Puchar Francji: 1/8 finału
01 mar 2017 18:30
90+4'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. 2:0! Po dośrodkowaniu z lewej strony Cavani z czterech metrów wpakował piłkę do siatki.

Paris Saint-Germain
17
3
90+3'

Lucas strzelił do pustej bramki, ale... piłka zatrzymała się w błocie tuż przed bramką!

3
90+2'

Korner dla miejscowych. Nawet bramkarz pojawił się w polu karnym PSG, ale Areola złapał piłkę.

3
2
90'

Trzy minuty doliczone.

4
90'

Niortais. Schodzi: Ande Dona Ndoh. Wchodzi: Kevin Rocheteau.

wchodzi Wchodzi
Kevin Rocheteau #16
schodzi Schodzi
Ande Dona Ndoh #5
87'

PSG stara się umiejętnie utrzymywać się przy piłce, aby nie dać gospodarzom szans na doprowadzenie do wyrównania.

1
84'

Dośrodkowanie w pole karne PSG, jednak tutaj króluje Aareola.

1
81'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Lucas Moura.

78'

Gol! Strzelił Javier Pastore. Asystował mu Christopher Nkunku. 1:0 dla PSG! Po rzucie wolnym Nkunku dośrodkował na piąty metr, gdzie Pastore tylko dołożył nogę.

26
4
77'

Żółtą kartkę otrzymał Jeremy Choplin. Faulowany Nkunku.

Jeremy Choplin #10
Chamois Niortais FC
1
73'
73'

Piłka o mały włos, a po rzucie rożnym spadłaby pod nogi Krychowiaka, który był tuż przed bramką.

8
1
69'

Kolejny raz Marquinhos doszedł do strzału głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale i tym razem posłał piłkę obok bramki.

2
65'

Niortais. Schodzi: Zakaria Grich. Wchodzi: Adrian Dabasse.

Adrian Dabasse #14
Zakaria Grich #9
64'

Cavani uderzył z 25 metrów z rzutu wolnego obok słupka.

1
62'

Nkunku upadł w polu karnym Niort, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

60'

Dobra interwencja Krychowiaka w defensywie, który zatrzymał akcję rywali.

26
59'

PSG. Schodzi: Augustine Jibrin. Wchodzi: Edinson Cavani.

58'

Augustine Jibrin oddał płaski strzał z 10 metrów. Piłka minęła bramkarza, ale zatrzymał ją obrońca Niortais.

2
1
57'

Dobry fragment w wykonaniu miejscowych, którzy odważniej zaatakowali bramkę PSG.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe.

2
6
53'

W środku boiska sfaulowany został Grzegorz Krychowiak.

9
6
51'

Piłka spadła na szósty metr do Goncalo Guedesa, ale Portugalczyk nieczysto trafił w futbolówkę i ta przeleciała obok słupka.

3
2
48'

Dwa dogrania Krychowiaka w pole karne rywali, ale ci wybijają piłkę.

19
46'

Początek drugiej połowy.

6
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Laurent Agouazi. Faulowany był Draxler.

Laurent Agouazi #6
6
44'

Krychowiak wygrał pojedynek powietrzny, ale sędzia uznał, że Polak faulował.

6
16
42'

Drużyna Niortais bardzo rzadko przedostaje się pod pole karne PSG.

8
39'

Kolejne nieudane dośrodkowanie PSG z rzutu wolnego i piłka bez problemu została wybita.

1
5
37'

Krychowiak spokojnie odegrał piłkę klatką piersiową do kolegi z zespołu - dobra interwencja Polaka.

21
33'

Długi pozycyjny atak PSG i goście wywalczyli korner.

3
1
30'

Krychowiak świetnie uruchomił Maxwella, który płasko dośrodkował na 15 metr, ale Guedes uderzył bardzo, bardzo niecelnie.

19
1
28'

Krychowiak wywalczył rzut wolny 30 metrów od bramki gospodarzy, lecz po dośrodkowaniu piłka została wybita.

21
1
26'

Draxler rozpędził się lewą flanką i dośrodkował na piąty metr, gdzie piłkę złapał bramkarz.

3
2
24'

PSG najczęściej zagraża bramce gospodarzy po akcjach prawą flanką.

6
20'

Krychowiak jest ustawiony przed linią obrony i nie angażuje się w ofensywne akcje.

6
9
16'

Marquinhos po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył głową tuż nad poprzeczką.

3
5
16'

Deszcz nie ustaje i warunki będą się pogarszały z minuty na minutę.

1
5
12'

To powinien być gol dla PSG. Po dośrodkowaniu Maxwella Augustine Jibrin nie trafił w piłkę na piątym metrze.

4
3
11'

Thomas Meunier oddał bardzo silny strzał z prawej strony pola karnego i bramkarz z trudem wybił piłę przed siebie.

3
10'

Piłkarze mają ogromne problemy z utrzymaniem się przy piłce, która w takich warunkach sprawia spore kłopoty.

1
1
6'

Korner dla PSG, ale sędzia dostrzegł faul Marquinhosa.

2
1
4'

Bardzo kiepskie dośrodkowanie Maxwella z lewej strony boiska.

3
4
3'

Bardzo trudne warunki na boisku, ponieważ te jest zalane wodą. Piłka co chwilę staje w jakiejś kałuży.

5
1
2'

Co ciekawe, piłkarze PSG mają inne numer niż te, w których występują zazwyczaj w Ligue 1 czy Lidze Mistrzów. Zostałe one przydzielone od 1 do 11.