Copa del Rey: Ćwierćfinały, pierwsze mecze

Doliczone 3 minuty.

7
1
90'

Inigo Martinez zamknął dośrodkowanie z rzutu wolnego, jednak główkował niecelnie.

2
2
87'

Z lewej strony pola karnego dośrodkował Neymar, dwukrotnie próbował uderzać Gerard Pique, ale za każdym razem był blokowany.

5
2
83'

Nieudolnie wyglądają ofensywne próby Basków. Jasper Cillessen ma jak dotąd bardzo mało pracy.

2
2
80'

Sociedad. Schodzi: Willian Jose. Wchodzi: David Concha.

wchodzi Wchodzi
David Concha #18
schodzi Schodzi
Willian Jose #12
5
79'

Z rzutu wolnego z 22 metrów niecelnie strzelił Lionel Messi.

2
2
77'

Druga połowa jest bardzo szarpana i nie dostarcza zbyt wielu emocji.

2
2
76'

Sociedad. Schodzi: Xabi Prieto. Wchodzi: Sergio Canales.

73'

Zakotłowało się nieco pod bramką Barcy, ale sędzia przerwał grę, bo Willian Jose rozpychał się tak mocno, że powalił dwóch rywali.

1
2
72'

Sociedad. Schodzi: Carlos Vela. Wchodzi: Juanmi.

Juanmi #13
2
4
69'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Denis Suarez.

67'

Willian Jose fatalnie przyjął piłkę na linii pola karnego Barcy, a mógł mieć dobrą okazję do strzału.

2
3
64'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar. To kara za próbę wymuszenia rzutu karnego. Sytuacja nie jest jednak oczywista, bo Rulli zaliczył kontakt z Brazylijczykiem.

FC Barcelona
3
11
63'

Co za okazja gospodarzy! Płaski centrostrzał Yuriego z boku pola karnego, do piłki spóźnił się Oyarzabal i minęła ona słupek.

1
2
60'

W dobrej sytuacji Sergi Roberto wyraźnie chybił z ostrego kąta.

4
59'

Słuszne protesty gospodarzy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. David Zurutuza znalazł się na czystej pozycji, ale nie miał szansy na gola, bo sędzia błędnie odgwizdał spalonego.

3
3
57'

Technicznie z narożnika pola karnego uderzył Neymar, ale piłka minęła dalszy słupek w sporej odległości.

2
1
55'

Lucas Digne zablokowany przy próbie dośrodkowania z lewej strony boiska.

3
54'

Baskowie coraz bardziej ryzykują. Teraz nieźle z prawego skrzydła dośrodkował Willian Jose, ale zabrakło strzału. Barcelona stara się grać spokojnie.

2
2
50'

Asier Illarramendi przeciął groźne dośrodkowanie z lewego skrzydła.

1
1
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

4
1
46'

Przerwa w grze, przez chwilę cierpiał Neymar.

1
6
46'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Andre Gomes.

46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Raul Navas oddał strzał głową w asyście dwóch obrońców, jednak pomylił się dość wyraźnie.

2
3
43'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi. To kara za ociąganie się z wykonaniem rzutu wolnego.

2
13
42'

Zerwał się doping kibiców gospodarzy, ale ci wciąż nie imponują w ofensywie.

3
37'

Baskowie długo rozgrywali atak pozycyjny, aż w końcu mocno sprzed pola karnego uderzył Asier Illarramendi. Po rykoszecie piłka poleciała obok słupka.

1
1
35'

Gospodarzom brakuje dokładności pod polem karnym rywala, przez co nie oddali jeszcze ani jednego celnego strzału.

1
31'

Nie ma wielu groźnych strzałów, ale gra jest dość otwarta. Real Sociedad próbuje odrobić straty, a Barca ma sporo okazji do kontr.

1
2
27'

Groźnie spod końcowej linii centrował Luis Suarez, ale gospodarze wyszli z opresji.

4
2
26'

Baskowie przez dłuższą chwilę gościli pod polem karnym przeciwnika, jednak Carlos Vela został osaczony na lewym skrzydle przez dwóch rywali i łatwo stracił piłkę.

2
3
23'

Wyraźna przewaga Barcelony, goście chcą pójść za ciosem.

12
2
21'

Gol! Strzelił Neymar.

1:0 dla Barcy! Sam poszkodowany zmylił Rulliego i pokonał go uderzeniem w prawy róg.

56
6
19'

Rzut karny dla Barcelony! Neymar sfaulowany przez Elustondo.

34
1
15'

Gra toczy się teraz głównie w środku pola i jest dość szarpana.

6
1
11'

Od razu odpowiedziała Barca, jednak Neymar uderzył zbyt anemicznie, by sprawić kłopoty Rulliemu.

7
2
11'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Oyarzabal, jednak nie trafił w bramkę.

4
2
8'

Neymar podał w polu karnym do Messiego, Argentyńczyk chciał sobie wypracować pozycję efektownym zwodem, jednak nic z tego nie wyszło i nie oddał strzału. Barca bardzo szybko zniwelowała początkową przewagę Realu Sociedad.

7
2
5'

Barcelona miała rzut rożny, po zamieszaniu piłka spadła pod nogi Suareza, ale strzał Urugwajczyka został przyblokowany i to ułatwiło interwencję Rulliemu.

2
3
3'

Dobry i dość odważny początek gospodarzy, to oni mają inicjatywę.

3
5
1'

Willian Jose upadł w polu karnym Barcy po starciu z Pique. Obrońca gości sporo ryzykował, jednak arbiter puścił grę.