatem dziwnego, że jego uderzenie zostało zablokowane.

6
5
5
5
6
13'

Zdecydowany wślizg na granicy przepisów. W taki sposób Kampl zatrzymał szarżującego skrzydłem Vrsaljko.

6
4
4
6
6
12'

Lekki strzał głową oddał Koke. Piłka leciała wysoko, więc jej złapanie było dla bramkarza formalnością.

6
6
5
5
8
10'

Wysokie zagranie piętą Griezmanna. Zagapił się Jedvaj, z czego skorzystał Koke. Rywale osaczyli jednak pomocnika i ten nie był w stanie nic zdziałać.

6
3
3
3
6
7'

Pojedynek Vrsaljko z Wendellem na prawej stronie boiska. Obrońca gości umiejętnie wypychał rywala i Chorwat wygarnął piłkę już zza linii bocznej.

5
4
5
5
8
4'

Postraszył Bayer! Kampl podał na środek pola karnego, gdzie piłkę opanował Kevin Volland. Napastnik poradził sobie z jednym rywalem i uderzył po długim rogu. Piłka przeleciała pomiędzy nogami Vrsaljko, była poza zasięgiem Oblaka, ale minęła bramkę.

8
4
4
4
7
3'

Pierwsze dośrodkowanie ze skrzydła. Z prawej strony bardzo niedokładnie zagrywał Karim Bellarabi.