Żółtą kartkę otrzymał Anthony Robic. Faulowany był Lemar.

Anthony Robic #7
AS Nancy Lorraine
80'

Robic zmarnował świetną szansę na wyrównanie! Rezerwowy dostał dokładne podanie z lewego skrzydła, ale z kilku metrów uderzył nad poprzeczką.

1
77'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Valere Germain.

76'

AS Nancy Lorraine. Schodzi: Alou Diarra. Wchodzi: Faitout Maouassa.

wchodzi Wchodzi
Faitout Maouassa #17
schodzi Schodzi
75'

Podanie od obrońców do Assembe. Bramkarza szybko zaatakował Falcao, wywołując panikę golkipera. Skończyło się desperackim wybiciem na aut.

74'

AS Nancy Lorraine. Schodzi: Anthony Koura. Wchodzi: Abdou Coulibaly.

Abdou Coulibaly #11
Anthony Koura #23
72'

Kilka minut zażartej walki w środku. Piłka nie zbliża się w okolice pól karnych.

68'

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Fabinho.

66'

AS Nancy Lorraine. Schodzi: Issiar Dia. Wchodzi: Anthony Robic.

Issiar Dia #10
64'

Zbyt głęboka centra z prawej strony boiska i dobra interwencja bramkarza Nancy. Tym razem problemów z chwytem nie było.

63'

Przyjezdni domagali się rzutu karnego za zagranie ręką, ale arbiter był innego zdania.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Moutinho. Faulowany był Muratori.

1
59'

Cóż za klepka graczy Nancy! Cetout do Diagne i błyskawiczne podanie zwrotne. Francuz stanął sam przed Subasiciem, ale posłał piłkę tuż obok słupka.

56'

Krótkie podanie od Falcao i bliski stuprocentowej sytuacji był Kylian Mbappe Lottin. W ostatniej chwili nogę gdzie trzeba wstawił Tobias Badila.

53'

Kolejna dobra okazja gości! Centra z lewej flanki i strzał z powietrza Cetouta... kilka metrów obok dalszego słupka.

53'

Muratori dogonił piłkę przed końcową linią i dograł do Koury. Ten oszukał Raggiego, ale w dogodnej pozycji fatalnie spudłował.

50'

Fatalne zachowanie Badili i strata na linii własnego pola karnego. Podanie na przeciwległą stronę pola karnego, gdzie w górny róg uderzył Djibril Sidibe. Widowiskowa parada Assembe!

48'

Kontra gospodarzy zastopowana przez Badilę. Świetna interwencja obrońcy. Na piłkę w polu karnym czekało już trzech piłkarzy Monaco.

46'

Gra wznowiona.

45+2'

Gol! Strzelił Radamel Falcao.

Coś niebywałego! Jemerson zagrał piętą. Piłka leciała wysoko i wszystko wskazywało na to, że bramkarz spokojnie ją chwyci. Ku zaskoczeniu wszystkich futbolówka wymknęła mu się z rąk, a stojący obok Falcao głową skierował ją do bramki.

45+1'

"Bomba" sprzed szesnastki! Thomas Lemar posłał jednak piłkę prosto w bramkarza.

2
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Muratori. Nadepnięcie Mbappe.

42'

Thomas Lemar uderzył z ostrego kąta. Piłka zmierzała bramkarzowi "za kołnierz", ale ten zdołał przenieść ją nad poprzeczką.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Tobias Badila. Faul na Falcao.

1
40'

Thomas Lemar prostopadłym podaniem uruchomił Mbappe. Ten wybiegł sam na sam z bramkarzem, ale Guy N'Dy Assembe odbił piłkę nogami.

36'

Ależ okazję zmarnował Radamel Falcao! Centra z lewej flanki i niecelne uderzenie głową z kilku metrów. Piłka leciała nisko, więc dziwi to dlaczego snajper nie strzelał nogą!?

33'

Bardzo niecelna próba Dale z 22 metrów.

32'

Zaskakujący strzał zamiast centry! Z lewego skrzydła piłkę w światło bramki skierował Lemar, ale bramkarz był czujny.

1
30'

Radamel Falcao wygrał powietrzny pojedynek z obrońcą, ale osamotniony niewiele mógł zdziałać.

28'

Długie podanie, zgranie głową i świetna szansa przed Kourę. Napastnik niepotrzebnie czekał na to aż piłka odbije się od murawy i w efekcie czego wybiegający Danijel Subasić zdołał sprzątnąć mu piłkę sprzed nosa.

1
25'

Ponownie gra przerwana. Z murawy nie podnosi się Alou Diarra.

1
23'

Chwila przerwy bowiem ucierpiał Jemerson. Błyskawicznie z krzesełka podniósł się Glik. Czyżby Polak był zmuszony pojawić się na boisku?

1
21'

Strata Toure przed własnym polem karnym i od razu sytuacja na strzał dla Koury. Płaski strzał obronił jednak Danijel Subasić.

20'

Mbappe szukał prostopadłym podaniem Falcao... zabrakło dokładności.

18'

Rzut oka na ławkę rezerwowych AS Monaco, a tam żujący gumę Kamil Glik. Polak nie gra, ale uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Wydaje się, że kontuzja to tylko przykrywka. Stoper jest wyraźnie oszczędzany przez trenera, wszak wielkimi krokami zbliża się mecz na szczycie z Paris Saint-Germain.

15'

Niewiele zabrakło aby wznawiający grę bramkarz Nancy trafił w głowę Falcao. Niepewny wyrzut Assembe.

14'

Dośrodkowanie Lemara z prawej strony boiska. Siła centry dobra, z precyzją już jednak dużo gorzej.

13'

Strzał z nieprzygotowanej pozycji. Koura anemicznie uderzył piłkę z 20 metrów, a ta przeleciała kilka metrów obok słupka.

11'

Kapitalne podanie do Lemara. Pomocnik zabrał się z piłką lewym skrzydłem. Centrę zablokował Diagne. Ofiarny wślizg czarnoskórego obrońcy.

9'

Odważne wejście w pole karne Nancy! Kylian Mbappe Lottin minął zwodem dwóch rywali, ale wślizg trzeciego wyjaśnił sytuację.

7'

Groźnie po prostopadłym podaniu do Dia. Ten wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, ale wracający Toure uprzedził napastników.

5'

Bardzo wysoko uniósł nogę Almamy Toure co groziło urazem głowy rywala. Arbiter jednak puścił grę.

3'

Dośrodkowanie z prawej flanki w wykonaniu Dia. Piłkę w polu karnym przyjął Dale, ale nie był w stanie odwrócić się w kierunku bramki, a wycofanie przed szesnastkę nie zakończyło się strzałem.

20:35

Gospodarze ubrani na biało-czerwono, a piłkarze Nancy zagrają w czarno-niebieskich strojach.

20:35

Mimo iż to już półfinał to spotkanie nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Pustki na stadionie rażą w oczy.

20:35

Spotkanie poprowadzi Ruddy Buquet.

Jak stawiacie?
awans Monaco
awans Nancy
20:25

Na zwycięzcę czeka już Paris Saint-Germain, które gładko rozprawiło się z Girondins Bordeaux.

20:25

Przed nami wieczór z Pucharem Francji. AS Monaco powalczy o finał z AS Nancy Lorraine. Niestety, polski obrońca Kamil Glik tylko wśród rezerwowych.