Sutton United. Schodzi: Maxime Biamou. Wchodzi: Dan Fitchett.

3
81'

Alexis Sanchez chciał pokonać Wornera efektownym lobem z ostrego kąta, uderzył jednak za wysoko.

78'

Losy meczu wydają się rozstrzygnięte, ale końcówka wygląda ciekawie. Sutton szuka bramki honorowej, zaś Arsenal kontruje.

74'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Alexis Sanchez.

71'

Sutton United. Schodzi: Adam May. Wchodzi: Bradley Hudson Odoi.

Bradley Hudson Odoi #7
Adam May #12
71'

David Ospina przeciął dośrodkowanie Spence'a z prawej strony boiska.

1
1
70'

Sutton United. Schodzi: Dean Beckwith. Wchodzi: Daniel Spence.

Daniel Spence #17
Dean Beckwith #4
69'

Alex Oxlade-Chamberlain ruszył lewym skrzydłem, zgubił dwóch rywali i dośrodkował na środek pola karnego. Zabrakło tylko strzału.

65'

Ależ poderwały się teraz trybuny! Deacon huknął z dystansu w poprzeczkę!

6
64'

Płasko spod końcowej linii dośrodkował Lucas Perez, skutecznie jednak interweniowali obrońcy Sutton.

1
1
61'

Po rzucie rożnym nad poprzeczką główkował z 6 metrów Collins.

1
60'

Mogło być 1:2, ale w polu karnym Nacho Monreal w ostatniej chwili uprzedził Gomisa!

1
58'

Niezła akcja gospodarzy, jednak Biamou uderzył płasko wprost w ręce Ospiny.

2
1
55'

Gol! Strzelił Theo Walcott.

0:2! Goście wymienili kilka szybkich podań, w końcu piłka trafiła w polu karnym do Walcotta i ten wykonał egzekucję uderzeniem z łatwej pozycji.

21
1
1
52'

Gomis zatańczył w polu karnym Arsenalu, ale trochę za długo zwlekał ze strzałem i w końcu stracił piłkę.

2
52'

Alex Oxlade-Chamberlain podał prostopadle do Walcotta, ten mógł wyjść sam na sam z Wornerem, ale nie opanował piłki.

2
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
2
47'

Rob Holding pod naciskiem rywala wycofał piłkę do Ospiny, ale zrobił to tak mocno, że omal nie przelobował swojego bramkarza!

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

4
45'

Doliczone 2 minuty.

3
45'

Koszmarnie wybił piłkę David Ospina, przejął ją May, jednak pospieszył się ze strzałem z ostrego kąta i chybił celu. To była znakomita okazja na 1:1!

3
1
42'

Teraz mogło być 0:2! Z 12 metrów płasko uderzył Alex Iwobi i po rykoszecie piłka sunęła tuż obok słupka!

2
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jeff Reine-Adelaide.

40'

Alex Iwobi szukał pozycji do strzału z ostrego kąta, jednak gospodarze dość łatwo go zablokowali.

1
36'

Zbyt mocno z rzutu wolnego dośrodkował Deacon i piłka opuściła boisko.

1
1
34'

Ekipa Sutton na razie nie podejmuje ryzyka, Arsenal też nie kwapi się do pójścia za ciosem.

1
1
32'

Przerwa w grze, problemy zdrowotne na Mohamed Elneny.

1
29'

Soczyście sprzed pola karnego uderzył Theo Walcott, jednak posłał piłkę nad poprzeczką.

1
28'

Ogromny kocioł w polu karnym Sutton, ale Jeff Reine-Adelaide poślizgnął się przy próbie strzału z ostrego kąta.

1
1
27'

Gol! Strzelił Lucas Perez.

Niewiele na to wskazywało, ale faworyt objął prowadzenie! Perez zwiódł na prawym skrzydle obrońcę i zacentrował płasko w światło bramki. Piłka wpadła do siatki obok skonsternowanego Wornera, którego zmylił jeszcze Walcott.

Arsenal FC
24
1
3
24'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Eastmondzie otrzymał Granit Xhaka.

2
3
22'

Deacon zakręcił na lewym skrzydle Paulistą, ale dośrodkował poza boisko.

1
19'

Arsenal stara się grać szybko i stosuje wysoki pressing. Na razie jednak gospodarze nie tracą głowy.

1
16'

Jeff Reine-Adelaide zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta, a po chwili bardzo niecelnie z 18 metrów uderzył Mohamed Elneny.

1
13'

Cztery klasy dzielą na co dzień oba zespoły. Arsenal prezentuje większą kulturę gry, ale na razie nie można powiedzieć, że na boisku widać tę przepaść w lidze.

3
11'

Mamy przerwę, bo na boisko wbiegł jeden z kibiców.

9
7'

Jeff Reine-Adelaide został zablokowany przy próbie strzału z 15 metrów. Podawał Theo Walcott.

2
1
6'

Oglądamy twardą walkę z obu stron. Na razie Arsenal nie potrafi jeszcze zepchnąć V-ligowca do obrony.

3
1
2'

Arsenal długo utrzymuje się przy piłce, ale robi to w środkowej strefie.

3
20:37

Sędzia: Michael Oliver.

2
20:37

Mecz odbędzie się na sztucznej nawierzchni.

4
1
20:37

Niesamowita atmosfera w Sutton. Trybuny mieszczą tylko kilka tysięcy osób, ale klimat jest niepowtarzalny.

3
20:37

Zwycięzca tej pary zagra w ćwierćfinale z V-ligowym Lincoln City.

3
20:37

Gospodarze występują na co dzień w Football Conference (piąty poziom rozgrywkowy w Anglii). Przed tym meczem oba zespoły dzieliło w lidze 105 miejsc!