Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

7
8
8
89'

Na sam początek tego okresu strzał Kamila Drygasa został wybity dopiero z linii bramkowej. Do samego końca szczęście przy Lechu.

14
6
2
1
87'

3
85'

Końcówka spotkania i Pogoń jeszcze zaatakowała. Efektem rozegrania na prawej stronie boiska był korner, po którym Kamil Drygas główkował w rękawice Jasmina Buricia.

7
2
3
1
80'

Dzieje się od kilku minut tyle co nic. Nadzieja chyba w młodych piłkarzach Pogoni Szczecin, którzy są najbardziej mobilni na połowie Lecha Poznań.

3
8
1
1
7
77'

Krótko przed zmianą Nadir Ciftci przeskoczył dwóch obrońców Lecha Poznań i co prawda oddał strzał, ale zbyt mało zaskakujący, by pokonać Jasmina Buricia.

9
1
2
1
1
75'
74'

Nadir Ciftci bezpardonowo potraktował przeciwnika blisko linii bocznej boiska i powinien cieszyć się, że nie obejrzał żółtego kartonika.

3
6
72'
71'

Lech. Schodzi: Szymon Pawłowski. Wchodzi: Darko Jevtić.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Listkowski.

14
6
1
3
3
65'

Coraz mniej czasu, ale i pomysłu ma Pogoń Szczecin na zaatakowanie Lecha Poznań. Część osób na stadionie zastanawia się czy nie pora wracać do domu.

15
9
5
2
2
62'

Pewny chwyt Jakuba Słowika po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Bramkarz Pogoni Szczecin próbował błyskawicznie uruchomić ustawionego w przodzie Nadira Ciftciego.

4
3
1
2
7
59'

Pogoń. Schodzi: Adam Frączczak. Wchodzi: Nadir Ciftci.

3
2
4
2
10
59'

Pogoń. Schodzi: Cornel Rapa. Wchodzi: David Niepsuj.

2
2
3
2
11
58'
57'

Dobrze radził sobie w tym spotkaniu na połowie Pogoni Szczecin Marcin Robak. Gra bramkostrzelnego piłkarza Lecha Poznań robi wrażenie.

21
7
1
2
3
53'

Piłka w środku pola. Postanowił to przyspieszyć Lech Poznań podaniem do rozpędzonego Szymona Pawłowskiego i będzie korner.

21
11
5
3
5
50'

Było jeszcze uderzenie Jarosława Fojuta z bliska. Bramka Lecha Poznań w tym dwumeczu, a nawet w tej rundzie wiosennej jest jak zaczarowana.

24
10
4
3
4
48'

Jasmin Burić zatrzymał dwa uderzenia z dystansu. Pierwsze pewnie, drugie dość nerwowo i Pogoń Szczecin miała jeszcze korner, po którym strzelił Jarosław Fojut.

12
5
3
3
2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

13
6
2
1
2
Czy Pogoń Szczecin strzeli gola w drugiej połowie?

2
45'

Doliczona minuta.

20
8
3
4
8
43'

Pogoń Szczecin potrzebuje pięciu goli do awansu. Kiedyś wygrała z Lechem Poznań 5:1 na własnym stadionie, ale wówczas Marcin Robak był jej zawodnikiem.

25
17
3
8
11
40'

Gol! Strzelił Marcin Robak.

Świetna akcja Marcina Robaka! Wymenewrował dwóch obrońców Pogoni Szczecin i umieścił piłkę w bramce Jakuba Słowika. Był jak samotny rycerz, a mimo to sforsował mur swojego byłego klubu!

Lech Poznań
321
153
39
26
42
39'

Najpierw niezłe dośrodkowanie Ricardo Nunesa z rzutu wolnego, a następnie beznadziejne uderzenie zza pola karnego. Bilans tej akcji to zero, czyli dokładnie tyle ile goli Pogoni Szczecin w dwumeczu.

23
16
4
4
7
38'

Nieudane podanie Lecha Poznań na obrzeżach pola karnego szczecinian i grę wznowił ze stojącej piłki bramkarz Jakub Słowik.

5
5
2
7
14
35'

Riposta Lecha Poznań! Mihai Radut dopadł do piłki w szesnastce Pogoni Szczecin i pechowo nie wcelował w światło bramki. Minimalne pudło ofensywnego pomocnika. Jakub Słowik został w blokach!

23
10
7
8
6
33'

Cornel Rapa wpadł w pole karne Lecha Poznań i natychmiast spróbował strzelić w krótki słupek bramki Lecha Poznań. Pudło Rumuna i to zaczyna być festiwal niewykorzystanych szans Pogoni Szczecin.

18
13
3
4
7
31'

Trener Nenad Bjelica wyskoczył z ławki rezerwowych, by porozmawiać z sędzią technicznym. Zdaniem szkoleniowca Lecha Poznań szczecinianie faulują jego podopiecznych bez konsekwencji.

27
11
3
6
8
29'

Prezent od przyjezdnych dostał Dawid Kort i strzelił sytuacyjnie z ostrego kąta. Pod jego nogi rzucił się Jasmin Burić i po raz trzeci w tym spotkaniu zatrzymał uderzenie wychowanka Pogoni Szczecin.

17
8
5
3
7
27'

Coraz wolniejsze są ataki Pogoni Szczecin. Każda minuta przybliża do awansu drużynę ze stolicy Wielkopolski.

37
16
4
7
13
24'

Marcin Listkowski polował na piłkę dośrodkowaną z lewego skrzydła. Nie strzelił czysto, dzięki czemu Jasmin Burić nie musiał interweniować.

15
5
4
2
6
22'

Trochę zadymili stadion kibice Pogoni Szczecin. Flary i sektorówka w górze, ale konstrukcja obiektu sprawia, że można bez przeszkód kontynuować grę.

17
11
6
8
21
21'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.

25
17
5
7
12
20'

Na spalonym Adam Gyurcso, więc grę wznowi dalekim wykopem ze stojącej piłki Jasmin Burić.

12
3
2
3
4
18'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Adam Gyurcso miał dużo miejsca przed bramką Lecha Poznań, ale zarazem zdobycie gola utrudnił ostry kąt. Ostatecznie główka Węgra poza światło bramki.

8
5
3
4
7
17'

Już odważniej Lech Poznań, który nie stracił gola wskutek pierwszego szturmu Pogoni Szczecin. Partnerzy starają się uruchomić na desancie Marcina Robaka.

20
11
1
1
4
15'

Cornel Rapa zatrzymał Marcina Robaka, a po przeciwnej stronie boiska Maciej Makuszewski pomógł Tomaszowi Kędziorze zahamować atak Adama Gyurcso.

7
7
3
3
3
12'

Jan Bednarek znalazł się w bocznym sektorze boiska i mało elegancko sfaulował przeciwnika. Zbigniew Dobrynin na razie nie reaguje wyjęciem kartonika.

9
6
5
3
8
11'

Granatowo-bordowi wymieniają podania w centrum boiska, ale nie znajdują sposobu na przejście drugiej linii Lecha Poznań, którą dowodzi Abdul Aziz Tetteh.

12
2
1
5
10'

Kolejny korner dla Pogoni Szczecin. Poza jednym rajdem Szymona Pawłowskiego drużyna z Poznania niemal wyłącznie skoncentrowana na obronie.

14
5
7
5
7
8'

Po dośrodkowaniu Ricardo Nunesa poznaniacy ratowali się wybiciem futbolówki na korner. Po nim Mihai Radut wyekspediował piłkę tuż sprzed linii bramkowej Lecha. Gorąco! Strzelał Mateusz Matras.

8
6
4
4
4
6'

Riposta Szymona Pawłowskiego. Skrzydłowy Lecha Poznań był przekonany, że owocem jego rajdu będzie korner, ale sędzia asystent przyznał piłkę Jakubowi Słowikowi.

8
4
2
4
8
5'

Fatalne nieporozumienie w obronie Lecha Poznań i to mogła być pierwsza bramka dla zespołu znad Odry. Futbolówkę w polu karnym przejął Marcin Listkowski i ekspresowo strzelił blisko bramki Kolejorza!

4
5
5
4
15
4'

Bardzo brawurowa próba Dawida Korta. Futbolówka szybowała długo w kierunku bramki Jasmina Buricia. Golkiper Lecha Poznań absolutnie nie dał się tym zaskoczyć.

7
9
3
3
6
3'

Pogoń Szczecin spróbowała przedrzeć się drugą stroną boiska, ale również tam czujni piłkarze w niebieskich strojach i trzymają gospodarzy na dystans.

8
6
4
2
2
2'

Podanie za linię obrońców Lecha Poznań do rozpędzonego Adama Gyurcso. Reprezentant Węgier nie dogonił piłki zanim ta opuściła boisko.

3
5
3
5
2
20:24

Piłkarze na boisku. Pogoń Szczecin w granatowo-bordowych strojach, natomiast drużyna z Poznania w niebieskich koszulkach i białych spodenkach.

7
5
4
1
2
20:24

Piłkarze Pogoni Szczecin trenowali strzały z 11. metra mimo fatalnej sytuacji w dwumeczu.

2
2
2
2
5
20:24

Kibice zachęcają Portowców do walki w rewanżu transparentem.

2
2
2
2
3
20:24

Jeden z chłodniejszych w ostatnim czasie wieczorów w Szczecinie. Bilety na te spotkanie kosztowały 10 złotych, ale taka obniżka nie wystarczyła, by trybuny wypełniły się w stu procentach.

2
3
4
3
3
Która drużyna awansuje do finału Pucharu Polski?