Jupiler League
22 sty 2017 18:00
90+2'

Gol! Strzelił Youri Tielemans. 3:1! Tym razem kapitan Anderlechtu nie pomylił się i uderzeniem niemal w środek bramki pokonał bramkarza.

RSC Anderlecht
7
1
90+1'

Rzut karny dla Anderlechtu! Thelin popchnięty w polu karnym rywali.

2
1
84'

Anderlecht. Schodzi: Alexandru Chipciu. Wchodzi: Adrien Trebel. To debiut tego zawodnika w barwach Fiołków.

wchodzi Wchodzi
Adrien Trebel #25
schodzi Schodzi
1
82'

Sint Truidense VV. Schodzi: Steven De Petter. Wchodzi: Pierrick Valdivia.

Pierrick Valdivia #24
Steven De Petter #6
1
82'

Ciekawe czy Teodorczyk zagra dzisiaj pełne 90 minut czy zastąpi go nowy napastnik Anderlechtu Isaac Kiese Thelin.

78'

Chipciu z kilku metrów huknął jak z armaty, ale trafił w słupek!

2
75'

Teodorczyk otrzymał podanie w polu karnym rywali, jednak nie było jak oddać strzału, więc wycofał piłkę do kolegi z zespołu.

72'

Piękna interwencja bramkarza gości po silnym strzale głową Dendonckera.

1
72'

Sint Truidense VV. Schodzi: Yohan Boli. Wchodzi: Nick Proschwitz.

Nick Proschwitz #9
Yohan Boli #11
71'

Anderlecht. Schodzi: Massimo Bruno. Wchodzi: Andy Najar.

71'

Gol! Strzelił Pieter Gerkens. Goście wracają do gry. Po płaskim dośrodkowaniu z lewej strony boiska niepilnowany na jedenastym metrze był Gerkens. Jego precyzyjny strzał znalazł drogę do bramki.

Pieter Gerkens #14
Sint Truidense VV
5
4
70'

Coraz więcej miejsca na boisku, jednak "Teo" odcięty od podań.

1
67'

Teodorczyk nieco zniecierpliwiony brakiem podań sam chciał rozegrać akcję Anderlechtu.

1
65'

Gol! Strzelił Nicolae Stanciu. 2:0! Stanciu ruszył z piłką z własnej połowy i nie zatrzymywany przez nikogo oddał piękny strzał sprzed pola karnego.

6
1
63'

Sint Truidense VV. Schodzi: Stef Peeters. Wchodzi: Cristian Ceballos.

Cristian Ceballos #19
Stef Peeters #8
1
61'

Aj, niewiele zabrakło, żeby Teodorczyk wykończył dośrodkowanie z prawej flanki.

1
59'

W końcu okazję miał Teodorczyk, ale jego strzał głową z sześciu metrów na korner sparował bramkarz.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Steven De Petter.

1
56'

Teodorczyk przepychał się z obrońcą, wydawało się, że obaj faulują, ale sędzia uznał, że to Polak przewinił.

1
55'

Obradović zderzył się z własnym bramkarzem i jest opatrywany, jednak za chwilę wróci na murawę.

54'

Na trybunach jest obecny Roberto Martinez, selekcjoner reprezentacji Belgii.

52'

Okres gry w środkowej strefie boiska.

1
48'

Sint Truidense ruszyło z akcją prawą flanką, jednak dośrodkowanie było już niedokładne.

46'

Początek drugiej połowy.

1
43'

Przyblokowany strzał Bruno z 17 metrów i piłka nawet nie dotoczyła się do bramki rywali.

2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Yohan Boli. Piłkarz gości za protesty został napomniany. Jego zdaniem był faulowany w polu karnym rywali.

2
40'

Teodorczyk otrzymał podanie na piątym metrze, jednak szybko stracił piłkę.

3
37'

Zbyt wysokie podanie do "Teo" i piłka w rękach bramkarza.

3
1
36'

Sporo przewaga Anderlechtu. Goście nie są w stanie zagrozić bramce przeciwnika.

1
33'

Teodorczyk domagał się rzutu karnego. Sędzia jednak nie zauważył faulu na Polaku.

3
31'

Gol! Strzelił Youri Tielemans. 1:0 dla Anderlechtu! Kapitan Anderlechtu nie wykorzystał rzutu karnego - bramkarz sparował strzał nogami - ale dobitka była już skuteczna.

6
30'

Rzut karny dla Anderlechtu! Faulowany Bruno, chociaż przewinienie miało miejsce tuż za polem karnym.

2
1
29'

Teraz podanie kierowane było do Teodorczyka, ale piłka została wybita na korner.

1
26'

Znów po stadionie niesie się "Teo, Teo, Teo".

1
23'

Wciąż Anderlechtowi brakuje płynności w swojej grze. Fiołki mają przewagę, ale nawet nie oddają strzałów.

1
20'

Teodorczyk otrzymał trudne podanie tuż przy linii bocznej i ostatecznie stracił piłkę.

1
17'

Anderlecht cały czas atakuje, ale brakuje dokładności na połowie Sint Truidense.

1
1
13'

Faul taktyczny Tielemansa w środku boiska i to powinna być żółta kartka. Piłkarza Anderlechtu najprawdopodobniej uchronił status gwiazdy ligi belgijskiej.

12'

Kolejne długie podanie w pole karne gości kierowane do Teodorczyka, ale zbyt mocne, żeby Polak sięgnął piłkę.

9'

Anderlecht długo utrzymuje się przy piłce, jednak nie zbliża się pod pole karne rywala.

6'

Teraz zbyt mocne podanie do Teodorczyka i piłka w rękach bramkarza.

1
4'

Długie podanie do Teodorczyka, który zgrał piłkę głową, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do futbolówki.

1
3'

Pierwsza ofensywna akcja gości i po dośrodkowaniu z prawego skrzydła wywalczyli korner.