Do regulaminowego czasu zostały doliczone 4 minuty.

7
1
88'

Im dłużej tym lepiej - takim założeniem kieruje się Juventus Turyn w drugiej połowie, utrzymując w posiadaniu piłki. Od czasu do czasu, ku zadowoleniu publiczności, próbuje zdobyć czwartego gola. Ostatnia próba Juan Cuadrado została zablokowana.

5
3
84'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Marko Pjaca.

83'

Napoli. Schodzi: Marko Rog. Wchodzi: Leonardo Pavoletti.

81'

Była krótka przerwa, ponieważ Sami Khedira upadł na boisko i potrzebował pomocy masażystów. Gra została już wznowiona.

3
1
79'

W końcu odzyskali piłkę podopieczni Maurizio Sarriego. Podania na obrzeżach pola karnego Starej Damy, ale brakuje elementu przyspieszenia, jakiegoś zaskoczenia.

6
4
77'

Krótkie podania Juventusu Turyn na połowie przeciwnika. Aby odzyskać piłkę goście cofnęli się w jedenastu na własną połowę, a i tak skończyło się faulem na Alexie Sandro.

5
2
75'

Kwadrans do końca spotkania w Turynie. Na trybunach obecnie bardzo duże podekscytowanie. Kibice reagują na każde, udane zagranie Juventusu, a to napędza zawodników.

3
1
73'

Juventus. Schodzi: Kwadwo Asamoah. Wchodzi: Alex Sandro.

69'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Druga bramka z rzutu karnego Paulo Dybali! Sędzia "pokazał na wapno", ponieważ uznał, że Pepe Reina staranował rozpędzonego Juana Cuadrado. Juventus Turyn potrzebował 24 minut, by odwrócić wynik 0:1 na 3:1. Imponujące!

Juventus FC
20
24
68'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Maggio.

3
4
68'

Żółtą kartkę otrzymał Pepe Reina.

SSC Napoli
3
10
64'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain.

Dośrodkowanie trafiło do Gonzalo Higuaina, który miał czas, by z ostrego kąta, przymierzyć do bramki SSC Napoli. Była pusta, ponieważ Pepe Reina zdecydował się na totalnie nierozsądną wycieczkę na przedpole!

27
40
63'

Polował na dośrodkowanie Paulo Dybala. Wielki talent w talii trenera Allegriego zdobył gola na początku drugiej połowy, ale to nie zaspokoiło jego apetytu. Przed momentem wywalczył korner.

4
9
61'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Dries Mertens.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Rog.

SSC Napoli
2
7
57'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

54'

Mocny cios po przerwie dostała drużyna Maurizio Sarriego, ale wciąż ma korzystny rezultat. Do wejścia na boisko jest gotowy drugi Polak Piotr Zieliński.

7
2
50'

Idzie za ciosem drużyna Massimiliano Allegriego. Wprowadzony w przerwie Juan Cuadrado rozpędził się na lewym skrzydle i w ostatnim momencie jego dośrodkowanie zostało zatrzymane.

2
6
47'

Stara Dama wyrównała ekspresowo po powrocie z szatni! Kalidou Koulibaly sfaulował Gonzalo Higuaina w polu karnym, a podyktowaną jedenastkę zmienił w gola Paulo Dybala!

Juventus FC
71
29
46'

Gra wznowiona po przerwie.

3
3
45'

Doliczona minuta.

4
5
45'

Mario Mandzukić! Obronił Pepe Reina uderzenie z kilku metrów. Stephan Lichtsteiner! Dobitka Szwajcara z ostrego kąta zatrzymana przez bramkarza oraz słupek. O tym była mowa. Zadrżały nogi w świetnych sytuacjach gospodarzom.

8
6
43'

Ostatnie minuty przed przerwą. Piłka oczywiście w posiadaniu Juventusu Turyn, ale musi się lepiej zorganizować, trochę stonować emocje, by wyrównać.

10
3
42'

Stephan Lichtsteiner dostał kartonik za niegrzeczne pretensje do sędziego. Szwajcar był przekonany, że Juventusowi Turyn należy się rzut wolny tuż sprzed pola karnego SSC Napoli.

6
7
40'

Żółtą kartkę otrzymał Stephan Lichtsteiner.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Milik.

18
64
36'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Ale ważna bramka w kontekście dwumeczu! Jose Callejon wykorzystał swoją szybkość, uciekł Kwadwo Asamoahowi i miękkim strzałem z kilku metrów, oszukał Neto! Podawał Lorenzo Insigne.

33'

Poirytowany, wręcz wściekły był Gonzalo Higuain i ruszył w pole karne SSC Napoli. Mocne, ale minimalnie niecelne uderzenie napastnika Juventusu Turyn, więc Pepe Reina nie musiał interweniować

8
6
31'

Powtórka z rozrywki, choć Gonzalo Higuain nie bawi się zbyt dobrze. Zdenerwował się współlider klasyfikacji strzelców Serie A, gdy sędzia asystent zasygnalizował kolejnego spalonego.

6
2
29'

Na razie Gonzalo Higuain wpadł w pułapkę ofsajdową, więc piłka przejdzie w posiadanie zespołu spod Wezuwiusza.

5
2
28'

Mario Mandzukić podbiegł do ławki rezerwowych, by porozmawiać chwilę z Massimiliano Allegrim. Trener Juventusu Turyn ma jakiś pomysł na zmianę wyniku.

7
4
27'

Żółtą kartkę otrzymał Kwadwo Asamoah.

7
6
25'

Podobna sytuacja. Neto interweniował na linii po płaskim uderzeniu Marka Hamsika z 20. metra. Dubler Gianluigiego Buffona nie ma problemu z koncentracją.

5
3
23'

Dobrze ustawił się Amadou Diawara i nie pozwolił, by piłka dostała się środkiem na jego połowę. Po przechwycie pomocnika strzelił Lorenzo Insigne i Neto musiał interweniować.

4
3
21'

Ciekawe, że SSC Napoli ustawiło się w Turynie bardziej defensywnie niż niedawno na stadionie Realu Madryt. Juventus Turyn szuka miejsca na oddanie kolejnego, groźnego uderzenia.

5
3
21'

Żółtą kartkę otrzymał Amadou Diawara.

5
8
19'

Sami Khedira przytomnie rozrzucił grę na lewe skrzydło, skąd płaskie dośrodkowanie miało dotrzeć do Gonzalo Higuaina. Podanie zostało przecięte przez stopera SSC Napoli.

5
4
16'

Przyspieszył mistrz Włoch i w dwóch sytuacjach zapachniało jego prowadzeniem. SSC Napoli jeszcze nie było tak blisko zmiany wyniku.

5
3
14'

Po dośrodkowaniu Miralema Pjanicia z rzutu rożnego dopadł do piłki Mario Mandzukić i strzelił niebezpiecznie. Metr niżej i Pepe Reina musiałby interweniować.

5
1
13'

Juventus Turyn chciał wykorzystać brak jednego zawodnika SSC Napoli. Długie, crossowe podanie do Paulo Dybali, który miał przed oczami tylko Pepe Reinę. Obrońcy za plecami Argentyńczyka utrudnili oddanie strzału i tylko korner dla mistrza Włoch.

6
4
11'

Jose Callejon cofnął się głęboko po piłkę, dobrze ją zastawił i sprowokował przeciwnika do faulu. Problem w tym, że niebezpiecznie upadł na rękę i potrzebował pomocy masażystów.

5
1
10'

Niezadowoleni są kibice na stadionie, ponieważ zawodnicy SSC Napoli uparcie wycofują piłkę do Pepe Reiny. Mając jednak w perspektywie rewanż, nie chcą grać ryzykownie.

6
2
6'

Ivan Strinić podłączył się do ataku SSC Napoli na lewej stronie boiska. Z problemami, ale przedarł się w pole karne Juventusu Turyn i szansę na oddanie strzału mieli Lorenzo Insigne oraz Arkadiusz Milik.

11
6
4'

Na razie drużyny skoncentrowane, skupione i ostrożne, by uniknąć banalnego błędu. Mniej opanowani trenerzy, którzy stoją blisko linii.

7
2
3'

Juventus Turyn zagościł przed polem karnym przyjezdnych, ale nie na długo. Grające w błękitnych strojach SSC Napoli miało szansę na przywitanie się z futbolówką.