Puchar Anglii: 1/8 finału
18 lut 2017 16:00
90'

Gol! Strzelił Shaun Cummings. 1:0 dla Millwall! Cummings wpadł w pole karne i mimo iż miał obok siebie Chiwella, to zdołał oddać strzał tuż przy słupku.

Shaun Cummings #2
Millwall FC
13
9
89'

Albrighton posłał piłkę w pole karne i bramkarz zdecydował się wybić ją na korner.

1
86'

Millwall. Schodzi: Shane Ferguson. Wchodzi: Mahlon Romeo.

wchodzi Wchodzi
Mahlon Romeo #12
schodzi Schodzi
1
2
85'

Okazaki groźnie dośrodkował na piąty metr i bramkarz zdecydował się wybijać piłkę.

1
84'

Trzeba przyznać, że Millwall wcale nie ogranicza się tylko do obrony, ale również atakuje.

2
80'

Okazaki miał przed sobą tylko bramkarza, ale nie był w stanie pokonać go z kilku metrów.

79'

Millwall. Schodzi: Aiden O'Brien. Wchodzi: Lee Gregory.

Lee Gregory #9
Aiden O'Brien #22
1
76'

Zieler był pod presją przy dośrodkowaniu, ale nie wypuścił piłki z rąk.

1
75'

Millwall. Schodzi: Calum Butcher. Wchodzi: Nadjim Abdou.

Nadjim Abdou #26
Calum Butcher #16
73'

Leicester. Schodzi: Demarai Gray. Wchodzi: Jamie Vardy.

70'
68'

Molla Wague źle upadł na murawę i potrzebna jest mu pomoc medyczna. Całkiem możliwe, że złamał rękę.

1
3
65'

Leicester mimo iż gra w przewadze to nie tworzy sobie zbyt wielu okazji strzeleckich.

2
64'

Leicester. Schodzi: Bartosz Kapustka. Wchodzi: Marc Albrighton. Szkoda, ponieważ wydaje się, że Polak był jednym z najlepszych zawodników Lisów.

61'

Bartosz Kapustka zdecydował się na strzał... przewrotką. Ciekawa próba, ale obok bramki.

15
1
59'

Groźnie w polu karnym Leicester po rzucie rożnym, ale ostatecznie Lisy wybiły piłkę.

1
2
56'

Musa rozpędził się na lewym skrzydle, jednak obrońca Millwall zdołał wybić mu piłkę.

2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Ron-Robert Zieler. Bramkarz Lisów zagrał ręką poza własnym polem karnym.

1
52'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Jake Cooper. Brzydki faul na Musie i zasłużona druga żółta kartka. Warto zaznaczyć, że chwilę wcześniej piłkę odzyskał Kapustka.

Jake Cooper #24
Millwall FC
3
1
49'

Musa nie zmienił się w drugiej połowie i ciągle próbuje strzałów z dystansu. Tym razem celnie, jednak wprost w bramkarza.

1
1
47'

Gray głęboko dośrodkował w pole karne, ale Kapustka nie sięgnął piłki.

6
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Minuta doliczona.

2
44'

Żółtą kartkę otrzymał Jake Cooper.

Millwall FC
1
43'

Celny strzał gracza Millwall po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak Butcher uderzył wprost w bramkarza.

1
1
40'

Szybko rozegrany rzut wolny przez Lisy, Musa znów zachował się egoistycznie i zdecydował się na strzał - kolejny niecelny.

1
1
38'

Millwall dłużej utrzymało się teraz przy piłce, jednak niewiele z tego wynikało.

2
35'

Zbyt mocne prostopadłe podanie do Okazakiego i piłka wyszła poza boisko.

2
34'

Kapustka przejął piłkę w okolicach środka boiska, ale był wyraźnie trzymany i sędzia odgwizdał faul.

7
31'

Nieporozumienie w szeregach Leicester i Millwall wyszło z kontrą, ale Amartey zdołał wybić piłkę na aut.

1
28'

Bardzo dobre dośrodkowanie Kapustki z prawej flanki i Okazakiemu niewiele zabrakło, żeby dojść do piłki. Japończyk bije brawo Polakowi.

12
25'

Kolejna świetna piłka posłana przez Bartosza Kapustkę. Naprawdę dobry mecz w wykonaniu Polaka.

14
2
23'

Prosty błąd w przyjęciu piłki przez Kapustkę i gospodarze odzyskali ją.

1
8
20'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Graya i piłka w rękach bramkarza.

19'

Musa miał trochę miejsca przed polem karnym, zdecydował się na strzał, jednak obok słupka.

5
17'

Aktywny Kapustka zdecydował się na strzał lewą nogą sprzed pola karnego, ale wyraźnie nad poprzeczką.

12
1
17'

Bardzo dobra interwencja bramkarza Millwall po strzale Okazakiego.

16'

Fantastyczne podanie Kapustki do Okazakiego! Japończyk znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale źle opanował piłkę i nie był w stanie opanować bramkarza.

8
14'

Koszmarny strzał Musy z 25 metrów. Piłka na... aucie.

1
13'

Aktywniejszy jest w ostatnich minutach Kapustka. Polak czuje się coraz swobodniej.

7
1
12'

Kapustka rozegrał piłkę na prawą flankę do Musy, ten podciągnął z nią 30 metrów, ale uwikłał się w drybling i stracił futbolówkę.

5
1
10'

To mogło być 1:0 dla Lisów! Kapustka ładnie podał do Graya, który nie zdecydował się odegrać piłki tylko na strzał, a ten przeleciał obok słupka.

4
2
8'

Nie minęło 60 sekund, a Mendy znów popełnił ten sam błąd.

8'

Mendy starał się rozciągnąć grę na skrzydło, jednak podał wprost do rywala.

6'

Gray rozpędził się środkiem boiska i w prostej sytuacji źle podał do Musy.

4'

Kapustka - tak jak w poprzednim meczu z Derby County - jest ustawiony tuż za napastnikiem.