Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Dużo goli w tym spotkaniu po dobitkach! Brak asekuracji po interwencji Thomasa Strakoshy i Mohamed Salah zdobył swoją drugą dziś bramkę.

15
10
5
5
7
85'

Krótka przerwa w grze. Sergej Milinković-Savić dostał cios w twarz od Antonio Ruedigera i potrzebował chwili, by dojść do siebie.

2
2
2
2
3
82'

Miękkie dośrodkowanie w pole karne Lazio Rzym z rzutu wolnego. Poradzili sobie obrońcy w błękitnych koszulkach i oddalili zagrożenie od własnej bramki.

1
1
1
2
1
81'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Leandro Paredes. Wchodzi: Francesco Totti.

80'

Powrót w okolice bramki Lazio Rzym, gdzie Diego Perotti sprowokował do faulu Balde Diao Keitę. Szansa, by AS Roma wyszła na prowadzenie po rzucie wolnym, ale najpierw zmiana.

2
2
2
2
2
78'

Krótka przerwa od ataków AS Roma. Po faulu Kevina Strootmana na 20. metrze przed bramką Alissona "goście" mieli rzut wolny. Nie wykorzystali stałego fragmentu, który wywalczył Jordan Lukaku.

1
1
1
75'

Diego Perotti napomniany kartonikiem za próbę wymuszenia rzutu karnego. Absolutnie nie było tam kontaktu z Balde Diao Keitą. Chwilę wcześniej Kevin Strootman huknął z dystansu i musiał wykazać się Thomas Strakosha.

2
2
3
2
1
74'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Diego Perotti.

2
3
1
71'

Również zmiana w drużynie Lazio Rzym: Alessandro Murgia za Lucasa Biglię.

1
1
1
1
1
71'
ZMIANA
68'

Leandro Paredes przerwał długie rozegranie strzałem z dystansu. To nie była udana próba. Thomas Strakosha spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

1
1
1
66'
GOOOOOOL!!!

Czwarta bramka w tym spotkaniu i Lazio Rzym straciło prowadzenie po raz drugi! Najpierw Stephan El Shaarawy trafił w słupek, ale był jeszcze w polu karnym Mohamed Salah i dobił piłkę do siatki.

13
9
4
4
6
63'

Brakuje jakiegoś impulsu po stronie AS Roma, a wszystkie jej ataki po zmianie wyniku były toporne. Aktualnie Ciro Immobile i spółka kontrolują wydarzenia.

1
1
1
60'

Wprowadzony z ławki rezerwowych Balde Diao Keita jest piłkarzem stworzonym do gry z kontrataku. Pierwsza szarża za Senegalczykiem. Została zakończona niecelnym strzałem z linii pola karnego.

1
57'
ZMIANA
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ciro Immobile.

Mnóstwo miejsca miał najlepszy strzelec Lazio Rzym! Przecież on nie marnuje takich sytuacji. W pojedynku sam na sam Ciro Immobile ominął płaskim uderzeniem Alissona. To już pewnie cios, po którym AS Roma się nie podniesie.

15
11
8
7
8
53'

Sergej Milinković-Savić był na drugim słupku, ale nie dostawił idealnie stopy do wrzutki z lewego skrzydła. Po chwili szarżował Ciro Immobile. Pod naciskiem przeciwnika nie oddał celnego strzału.

1
1
1
1
1
50'

Tylko spokój może uratować drużynę Wojciecha Szczęsnego, tymczasem coraz częściej decyduje się na chaotyczne dośrodkowania w pole karne Lazio Rzym gdzie rządzi Wesley Hoedt.

1
1
1
2
2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Lukaku.

1
1
2
1
1
47'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego nie było najlepszym dziś pomysłem Lucasa Biglii. Jordan Lukaku musiał naprawiać błąd partnera faulem na Kevinie Strootmanie.