Celta Vigo. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Andreu Fontas.

Sędzia doliczył 4 minuty.

9
10
90'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Karim Benzema. 2:2! Po kornerze piłkę głową zgrał Benzema, a akcję skutecznie zamknął Vazquez! Real potrzebuje 1 gola do awansu!

23
2
34
89'

Celta Vigo. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Sergi Gomez.

wchodzi Wchodzi
Sergi Gomez #20
schodzi Schodzi
2
9
89'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Mariano Diaz.

86'

Jeśli Real chce awansować do półfinału Pucharu Króla, musi strzelić 2 gole.

8
9
85'

Gol! Strzelił Daniel Wass. 2:1!!! Pomocnik Celty oddał celny płaski strzał z 17 metrów i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie!

30
1
1
1
20
84'

Celta Vigo. Schodzi: John Guidetti. Wchodzi: Jozabed.

Jozabed #16
4
10
83'

Alvaro Morata strzelił z ostrego kąta wprost w bramkarza. Realowi brakuje 1 gola, aby doprowadzić do dogrywki. Na chwilę obecną w dwumeczu jest 3:2 dla Celty Vigo.

7
7
81'

Danilo groźnie wstrzelił w pole bramkowe, ale dobrą interwencją popisał się Sergio Alvarez.

10
3
80'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Alvaro Morata.

12
3
79'

Po wyrównującej bramce Real ruszył do ataków, ale od kilku minut Celta znów uspokoiła grę.

12
3
76'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Lucas Vazquez.

75'

Iago Aspas źle strzelił zza pola karnego. Napastnik Celty posłał piłkę wyraźnie obok słupka.

6
5
72'

Żółtą kartkę otrzymał Jonny Castro.

Jonny Castro #19
Celta Vigo
11
4
69'

Znów Cristiano Ronaldo ustawił piłkę przed polem karnym Celty. Portugalczyk tym razem uderzył obok bramki.

12
1
6
67'

Robi się gorąco! W dobrej okazji Karim Benzema spudłował z 10 metrów.

10
3
67'

Ależ blisko! Po dośrodkowaniu Kroosa z najbliższej odległości z główki do siatki nie trafił Sergio Ramos. Zabrakło centymetrów!

7
2
64'

Marcelo Diaz strzelił z dystansu nad poprzeczką bramki Realu.

6
2
63'

Real potrzebuje gola, aby doprowadzić do dogrywki. Będzie się działo!

5
1
62'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Coś pięknego! Portugalczyk huknął bezpośrednio z rzutu wolnego i posłał piłkę tuż obok słupka bramki Celty!

39
1
1
26
59'

Real miał rzut wolny w okolicy narożnika pola karnego i dość niespodziewanie na płaski strzał w kierunku krótkiego słupka zdecydował się Toni Kroos. Golkiper Celty z trudem odbił piłkę na korner.

5
2
56'

Real przejął inicjatywę, jednak nie potrafi zamienić jej na podbramkowe okazje.

4
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Wass.

6
3
50'

Cristiano Ronaldo próbował wykorzystać niepewność stopera Celty, ale przed strzałem uprzedził go golkiper.

6
3
47'

Groźnie pod bramką Realu! Po zagraniu Guidettiego z bliskiej odległości mógł strzelać Daniel Wass, ale pomocnik Celty niepotrzebnie przepuścił piłkę między nogami.

8
1
46'

Początek drugiej połowy.

7
2
44'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Danilo.

Celta Vigo na prowadzeniu!!! John Guidetti stanął oko w oko z Casillą, trafił w nogi golkipera, ale piłka pechowo odbiła się od powracającego Danilo i wpadła do siatki!

Real Madryt
37
1
23
41'

I znów Celta! Marcelo Diaz miał sporo miejsca na linii pola karnego, ale jego płaski strzał obronił golkiper Realu.

9
1
40'

Groźna akcja Celty! John Guidetti, po kolejnym błędzie Realu, stanął przed świetną sytuacją, lecz jego strzał z półwoleja na korner odbił Kiko Casilla.

7
1
1
1
4
39'

Po dośrodkowaniu Kroosa z główki wprost w bramkarza strzelił Sergio Ramos.

5
5
38'

Real gra bardzo ryzykownie - zostawia sporo miejsca na tyłach, przez co naraża się na kontry.

4
4
35'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Mallo.

Hugo Mallo #2
Celta Vigo
14
1
35'

Ależ szansa dla Celty! Po katastrofalnym błędzie Casemiro przed doskonałą sytuacją stanął Iago Aspas, który będąc 10 metrów od bramki... zagrał wprost pod nogi rywala.

6
4
33'

Karim Benzema zagrał w uliczkę w kierunku Cristiano Ronaldo, jednak Portugalczyka w ostatniej chwili uprzedził Jonny.

3
3
29'

Po świetnej okazji Realu goście zwiększyli tempo i coraz częściej zagrażają bramce Celty.

8
26'

Nieprawdopodobne!!! Cristiano Ronaldo uderzył z główki i po rękawicach golkipera trafił w poprzeczkę, po czym dobił piłkę, która odbiła się  od... słupka.

19
1
1
7
22'

Po raz kolejny niewidoczny jest Cristiano Ronaldo. Od jakiegoś czasu niezbyt dobrze wygląda gra Realu w ataku.

4
7
19'

Bardzo ryzykowna interwencja Kiko Casilli. Bramkarz Realu ubiegł rywala na 15. metrze.

9
3
18'

Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła bardzo niecelnie główkował Cristiano Ronaldo.

10
4
16'

Uspokoił się mecz. Celta gra bardzo mądrze i oddala grę od własnego pola karnego.

8
3
12'

Przypomnijmy, że Real musi strzelić 2 bramki, aby myśleć o awansie do kolejnej rundy.

8
6
9'

Szybkie tempo meczu, obie strony starają się zaatakować, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

11
6'

Isco oddał groźny strzał z dystansu, ale dobrą interwencją popisał się Sergio Alvarez.

13
5
3'

Real od początku ruszył do ataków. "Królewscy" mieli już 2 rzuty rożne, ale dobrze ustawiali się piłkarze Celty.

18
2
21:09

W związku z kontuzjami w roli stopera Realu Madryt najprawdopodobniej wystąpi nominalny środkowy pomocnik - Casemiro. Wydaje się, że "Królewscy" rozpoczną w ustawieniu 4-4-2.

11
3
21:00

W pierwszym meczu Celta Vigo niespodziewanie wygrała na boisku Realu Madryt 2:1. Stawką awans do półfinału Pucharu Króla.