Man Utd nie ma dość i szuka piątej bramki.

3
1
79'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. 4:0! Kuriozalna sytuacja! Ali Al Habsi trącił sobie piłkę prawą nogą, a lewą nie trafił w nią. W efekcie Rashford strzelił gola na pustą bramkę!

Manchester United
17
78'
76'

Reading. Schodzi: Yann Kermorgant. Wchodzi: Dominic Samuel.

wchodzi Wchodzi
Dominic Samuel #14
schodzi Schodzi
1
75'

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Michael Carrick. 3:0! Długie zagranie Carricka i w efekcie Rashford miał przed sobą tylko bramkarza. Tym razem okazji nie zmarnował i technicznym strzałem wpakował piłkę do siatki.

74'

Dośrodkowanie Blinda z rzutu rożnego, ale piłka została wybita.

1
70'

Dłużej przy piłce w ostatnich minutach utrzymują się gracze z The Championship.

1
1
67'

Przyblokowany strzał Kermorganta z 15 metrów. Goście wciąż bez celnego uderzenia.

1
2
64'

Odważny wyjście Romero, który zatrzymał Garatha McCleary'ego. Piłkarz Reading jeszcze ucierpiał w tym starciu

1
62'

Man Utd gra dzisiaj z dużą łatwością i co chwilę tworzy sobie okazję strzelecką.

1
60'

Den Berg tylko trącił piłkę na piątym metrze, ale to wystarczyło, żeby Rashford nie mógł dojść do niej.

57'

Reading. Schodzi: George Evans. Wchodzi: John Swift.

John Swift #8
George Evans #6
1
57'

Niedokładne podanie Maty do Rashforda, a Anglik mógł wyjść sam na sam z bramkarzem.

56'

Ależ blisko 250 gola był Rooney. Z czterech metrów trafił w nogę bramkarza.

2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Young. Nieładny faul na Obicie.

2
52'

Ali Al Habsi z trudem sparował silny strzał z dystansu Michaela Carricka.

1
49'

Rozbita głowa Carricka w powietrznym starciu, ale raczej nie będzie potrzebna zmiana.

3
3
47'

Rashford w pole karne, ale Rooney ledwo zdążył do piłki i uderzył ją wysoko nad poprzeczką.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'

Reading. Schodzi: Tyler Blackett. Wchodzi: Jordan Obita.

Jordan Obita #11
1
45'

2
44'

Dośrodkowanie Rashforda w pole karne, pierwszy przy piłce był Martial, lecz uderzył daleko od bramki Reading.

1
42'

Znów w polu karnym był Mata. Tym razem nie było spalonego, ale uderzenie Hiszpana zostało zablokowane.

1
39'

Płaskie dośrodkowanie Younga na piąty metr, jednak Mata był na spalonym.

1
36'

Rooney miał szansę po strzale z rzutu wolnego, jednak trafił w mur piłkarzy Reading.

1
34'

Znów Rasfhord miał przed sobą tylko bramkarza, ale ten tym razem zablokował strzał rywala.

2
32'

Reading stara się coś zdziałać w ofensywie, ale niewiele wynika z tego.

1
29'

Teraz Rashford przymierzył z 30 metrów, jednak wyraźnie obok bramki.

1
27'

Rashford miał przed sobą tylko bramkarza, minął go, ale z nieco ostrego kąta uderzył na pustą bramkę w boczną siatkę.

1
2
25'

To mógł być gol dla Reading, ale Liam Moore po prostu nie trafił w piłkę na piątym metrze.

1
23'

Martial teraz zachował trochę egoistycznie, zamiast podawać, to strzelał i to wprost w bramkarza.

1
21'

Carrick świetnie interweniował na czwartym metrze wybijając piłkę po dośrodkowaniu z prawej flanki.

1
19'

Man Utd. Schodzi: Marcos Rojo. Wchodzi: Phil Jones. Kontuzja zawodnika MU.

18'

Martial źle podał do Maty w kontrataku Manchesteru United.

1
15'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Wayne Rooney. 2:0! Jak na treningowej gierce. Rooney do Martiala, który w polu karnym technicznym strzałem pokonał golkipera.

15
12'

Zbyt lekki strzał Martiala z 14 metrów i piłka w rękach bramkarza.

2
11'

Teraz nieudany strzał z 20 metrów oddał Juan Mata.

2
2
10'

Rooney do Carricka, którego płaski strzał przeleciał obok słupka.

2
9'

Gracze z The Championship póki co nieobecni na Old Trafford.

1
1
7'

Gol! Strzelił Wayne Rooney. Asystował mu Juan Mata. Jest rekord! 249 bramka Anglika w barwach Man Utd. Dogonił tym samym sir Bobby'ego Chartlona! Mata zagrał na siódmy metr, gdzie Rooney... kolanem pokonał bramkarza Reading.

16
1
6'

Pełna dominacja Manchesteru United.

4
4'

W środku boiska faulowany Martial.

1
1
2'

Znów dobra akcja MU! Tym razem Rooney wpadł w pole karne i jego strzał lewą nogą jedną ręką obronił bramkarz.

3
1'

Rashford miał dużo miejsca przed polem karnym i jego strzał przeleciał tuż obok bramki.