Liga Europy: 1/16 finału, pierwsze mecze

Cztery minuty doliczone.

9
3
87'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. 3:0! Szwed kompletuje hattrick pewnie wykorzystując "jedenastkę". Ibrahimović zmylił bramkarza.

Manchester United
22
1
87'

Ibrahimović upadł w polu karnym. Sędzia wskazał na "wapno" - czy jednak był faul? Trudno powiedzieć. Wydaje się, że nie.

5
85'

Man Utd. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Ashley Young.

82'

Goście pogodzili się już z porażką, a na kolejne gole polują gracze Man Utd.

79'

St.Etienne. Schodzi: Florentin Pogba. Wchodzi: Robert Berić.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Florentin Pogba #19
2
79'

Przerwa w grze. Florentin Pogba potrzebuje zmiany.

1
75'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Marcus Rashford. 2:0! Młody Anglik wpadł w pole karne i dograł na piąty metr, gdzie tylko nogę dołożył Zlatan Ibrahimović.

18
1
72'

St.Etienne. Schodzi: Vincent Pajot. Wchodzi: Ole Kristian Selnaes.

Ole Kristian Selnaes #17
Vincent Pajot #5
3
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba.

3
3
70'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcus Rashford.

69'

Powinno być 2:0 dla Man Utd, gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w poprzeczkę głową piłką uderzył Paul Pogba.

4
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard.

1
1
65'

St.Etienne. Schodzi: Jorge Intima. Wchodzi: Nolan Roux.

Jorge Intima #26
64'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Pajot. Faulowany Herrera.

AS Saint-Etienne
1
63'

Pogba kapitalnie minął rywala, a następnie oddał techniczny strzał lewą nogą z 20 metrów, który przeleciał tuż obok bramki.

3
60'

Martial dobrze cofnął się pod własne pole karne, ponieważ odebrał piłkę, ale po chwili zagrał już niedokładnie.

3
57'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera. Hiszpan zagrał piłkę ręką.

1
2
56'

Martial nie zrozumiał się z Pogbą w polu karnym. Po chwili kąśliwy strzał z 18 metrów uderzył Valencia. Piłka po nodze rywala wyszła na korner.

4
53'

Piękna akcja Martiala, który wpadł w pole karne, minął przeciwnika i oddał strzał. Bramkarz zdołał go sparować.

1
52'

Pogba przymierzył sprzed pola karnego, ale nad poprzeczką.

1
50'

Bardzo groźne zderzenie głowami dwóch piłkarzy. Smalling szybko się podniósł, ale Loic Perrin potrzebuje pomocy medycznej.

4
2
49'

Piłka w siatce gości po strzale Ibrahimovicia z pięciu metrów, jednak Szwed był na spalonym i gol nie został uznany.

1
2
47'

Żółtą kartkę otrzymał Anthony Martial. Francuz łokciem uderzył rywala.

6
46'

Początek drugiej połowy.

1
42'

Teraz Bailly nie upilnował Hamoumę, który jednak uderzył nad poprzeczką bramki Manchesteru United.

40'

Hamouma dośrodkował w pole karne, gdzie rywala dobrze zablokował Bailly.

38'

Pajot zdecydował się na mocne uderzenie z 30 metrów. Romero odprowadził piłkę wzrokiem, która przeleciała obok słupka.

35'

Man Utd stara się jeszcze przed przerwą zdobyć drugą bramkę, aby ostudzić zapędy rywali.

2
31'

To mogło być 2:0! Świetną indywidualną akcją popisał się Martial. Zakończył ją celnym strzałem, który sparował bramkarz gości.

3
30'

Saviet doszedł do strzału i oddał groźne uderzenie, które przeleciało tuż obok słupka. Romero nie musiał interweniować.

29'

Ibrahimović faulował w środku boiska. Goście szybko rozegrali rzut wolny co zaskoczyło Man Utd, ale Francuzom zabrakło dokładności.

3
25'

Bardzo silny strzał oddał Mata, ale bramkarz sparował piłkę. Hiszpan nie zdołał dojść już do dobitki.

1
23'

Korner dla Man Utd, jednak po dośrodkowaniu Maty piłka została wybita.

1
20'

Jorginho upadł w polu karnym MU po starciu z Blindem. Sędzia nie wskazał na "wapno".

2
1
19'

Telewizyjne powtórki pokazują, że rzut wolny dla MU, po którym padła bramka, wcale nie musiał być podyktowany.

1
2
16'

Ibrahimović zdobył już 15 gola w starciach z Saint-Etienne - żadnej innej drużynie nie strzelił tylu bramek.

11
1
15'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. 1:0 dla MU! Po strzale Szweda z rzutu wolnego piłka odbiła się od Pajota i to zmyliło bramkarza. Pech graczy gości.

44
3
13'

Francuzi dobrze rozpoczęli ten mecz, lecz teraz dominuje już tylko jedna drużyna - Man Utd.

5
10'

Kąśliwy strzał w wykonaniu Martiala i Ruffier dobrze spisał się w tej sytuacji.

4
3
9'

Piłka w siatce gości po tym jak strzał oddał Fellaini. Belg był na spalonym i gol nie został uznany.

3
1
8'

Lepszy fragment w wykonaniu Man Utd, który dłużej utrzymuje się przy piłce.

3
4
5'

Nerwowy początek w wykonaniu Man Utd.

4
3'

Saint-Etienne miało pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu, ale gospodarze wybili piłkę.