Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Andreas Christensen.

85'

Borussia w tym spotkaniu nastawiła się już na grę z kontry.

2
83'

Nie zanosi się na to, aby gospodarze w tym spotkaniu zdołali jeszcze strzelić gola.

1
1
80'
79'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich.

1
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lars Stindl.

Borussia M'gladbach
4
73'
72'

Borussia skupiła się teraz głównie na defensywie.

68'

Z rzutu wolnego strzelał Josip Ilicić. To było bardzo mocne uderzenie, po którym piłka odbiła się od poprzeczki.

2
1
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Christoph Kramer.

2
64'
62'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował jeden z zawodników gospodarzy.

1
60'

Gol! Strzelił Andreas Christensen. Asystował mu Jonas Hofmann.

Jonas Hofmann miękko wrzucił piłkę w pole karne, gdzie Andreas Christensen popisał się celnym strzałem głową! 4:2 dla Borussii.

7
6
59'

Z dystansu strzelał Andreas Christensen. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

58'

Borussia szanuje teraz piłkę. ACF Fiorentina musi atakować.

55'

Gol! Strzelił Lars Stindl. Asystował mu Jonas Hofmann.

Jonas Hofmann z rzutu wolnego zagrał do Larsa Stindla, a ten z 16 metrów strzelił nie do obrony! 3:2 dla Borussii.

7
5
53'

Bardzo otwarte zrobiło się to spotkanie. Raz atakują jedni, raz drudzy.

50'

W odpowiedzi ogromne zamieszanie w polu karnym Borussii M'gladbach. Ostatecznie zabrakło jednak nawet strzału na bramkę.

50'

Borussia M'gladbach śmiało ruszyła do ataku. Problemy w defensywie mają gospodarze.

47'

Gol! Strzelił Lars Stindl.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ciprian Tatarusanu obronił pierwszy strzał, ale przy dobitce Larsa Stindla z kilku metrów był już bezradny! 2:2!

5
10
46'

Josip Drmić strzelał z ostrego kąta. Został jednak zablokowany.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Maxi Olivera.

ACF Fiorentina
1
45'

Pierwsza połowa potrwa trzy minuty dłużej.

2
44'

Gol! Strzelił Lars Stindl. Pewnie wykonana "jedenastka". Już tylko 2:1 dla gospodarzy.

7
4
43'

Rzut karny dla gości! Sędzia dopatrzył się faulu na Patricku Herrmannie.

1
42'

Josip Drmić wpadł w pole karne gospodarzy, miał przed sobą tylko bramkarza, ale jego uderzenie obronił Ciprian Tatarusanu.

2
40'

Dwa gole zdobyte przez gospodarzy wpłynęły na losy tego spotkania. Tempo nie jest już porywające.

1
38'

Gra toczy się teraz głównie w środkowej strefie boiska.

1
36'

Z kilkunastu metrów z ostrego kąta niecelnie strzelał Josip Drmić.

1
34'

Piłkarze ACF Fiorentiny mają pod kontrolą to spotkanie.

1
32'

Borja Valero dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę wybił jeden z zawodników Borussii.

1
31'

Chwilowa przerwa w grze. Jeden z zawodników gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej.

1
29'

Gol! Strzelił Borja Valero.

Kuriozalna sytuacja! Jannik Vestergaard chciał wybić piłkę, ale w nią nie trafił. Przejął ją Borja Valero i pewnym strzałem umieścił w bramce.

6
3
27'
27'

Thorgan Hazard potrzebuje zmiany. Piłkarz za chwilę opuści boisko.

1
25'

Po zagraniu Patricka Herrmanna ze skrzydła z 10 metrów strzelał Mahmoud Dahoud. To była bardzo dobra okazja na gola, ale uderzenie było niecelne.

23'

Żółtą kartkę otrzymał Matias Vecino.

1
23'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Borussii M'gladbach! Świetnie spisał się bramkarz Yann Sommer, który obronił dwa strzały z bliskiej odległości.

2
22'

Zawodnicy Borussii M'gladbach nie mają teraz pomysłu na to, jak skutecznie zaatakować rywala.

1
20'

Kolejna dobra okazja gospodarzy. Yann Sommer sporo ryzykował wybijając piłkę z własnego pola karnego.

2
17'

Teraz ACF Fiorentina przy piłce. Gospodarze spokojnie ją rozgrywają.

1
15'

Gol! Strzelił Nikola Kalinić. Asystował mu Federico Bernardeschi. Federico Bernardeschi doskonale wyprowadził atak ACF Fiorentiny! Przebiegł z piłką kilkanaście metrów i idealnie dograł do wbiegającego w pole karne Nikoli Kalinicia. Ten popisał się celnym i pewnym strzałem do bramki.

12'

Z 18 metrów bardzo niecelny strzał oddał Federico Chiesa.

1
10'

ACF Fiorentina cofnęła się do defensywy. Goście rozgrywają piłkę.

9'

Z rzutu wolnego z około 20 metrów Thorgan Hazard strzelił prosto w mur.

1
8'

Będzie rzut wolny dla Borussii. Do bramki gospodarzy około 20 metrów.

5'

Błąd popełnił Andreas Christensen, który źle wybijał piłkę. Ta przeleciała tuż obok bramki jego zespołu.

1
1
4'

Borussia śmiało ruszyła do ataku. Groźnie było w polu karnym gospodarzy, ale ostatecznie piłkę złapał Ciprian Tatarusanu.

2'

Jak na razie dość spokojny początek meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

20:09

Spotkanie poprowadzi Artur Dias (Portugalia).

1
20:09

W chwili obecnej bliżej 1/8 finału Ligi Europy jest Fiorentina, która wygrała pierwszy mecz 1:0.