Bardzo dobra sytuacja dla Tottenhamu, ale Son fatalnie chybił celu.

KAA Gent
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jeremy Perbet. 2:2! To już niemal koniec emocji w Londynie. Rezerwowy Perbet oddał strzał z dziewięciu metrów, piłka odbiła się jeszcze od Diera i wpadła do siatki.

Jeremy Perbet #24
KAA Gent
3
5
81'

Vertonghen do Eriksena, który szukał Kane'a, ale zagrał niedokładnie.

78'

Cały czas w ataku jest Tottenham, ale mniej niż kwadrans pozostał Kogutom do zdobycia bramki.

75'
ZMIANA

Gent. Schodzi: Moses Simon. Wchodzi: Jeremy Perbet.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
75'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Moussa Dembele. Wchodzi: Harry Winks.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker. Nieładny faul na rywalu.

1
73'

To mógł, a nawet powinien być gol dla Gentu! Po kontrze i dośrodkowaniu z lewej strony Simon miał idealną okazję, ale głową uderzył w boczną siatkę.

1
72'

Gent jest zupełnie pogubiony na Wembley. Goście nie potrafią wyjść z własnej połowy.

69'

Kolejna akcja Tottenhamu, kolejny strzał - tym razem Walkera, ale w boczną siatkę.

67'

Kotłuje się w polu karnym Gentu i kolejny gol wisi w powietrzu.

1
66'

Eriksen wpadł w pole karne, ale w pewnym momencie upadł. Duńczyk bezradnie rozłożył ręce, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

64'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Vertonghen.

1
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Wanyama. Asystował mu Christian Eriksen. 2:1 dla Tottenhamu! Walker zagrał do Eriksena, który tylko trącił piłkę, a Wanyama oddał piękny strzał w okienko z 15 metrów.

10
2
58'
ZMIANA

Tottenham. Schodzi: Ben Davies. Wchodzi: Heung-Min Son.

57'

To była wymarzona okazja dla Kane'a, ale uderzył z ośmiu metrów obok słupka.

56'
ZMIANA

Gent. Schodzi: Brecht Dejaeghere. Wchodzi: Louis Verstraete.

Brecht Dejaeghere #19
54'

Tottenahm wyraźnie się rozkręca. Przed chwilą z dystansu przymierzył Harry Kane, ale został przyblokowany.

1
51'

Tottenham w ataku pozycyjnym, ale goście ustawieni bardzo głęboko i niewiele jest miejsca w okolicach pola karnego.

48'

Eriksen ruszył z indywidualną akcją, jednak nie był w stanie minąć rywala i oddał kiepski strzał.

46'
ZMIANA

Gent. Schodzi: Danijel Milicevic. Wchodzi: Thomas Matton.

Thomas Matton #8
Danijel Milicevic #77
1
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Lovre Kalinić. Bramkarz Gentu grał na czas.

44'

Jan Vertonghen zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale poszybował on wyraźnie nad bramką.

42'

Trudna sytuacja Kogutów, które grają w dziesiątkę i muszą strzelić dwie bramki.

39'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Dele Alli. Totalna głupota 20-latka, który ostrym wślizgiem zaatakował Dejaeghere.

14
36'

Brecht Dejaeghere cierpi na murawie. Potrzebna jest pomoc medyczna.

2
5
34'

Silny strzał Walkera, ale kąt był ostry i bramkarz nie dał się pokonać.

1
33'

Dele Alli próbował dryblować tuż przed polem karnym, ale piłka została mu wybita.

1
30'

Belgowie wyprowadzają groźne kontry, a Tottenham do awansu potrzebuje teraz dwóch goli.

1
2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Kenneth Saief. Faulowany Kane.

Kenneth Saief #15
KAA Gent
1
25'

Składna akcja Tottenhamu, Davies płasko dośrodkował na szósty metr, ale Kane nie sięgnął piłki.

1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Brecht Dejaeghere. Faulowany Eriksen.

KAA Gent
1
22'

Eriksen miał dużo miejsca przed polem karnym, zdecydował się na strzał lewą nogą, ale ten był niecelny.

20'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Harry Kane. 1:1! Po rzucie rożnym piłka spadła na piąty metr, gdzie Simon walczył o futbolówkę z Kane'em, ale ostatecznie to Anglik sam wpakował ją do siatki!

2
13
19'

Jan Vertonghen kapitalnie przedryblował rywali w polu karnym, chciał zagrać do Allego, ale futbolówka została wybita.

16'

Nieudana próba strzału Walkera z 14 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

13'

Dele Alli domagał się podyktowania rzutu karnego. Anglik faktycznie trafił w rękę rywala, ale odległość była tak mała, że sędzia słusznie nie wskazał na "wapno".

1
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christian Eriksen. 1:0 dla Tottenhamu. Błąd defensywy Gentu, po którym sam na sam z bramkarzem znalazł sie Eriksen. Duńczyk strzałem między nogami golkipera wyrównał losy dwumeczu.