2:0
Zakończony
Ghana
90+3'

Gol! Strzelił Christian Bassogog. Ghana postawiła wszystko na jedną kartę i została za to pokarana. Bassogog postawił kropkę nad "i".

Christian Bassogog #13
Kamerun
11
89'

Ghana chaotycznie stara się zagrozić Kamerunowi, ale Nieposkromione Lwy nie popełniają błędów.

2
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Moukandjo.

80'

Ghana stara się zaskoczyć rywala, ale gra bardzo chaotycznie. - Kruca bomba, mało casu - martwi się na ławce trener reprezentacji Ghany Avram Grant.

4
77'

Kamerun. Schodzi: Arnaud Sutchuin Djoum. Wchodzi: Georges Mandjeck.

wchodzi Wchodzi
Georges Mandjeck #14
schodzi Schodzi
Arnaud Sutchuin Djoum #17
2
2
75'

Ghana. Schodzi: Afriyie Acquah. Wchodzi: Asamoah Gyan.

75'

Ghana ruszyła do ataku. Groźny strzał oddał Andre Ayew, ale wyrównania nie ma.

2
1
73'

Kamerun. Schodzi: Robert Ndip Tambe. Wchodzi: Vincent Aboubakar.

Vincent Aboubakar #10
5
1
72'

Gol! Strzelił Michael Ngadeu-Ngadjui. Kamerun wyszedł na prowadzenie! Dośrodkowanie  z rzutu wolnego na piąty metr, a tam obrońca Ghany niepotrzebnie interweniował i dograł do Ngadeu. Obrońca przyjął piłkę i pewnym strzałem umieścił ją w bramce!

Michael Ngadeu-Ngadjui #5
Kamerun
13
1
69'

Zamieszanie w polu karnym Kamerunu, jednak żaden zawodnik Ghany nie zdołał oddać strzału.

1
2
65'

Zoua mógł oddać groźny strzał, ale pomagał sobie ręką i sędzia słusznie przerwał grę.

2
61'

Wakaso celnie uderzył z rzutu wolnego, ale Ondoa zachował czujność i kapitalnie obronił!

3
Piłkarze rozstrzygną losy meczu w regulaminowym czasie?
5
60'

Gracze z Ghany są aktywniejsi w ofensywie, ale wciąż nie potrafią zdobyć gola. Czeka nas kolejna dogrywka?

1
1
55'

Ondoa uratował zespół przed stratą gola, ale zderzył się z Jordanem Ayewem, który potrzebował pomocy medycznej.

4
51'

Partey uderzał w dobrej sytuacji, ale trafił w rywala.

1
51'

Sporo niedokładności na boisku. Gra toczy się w środku pola, żadna z drużyn nie potrafi zacząć dyktować swoich warunków.

1
48'

Kamerun chce wrócić do dobrych momentów z pierwszej części i wysoko atakuje rywali.

2
46'

Gramy po przerwie!

2
41'

Dogranie do Jordana Ayewa, który urwał się obrońcom i z ostrego kąta uderzył tuż obok słupka. Ghana mogła prowadzić.

3
1
37'

Atsu dostrzegł Acheamponga, ale ten zamiast uderzać od razu słabszą nogą, chciał przełożyć piłkę i został zablokowany.

3
34'

Zespoły nie chcą ryzykować i atakować większą liczbą graczy. Emocje jak przy obserwacji piorącej pralki.

2
30'

Mecz wyrównał się, żadna z drużyn nie potrafiła do tej pory stworzyć sobie klarownej okazji do objęcia prowadzenia.

1
1
25'

W końcu graczom Ghany udało się zagrozić rywalom. Uderzał Jordan Ayew, ale z ok. 15 metrów przymierzył niecelnie.

3
21'

Wciąż więcej do powiedzenia mają gracze Kamerunu, którzy agresywnie atakując rywali odzyskują sporo piłek.

1
1
15'

Piłkarze Kamerunu starają się wysoko atakować rywali. Gracze z Ghany mają problemy z rozegraniem piłki.

2
1
12'

Po niemrawym początku coraz lepiej zaczyna radzić sobie Kamerun. Mocno, ale w środek bramki uderzył Tambe.

2
8'

Ghana atakowała, ale to Kamerun powinien prowadzić. Po dośrodkowaniu z rogu strzał Teikeu sprzed linii bramkowej wybił Harrison Afful!

1
2
4'

Od początku uwidoczniła się przewaga Ghany, ale piłkarze tej drużyny nie forsują tempa.

2
3
19:50

Spotkanie poprowadzi Bakary Gassama (Gambia).

3
19:50

Kto będzie rywalem Egiptu w walce o złoto, a kto zagra z reprezentacją Burkina Faso w sobotę o brąz? Kamerun w ćwierćfinale wygrał rzutami karnymi z Senegalem, a Ghana pokonała DR konga 2:1.