Adrian obronił mocny strzał Sergio Aguero z ostrego kąta.

1
2
84'

Gol! Strzelił John Stones.

Po rzucie rożnym świetnie główkował Stones i Noble wybił piłkę już zza linii bramkowej. 0:5!

Manchester City
9
83'

Sergio Aguero znalazł się z piłką w polu karnym, ale przeszkodził mu Adrian, potem obrońcy i ostatecznie strzału nie oddał.

3
78'

Man City. Schodzi: Yaya Toure. Wchodzi: Fabian Delph.

75'

Przerwa w grze, Bacary Sagna ma jakieś problemy w okolicach oka.

1
2
70'

Nie tak miał wyglądać ten mecz. To była jedna z ciekawiej zapowiadających się par III rundy, tymczasem Młoty zawaliły na całej linii. Druga połowa przypomina sparing.

2
2
68'
64'

Obywatele trochę spuścili z tonu, ale ataki gospodarzy i tak trudno uznać za groźne.

2
60'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
1
58'

West Ham. Schodzi: Andy Carroll. Wchodzi: Mark Noble.

58'
58'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Nolito.

56'

Przeraźliwie słabo grają londyńczycy i Man City chce to wykorzystać, nie zwalniając tempa.

3
53'

Część kibiców Młotów już opuszcza trybuny.

2
50'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Yaya Toure.

0:4! Po mocnym strzale Toure sprzed pola karnego piłkę do siatki strącił Aguero.

9
1
49'

West Ham gra bez wiary. Choć do końca spotkania pozostało jeszcze mnóstwo czasu, Młoty wydają się pogodzone z porażką.

2
46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Doliczone 2 minuty.

8
1
43'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Raheem Sterling.

Nokaut! Obywatele znaleźli się w sytuacji trzech na jednego, Sterling dograł do Silvy, a ten "położył" Adriana i dopełnił formalności płaskim strzałem.

20
1
41'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Havard Nordtveit.

Już 0:2! Z prawego skrzydła świetnie dośrodkował Sagna, a Nordtveit tak nieszczęśliwie uprzedził Sterlinga, że wpakował piłkę do własnej bramki.

West Ham United
19
1
38'

Bardzo ciekawy fragment. Mamy teraz wymianę ciosów, bo West Ham jest podrażniony, a Obywatele kontrują.

2
1
35'

Powinno być 1:1! Wilfredo Caballero źle odbił piłkę po strzale Antonio, ale dobijający z kilku metrów Sofiane Feghouli koszmarnie chybił, choć trzeba zaznaczyć, że do końca przeszkadzał mu jeszcze Gael Clichy.

3
33'

Gol! Strzelił Yaya Toure.

1:0 dla gości! Toure uderzył w prawy róg i Adrian nie sięgnął piłki.

16
1
32'

Rzut karny dla Man City! Sędzia uznał, że Angelo Ogbonna sfaulował Zabaletę. Kontakt był minimalny i decyzja jest mocno kontrowersyjna.

4
1
27'

W zamieszaniu w polu karnym pięknie pod poprzeczkę strzelił Sergio Aguero, ale fenomenalnie obronił Adrian!

3
1
27'

Raheem Sterling wpadł w pole karne Młotów, miał doskonałą okazję, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i zablokował go Winston Reid!

2
1
25'

Pedro Obiang ucierpiał w starciu z Toure, ale chyba nie stało się nic poważnego.

2
1
22'

Manchester City gra w bardzo silnym składzie, mimo to na razie Młoty stawiają mu twardy opór.

3
18'

Zakotłowało się w polu karnym WHU, jednak goście zablokowali uderzenie Cresswella z ostrego kąta.

2
1
14'

Teraz kąśliwie z okolic linii pola karnego strzelił Michail Antonio i Wilfredo Caballero odbił piłkę z kłopotami.

2
12'

Gael Clichy podał krótko do Silvy i płaski strzał Hiszpana z ostrego kąta instynktownie obronił Adrian!

2
11'

Dzisiaj nie musimy poznać drużyny, która awansuje do kolejnej rundy. Jeśli padnie remis, czeka nas bowiem powtórzony mecz na Etihad Stadium.

2
7'

Winston Reid zablokował bardzo groźny strzał Zabalety w polu karnym! To mogło być 0:1.

2
6'

Po rzucie rożnym wyraźnie niecelnie główkował John Stones.

2
6'

Havard Nordtveit wybił piłkę spod nóg szarżującego w polu karnym Sterlinga.

1
1
5'

Ryzykownie zagrali teraz goście, ale Wilfredo Caballero zdążył do piłki przed nadbiegającym Antonio.