90+3'

Po strzale z dystansu Azpilicuety piłka minęła słupek o metr.

1
90+2'

Po podaniu Pedro Michy Batshuayi w świetnej sytuacji uderzył wprost w bramkarza!

2
90+1'

Z narożnika pola karnego wyraźnie obok dalszego słupka huknął Pedro Rodriguez.

90'

Doliczone 3 minuty.

1
89'

Michy Batshuayi wypracował sobie pozycję przed polem karnym, jednak strzelił metr obok słupka.

85'

Angol ładnie oszukał obrońców Chelsea, ale wyraźnie spudłował z 15 metrów.

1
83'

Peterborough. Schodzi: Andrew Hughes. Wchodzi: Jerome Binnom-Williams.

wchodzi Wchodzi
Jerome Binnom-Williams #29
schodzi Schodzi
Andrew Hughes #3
80'

Z narożnika boiska na wiwat uderzył Bostwick i ku uciesze trybun piłka poleciała wysoko nad bramką.

1
1
80'

Branislav Ivanović oddalił zagrożenie po groźnym dośrodkowaniu Nicholsa z lewego skrzydła.

75'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Michy Batshuayi.

4:1! Batshuayi podał krótko do Pedro, a Hiszpan nie dał szans McGee precyzyjnym strzałem z 19 metrów.

73'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: N'Golo Kante.

70'

Gol! Strzelił Tom Nichols. Asystował mu Lee Angol.

Mamy 3:1! Po centrze Smitha z prawego skrzydła Angol trącił piłkę, spadła ona pod nogi Nicholsa i ten pokonał Begovicia uderzeniem z kilku metrów.

Tom Nichols #21
Peterborough United
Asysta:
Lee Angol #9
2
4
68'

Anemiczny płaski strzał Taylora z rzutu wolnego z 22 metrów. Asmir Begović łatwo złapał piłkę.

1
67'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał John Terry. To efekt faulu na wychodzącym na czystą pozycję Angolu.

Chelsea FC
3
65'

Z rzutu wolnego z 18 metrów potężnie strzelił Bostwick, ale trafił w mur obrońców Chelsea.

1
60'

Pedro Rodriguez wpadł w pole karne, jednak został zablokowany przy próbie dośrodkowania z lewej strony.

1
58'

Peterborough. Schodzi: Marcus Maddison. Wchodzi: Paul Taylor.

Paul Taylor #10
Marcus Maddison #11
3
57'

Peterborough. Schodzi: Gwion Edwards. Wchodzi: Martin Samuelsen.

Martin Samuelsen #36
Gwion Edwards #7
1
1
57'

Chelsea. Schodzi: Gary Cahill. Wchodzi: Ola Aina.

54'

Powinno być 4:0! Willian wystawił piłkę na 12. metr Chalobahowi, ale ten huknął tuż obok słupka!

1
52'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Pedro Rodriguez.

3:0! Po podaniu Pedro Willian trafił do siatki bardzo precyzyjnym strzałem z 15 metrów przy dalszym słupku.

51'

Chelsea gra wysokim pressingiem, nie zwalnia tempa i goście mają ogromne kłopoty.

1
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
47'

Powinno być 3:0! Po prostopadłym podaniu tuż obok słupka uderzył płasko Ruben Loftus-Cheek.

1
46'

Z 18 metrów płasko uderzył Michy Batshuayi - piłka zrykoszetowała i wylądowała w rękach McGee.

2
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
1
44'

Gol! Strzelił Michy Batshuayi. Asystował mu Ruben Loftus-Cheek.

2:0! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Loftus-Cheek świetnie zgrał piłkę do Batshuayia, a ten pokonał McGee pewnym strzałem z 12 metrów.

41'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyraźnie nad poprzeczką uderzył głową Gary Cahill.

1
40'

McGee instynktownie, nogą obronił płaski strzał Williana z ostrego kąta.

2
1
38'

The Blues nie forsują tempa, ale też nie są do tego zmuszani. Ekipa Peterborough od momentu utraty gola wygląda kiepsko.

2
34'

Kurt Zouma ucierpiał w jednym ze starć, ale nic poważnego się nie stało.

3
33'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Tafazolli.

Ryan Tafazolli #5
1
1
32'

Coś niebywałego! McGee zatrzymał uderzenie Loftusa-Cheeka z ostrego kąta, po chwili młody Anglik dograł jeszcze do Pedro, ale ten z 5 metrów ostemplował poprzeczkę!

8
30'

Płasko z ostrego kąta uderzył Michy Batshuayi, ale McGee złapał piłkę.

5
28'

W ekipie Chelsea niesamowicie szarpie Michy Batshuayi. Widać, że Belg bardzo chciałby poprawić swoją pozycję w zespole. W Premier League dotąd grywa sporadycznie.

5
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cesc Fabregas.

4
2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Chris Forrester.

Chris Forrester #8
4
22'

Teraz Chelsea gra trochę spokojniej. Przy stanie 0:0 mieliśmy momentami wymianę ciosów.

6
18'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez.

Ostrzał bramki Peterborough zakończony golem! Goście zablokowali uderzenie Fabregasa z 15 metrów, po chwili McGee obronił potężną bombę z dystansu Chalobaha, ale wobec pięknej poprawki Pedro z ostrego kąta był już bezradny. Piłka poleciała w okienko.

11
5
17'

Zablokowany płaski strzał Williana z 15 metrów, a dobitka Brazylijczyka była już bardzo niecelna.

1
4
15'

Indywidualną akcję przeprowadził teraz Ruben Loftus-Cheek, ale wyraźnie chybił z narożnika pola karnego.

1
4
12'

Po rzucie rożnym celnie, ale wprost w ręce McGee uderzył John Terry!

1
4
12'

Teraz szansę na gola miał Michy Batshuayi, ale jego strzał z ostrego kąta w ostatniej chwili zablokował obrońca.

3
1
8'

Znakomita okazja gości! W pole karne głęboko dośrodkował Maddison, z bliska próbował uderzać Angol, ale ostatecznie piłkę złapał Asmir Begović.

3
1
6'

Z dystansu w trybuny uderzył Kurt Zouma.

3
5'

Willian znalazł się z piłką w polu karnym, ale jego płaska centra została zablokowana.

4
3'

Chelsea od początku znacznie dłużej utrzymuje się przy piłce i prowadzi atak pozycyjny.

3
3
15:50

Peterborough United gra na co dzień w League 1 (trzeci poziom rozgrywkowy) i zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli.