Puchar Polski: Półfinały, pierwsze mecze
28 lut 2017 18:00
90+2'

Gol! Strzelił Dariusz Formella. Asystował mu Miroslav Bożok.

0:3! Biernie zachowali się teraz obrońcy Wigier i po podaniu Bożoka Formella dopełnił formalności z kilku metrów.

90'

Doliczone 3 minuty.

2
89'

Miroslav Bożok trafił do siatki po prostopadłym podaniu, ale zrobił to ze spalonego i gol nie został uznany.

1
87'

Po dośrodkowaniu Kądziora z rzutu wolnego niegroźnie główkował Adam Ryczkowski i piłka w rękach Steinborsa.

1
86'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska mocno, ale wysoko nad bramką uderzył Dominik Hofbauer.

83'

Arka nie olśniewa, ale gra bardzo wyrachowanie i kontroluje boiskowe wydarzenia.

76'

Damian Podleśny złapał piłkę po centrze Warcholaka z lewej strony boiska.

1
75'

Spod końcowej linii centrował Damian Zbozień, lecz zagrożenie oddalił Janusz Bucholc.

1
1
72'

Piłkarze Wigier nie mają problemów z podejściem pod pole karne przeciwnika, ale wykończeniem już nie imponują.

1
1
71'

Wigry. Schodzi: Łukasz Wroński. Wchodzi: Miłosz Kozak.

71'

Wigry. Schodzi: Damian Gąska. Wchodzi: Adam Ryczkowski.

68'

Gol! Strzelił Rafał Siemaszko. Asystował mu Mateusz Szwoch.

Już 2:0 dla Arki! Po głębokim dośrodkowaniu Szwocha głową do siatki trafił Siemaszko. Zawalił zarówno Podleśny, który powinien przeciąć tę centrę, jak i Zapolnik, który nie upilnował strzelca.

65'

Żółtą kartkę za faul na Wrońskim otrzymał Damian Zbozień.

1
3
63'

Wigry grają teraz dwoma napastnikami. Czy to przyniesie efekt? Dotąd ataki gospodarzy przypominały trochę bicie głową w mur.

2
61'
57'

Spory rozmach w ofensywie prezentuje teraz ekipa Wigier. Brakuje jednak dokładnego ostatniego podania bądź strzału.

2
53'

Kiepsko po rzucie rożnym główkował Mateusz Radecki. Wyszła z tego "świeca" i Pavels Steinbors nie miał problemów z interwencją.

2
1
53'

Damian Zbozień oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Bucholca z prawego skrzydła.

2
50'

Teraz z ostrego kąta potężnie strzelił Mateusz Radecki - tuż nad poprzeczką.

3
48'

Kamil Zapolnik przepchnął na boku pola karnego Sobieraja, ale miał trudną pozycję i uderzył niecelnie.

3
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
46'

Początek drugiej połowy. Bez zmian.

2
44'

Damian Podleśny złapał piłkę po dośrodkowaniu Hofbauera z lewego skrzydła.

3
2
42'

Piłkarze Wigier wyraźnie podrażnieni i ruszyli do zdecydowanych ataków.

1
3
39'

Dobra próba Wigier! Soczyście z dystansu uderzył Łukasz Wroński i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

1
4
37'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch.

1:0 dla gdynian! Szwoch zmylił Podleśnego i pokonał go płaskim uderzeniem w lewy róg.

18
8
36'

Żółtą kartkę otrzymał Vaclav Cverna.

Wigry Suwałki
6
1
36'

Rzut karny dla Arki! Vaclav Cverna ręką zablokował strzał Formelli z 14 metrów. Nie było tutaj żadnych wątpliwości.

9
1
34'

Zablokowany strzał Zapolnika z narożnika pola karnego.

3
2
31'

Z rzutu wolnego zbyt głęboko dośrodkował Dominik Hofbauer i piłka poleciała wprost do "koszyczka" Podleśnego.

2
2
31'

Widowisko jest bardzo przeciętne. Groźnych strzałów mamy jak na lekarstwo.

3
1
28'

Kiepsko z prawego skrzydła dośrodkował Mateusz Szwoch i piłka w rękach Podleśnego.

2
3
26'

Gospodarze zablokowali strzał z dystansu Kakoko. Teraz mamy optyczną przewagę Arki.

4
22'

Technicznie z 20 metrów uderzył Dariusz Formella - celnie, ale zbyt lekko i Damian Podleśny na posterunku.

3
2
21'

Po zbyt krótkim wybiciu obrońcy Dariusz Formella przyjął piłkę w narożniku pola karnego, jednak uderzył niecelnie.

5
2
17'

Wigry sprawiają dotąd lepsze wrażenie, Arka jest niemrawa w ofensywie.

4
3
14'

Zbyt mocno z prawej strony pola karnego centrował Maciej Wichtowski i żaden z jego kolegów nie oddał strzału.

4
11'

Wigry przez kilka minut miały wyraźną przewagę, teraz gra się wyrównała.

4
8'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował Adrian Karankiewicz.

6
1
7'

Co za okazja gospodarzy! Groźnie w krótki róg uderzył Damian Kądzior i Pavels Steinbors z trudem odbił piłkę!

3
6'

Dobrze rozegrali rzut wolny gospodarze. Dośrodkowywał Kądzior, piłka została zgrana na 14. metr i stamtąd nad poprzeczką uderzył Łukasz Wroński.