Liga Europy: 1/16 finału, pierwsze mecze

Bicie głową w mur - tak można najkrócej podsumować ataki Kogutów.

Doliczone 4 minuty.

3
2
88'

Harry Kane chciał oddać efektowny strzał z 12 metrów, piłkę spod nóg wybił mu jednak Gigot.

3
2
85'

Słaba końcówka w Gandawie, gospodarze już nie forsują tempa, a Tottenham atakuje nieporadnie.

4
81'

Po indywidualnej szarży mocno z okolic linii pola karnego uderzył Christian Eriksen, jednak posłał piłkę nad poprzeczką.

1
1
80'

Gent. Schodzi: Nana Asare. Wchodzi: Rami Gershon.

wchodzi Wchodzi
Rami Gershon #55
schodzi Schodzi
Nana Asare #21
76'

Płasko z 15 metrów uderzył Milicević i Hugo Lloris sparował piłkę na słupek! Powinno być 2:0.

3
75'

Gent. Schodzi: Jeremy Perbet. Wchodzi: Kalifa Coulibaly.

Kalifa Coulibaly #7
Jeremy Perbet #24
1
74'

Gent. Schodzi: Moses Simon. Wchodzi: Samuel Kalu.

Samuel Kalu #18
Moses Simon #27
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Dele Alli.

Tottenham Hotspur
1
71'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Mitrović.

1
70'

Nie ma wielkiego naporu Kogutów, Belgowie dobrze się bronią.

3
68'
66'

Mogło być 2:0! Milicević składał się do strzału głową z kilku metrów, jednak w ostatniej chwili uprzedził go Ben Davies.

1
1
63'

Z rzutu wolnego z 25 metrów obok słupka uderzył Eric Dier.

1
59'

Gol! Strzelił Jeremy Perbet. Asystował mu Danijel Milicević.

Mamy sporą niespodziankę! Milicević wpadł w pole karne Kogutów, podał do Perbeta i choć pierwszy strzał zawodnikowi gospodarzy nie wyszedł, to poprawka była już skuteczna.

KAA Gent
Asysta:
Danijel Milicević #77
10
19
56'

Belgowie poradzili sobie z dośrodkowaniem Winksa.

2
56'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kyle Walker.

1
52'

Tottenham podkręcił tempo i na początku drugiej części ma wyraźną przewagę.

1
50'

Teraz w środek bramki strzelił z 20 metrów Dembele i Kalinić interweniował na raty.

1
2
49'

Pogubili się teraz gospodarze i stuprocentową okazję miał Harry Kane, który jednak trafił z 11 metrów w słupek!

1
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
42'

Kalinić złapał piłkę po płaskim strzale z dystansu Dembele.

3
39'

Hugo Lloris pewnie złapał piłkę po wrzutce Foketa z prawego skrzydła.

5
37'

Zablokowany mocny strzał Daviesa sprzed pola karnego.

1
33'

Mogło być 0:1! Dembele dograł na 9. metr do Alliego, lecz jego strzał został zablokowany.

1
32'

Z 25 metrów w trybuny uderzył Dele Alli.

1
3
30'

Gospodarze poradzili sobie z anemiczną płaską centrą Sissoko z prawej strony pola karnego.

1
29'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska bardzo niecelnie z 20 metrów uderzył Dejaegere.

1
25'

Mecz ma różne fazy, raz atakują gospodarze, innym razem Koguty. Obu zespołom brakuje jednak dokładności, przez co sytuacji mamy niewiele.

1
20'

Gigot miał niezłą okazję w polu karnym, ale skiksował przy próbie strzału z ostrego kąta i chybił bardzo wyraźnie.

5
17'

Zacięte i dość wyrównane spotkanie w Gandawie. Gra toczy się głównie w środku pola.

4
13'

Teraz mocno z dystansu uderzył Harry Kane - celnie, ale Kalinić był na posterunku.