120'

Doliczona minuta.

2
116'

Alvaro Morata ominął bramkarza, ale nie przypieczętował zwycięstwa Realu Madryt piątym golem, ponieważ drugę do bramki zatamował obrońca!

1
2
114'

Kashima. Schodzi: Ryota Nagaki. Wchodzi: Shuhei Akasaki.

wchodzi Wchodzi
Shuhei Akasaki #18
schodzi Schodzi
Ryota Nagaki #10
1
112'

Real. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Alvaro Morata.

110'

Spokojny chwyt Keylora Navasa. Kashima Antlers nie atakuje tak groźnie, by mieć realną szansę na ponowne doprowadzenie do remisu.

2
108'

Real. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Nacho.

1
1
106'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

105'

1
104'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Toni Kroos.

Sprytne zachowanie Cristiano Ronaldo, który zgarnął piłkę po wstrzeleniu Toniego Kroosa i strzelił potężnie na 4:2. Przewaga zespołu z Madrytu rośnie!

102'

Kashima. Schodzi: Yasushi Endo. Wchodzi: Yukitoshi Ito.

Yukitoshi Ito #24
Yasushi Endo #25
1
102'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
1
1
100'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
1
1
98'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Karim Benzema.

Karim Benzema zagrał prostopadle do Cristiano Ronaldo, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Ten gol może okazać się decydujący! Do końca pozostało już niewiele czasu.

93'

Żółtą kartkę otrzymał Fabricio Messias.

Fabricio Messias #11
Kashima Antlers
1
1
96'

Dziesiątki podań Realu Madryt bez efektu i bardziej zapachniało golem po kontrataku Fabricio Messiasa. Brazylijczyk za długo prowadził piłkę zamiast dostarczyć piłkę partnerowi. Tylko korner.

2
93'

W ostatnich minutach regulaminowego czasu bronili się Królewscy i mieli szczęście, że finał jeszcze trwa. Obecnie próbują zepchnąć Japończyków pod własne pole karne.

2
91'

Rozpoczęła się pierwsza część dogrywki.

2
90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

1
88'

Kashima. Schodzi: Shoma Doi. Wchodzi: Yuma Suzuki.

Yuma Suzuki #34
Shoma Doi #8
1
88'

Keylor Navas wyszedł w powietrze i sparował nad poprzeczkę potężne uderzenie Fabricio Messiasa.

1
84'

Krąży piłka blisko pola karnego Japończyków. Drużyna z Madrytu nie potrafi znaleźć miejsca do oddania zabójczego strzału w regulaminowym czasie.

1
81'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Isco.

80'

Cristiano Ronaldo nabiegł w tempo na dośrodkowanie z prawego skrzydła. Pudło! Po chwili pojedynek sam na sam i pomocnik Realu Madryt przegrał z bramkarzem gospodarzy.

1
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu i drużyna z Madrytu przeważa. Momentami pozycje do oddania strzału są niezłe, ale szybko doskakują mobilni gospodarze i blokują.

1
72'

Piłka w bramce Kashimy Antlers. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Cristiano Ronaldo i nie pozwolił Królewskim cieszyć się z prowadzenia.

1
70'

Przerwa w grze. Keylor Navas piąstkował piłkę i przy okazji staranował partnera z zespołu Sergio Ramosa. Doświadczony obrońca potrzebował pomocy medycznej.

1
68'

Kashima. Schodzi: Mitsuo Ogasawara. Wchodzi: Fabricio Messias.

Mitsuo Ogasawara #40
1
65'

Niebezpieczne dośrodkowanie z lewej strony pola karnego Kashimy Antlers. Z problemami, na raty, ale skutecznie obronił Hitoshi Sogahata.

1
60'

Szykuje się pierwsza zmiana personalna. Minęła godzina spotkania i oba kluby są tak samo blisko zdobycia trofeum.

1
60'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Kapitan Realu Madryt wziął odpowiedzialność na swoje barki i mocnym uderzeniem z rzutu karnego wyrównał na 2:2!

58'

Żółtą kartkę otrzymał Shuto Yamamoto.

Karim Benzema sfaulowany przez Shuto Yamamoto w polu karnym Kasimy Antlers i będzie jedenastka dla przedstawiciela Europy. Sędzia nie miał wątpliwości.

Shuto Yamamoto #16
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Real Madryt
1
1
52'

Gol! Strzelił Gaku Shibasaki.

Druga bramka tego samego zawodnika i Kashima Antlers prowadzi 2:1 z Realem Madryt! Gaku Shibasaki przejął piłkę przed polem karnym, obiegł grupkę obrońców, po czym strzelił z 20 metrów w narożnik.

Gaku Shibasaki #6
1
1
48'

Pierwsze uderzenie po przerwie oddał Real Madryt sprzed linii 16. metra. Kashima Antlers zrewanżowała się zamieszaniem po stałym fragmencie.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
44'

Shoma Doi dośrodkował płasko, a obrońca Realu Madryt nie potrafił skutecznie wyekspediować futbolówki. Spadła ona na stopę Gaku Shibasakiego, który z powietrza uderzył na 1:1! Wszystko zaczyna się od początku.

1
1
42'

Zakotłowało się w polu karnym Keylora Navasa. Cała grupka zawodników Kashima Antlers miała szansę na wyrównanie w zamieszaniu.

1
37'

Szybka wymiana podań i Luka Modrić miał miejsce do oddania strzału zza pola karnego. Tym razem bramkarz Kashima Antlers nie odbił, a złapał piłkę po próbie Chorwata.

35'

Zwolnienie na boisku. Jeszcze 10 minut i Królewscy będę pewni, że zaniosą przewagę gola do szatni. A może postarają się jeszcze ją powiększyć.

31'

Z rzutu wolnego strzelił dwukrotnie Cristiano Ronaldo. Za pierwszym zamachem w mur, a za drugim ponad bramką gospodarzy. Zagrożenie oddalone.

30'

Mitsuo Ogasawara znów zaatakował ostro przeciwnika i w głowie sędziego świta już pewnie pomysł, by upomnieć kapitana Kashima Antlers żółtym kartonikiem.

27'

Hitoshi Sogahata wyciągnął się jak struna i zatrzymał sunący w sam narożnik strzał Karima Benzemy. Francuz jest groźny od początku spotkania.

25'

Yasushi Endo próbował trafić w okienko bramki Keylora Navasa. Kostarykanin był blisko i obserwował jak futbolówka omija jego królestwo. Po chwili z podobnym skutkiem uderzył Casemiro.

21'

Marcelo był do końca obok przeciwnika i w odpowiednim momencie wykonał wślizg, by uniemożliwić dośrodkowanie. Wybornie interweniował boczny obrońca.

19'

Cristiano Ronaldo oraz Luka Modrić czarowali za długo, więc Japończycy zdążyli podwoić krycie i uniemożliwić oddanie strzału.

17'

Karim Benzema wpadł w pole karne gospodarzy i choć nie znalazł miejsca do uderzenia, wywalczył rzut rożny dla Realu Madryt. Po dośrodkowaniu poradzili sobie obrońcy.

12'

Po bramce Realu Madryt drużyna z Japonii oddała dwa niezłe uderzenia. Pierwsze nad poprzeczką, a drugie zatrzymał dopiero Keylor Navas. Kashima Antlers sygnalizuje, że stać ją na wyrównanie.

11'

Zinedine Zidane jest zadowolony z obrotu wydarzeń. Błyskawicznie spojrzał na zegar, ile minut potrzebowali jego podopieczni na zdobycie pierwszego gola.

9'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Karim Benzema przyczaił się blisko bramki Kashima Antlers. Był w najlepszym możliwym miejscu, by dobić piłkę do bramki na 1:0 po strzale Luki Modricia, który sparował Hitoshi Sogahata!

Real Madryt
1
6'

Dobra reakcja defensora Kashima Antlers, który wbiegł przed Cristiano Ronaldo i nie pozwolił zakończyć pierwszego tańca Portugalczyka strzałem.

4'

Rozgrywa Real Madryt. Coraz szybciej krąży piłka między faworytami, ale jeszcze nie oddali niebezpiecznego strzału w kierunku bramki.

2'

Kapitan Kashima Antlers dał sygnał swoim partnerom z zespołu, że nie mają prawa odstawiać nogi w pojedynku z gigantem. Ostre przewinienie Mitsuo Ogasawary na samym początku meczu.