Liga Europy: 1/8 finału, pierwsze mecze
09 mar 2017 19:00
90+3'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Marouane Fellaini zgrał piłkę w kierunku Martiala, ale ten przeciął powietrze przy próbie oddania strzału z kilku metrów.

2
90+2'
90+2'

Man Utd. Schodzi: Daley Blind. Wchodzi: Antonio Valencia.

90'

Doliczone 3 minuty.

2
1
88'

Z dystansu soczyście uderzył Gackan, jednak Sergio Romero obronił bardzo pewnie.

3
87'

Siermiężnie wygląda gra obu ekip... Emocji mamy niestety jak na lekarstwo.

3
1
85'

Po prostopadłym podaniu na czystą pozycję wychodził Azmoun, ale w ostatniej chwili uprzedził go Marcos Rojo.

4
81'

Azmoun zatańczył w polu karnym MU, ale nie miał miejsca na oddanie strzału i ostatecznie piłkę przejął Sergio Romero.

3
78'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ander Herrera.

Manchester United
3
6
77'

Gackan przeciął na 6. metrze groźne dośrodkowanie Blinda z rzutu wolnego.

1
3
74'

FK Rostów. Schodzi: Aleksandr Bucharow. Wchodzi: Sardar Azmoun.

wchodzi Wchodzi
Sardar Azmoun #20
schodzi Schodzi
Aleksandr Bucharow #11
1
1
73'

Kałaczew miał sporo miejsca przed polem karnym, jednak uderzył bardzo niecelnie.

2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Timofiej Kałaczew.

Timofiej Kałaczew #2
FK Rostów
2
71'

W drugiej połowie widowisko jest niewiele lepsze niż przed przerwą. Znów mamy chaotyczny fragment.

3
66'

Po rzucie rożnym lekko i w środek bramki główkował Marouane Fellaini - Miedwiediew na posterunku.

5
2
65'

Jerochin znalazł się z piłką w polu karnym, ale jego uderzenie z "czuba" było wyraźnie niecelne.

1
1
63'

Chris Smalling zatrzymał szarżującego w polu karnym Jerochina.

2
62'

Oglądamy twardą walkę w środku pola, mało jest sytuacji strzeleckich.

1
2
59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Christian Noboa.

57'

Manchester United stracił prowadzenie, ale nie forsuje tempa. Więcej animuszu przejawiają Rosjanie.

4
53'

Gol! Strzelił Aleksandr Bucharow. Asystował mu Timofiej Kałaczew.

Mamy remis! Kałaczew kapitalnie podał za plecy obrońców do Bucharowa, a ten przyjął piłkę i natychmiastowym strzałem nie dał szans Romero.

FK Rostów
Asysta:
12
24
52'

Sprzed pola karnego mocno, ale obok słupka uderzył Ashley Young.

1
3
51'

Ekipa z Rostowa próbuje zaatakować, ale na razie te próby nie przynoszą wielkiego zagrożenia pod bramką Romero.

1
2
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
2
47'

Zza pola karnego niecelnie uderzył Zlatan Ibrahimović.

3
1
46'

Początek drugiej połowy.

5
1
45+1'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Pogby w kierunku Ibrahimovicia i piłkę przejął Miedwiediew.

4
5
45'

Doliczone 2 minuty.

6
1
44'

Rosjanie nie potrafią odpowiedzieć na gola dla Czerwonych Diabłów. Słaba końcówka pierwszej połowy.

3
3
40'

Z rzutu wolnego wprost w ręce Romero dośrodkował Kałaczew.

8
38'

Teraz celnie główkował Terentiew, tyle że oddał ten strzał z 16 metrów. Pokonanie Romero było niemożliwe.

5
2
36'

Celnie, ale zbyt lekko uderzył z kilkunastu metrów Christian Noboa i Sergio Romero złapał piłkę.

5
35'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Zlatan Ibrahimović.

Jedna dobra akcja gości wystarczyła, by objęli prowadzenie! Ibrahimović podał spod końcowej linii na 5. metr i stamtąd formalności dopełnił Mchitarjan.

31'

Mecz jest słaby, żeby nie powiedzieć beznadziejny. Za nami pół godziny bez jakichkolwiek emocji.

2
5
27'

Sprzed pola karnego w niebo uderzył Zlatan Ibrahimović.

4
3
26'

Fatalnie z rzutu rożnego dośrodkował Daley Blind i piłka w locie opuściła boisko.

1
7
25'

Żółtą kartkę za faul na Ibrahimoviciu otrzymał Aleksandr Gackan.

Aleksandr Gackan #84
FK Rostów
4
2
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Henrich Mchitarjan.

4
5
19'

Bucharow zablokowany przy próbie mocnego strzału z ostrego kąta.

4
1
18'

Granat ucierpiał w starciu z Mchitarjanem i zszedł z boiska z powodu problemów z barkiem.

4
2
18'

FK Rostów. Schodzi: Władimir Granat. Wchodzi: Denis Terentiew.

Denis Terentiew #5
Władimir Granat #4
3
2
17'

Manchester United w ataku pozycyjnym, widowisko nie porywa.

5
2
16'

Na trybunach jest obecny m. in. Stanisław Czerczesow - były trener Legii Warszawa, a dziś selekcjoner reprezentacji Rosji.

5
2
13'

Henrich Mchitarjan otrzymał piłkę w polu karnym, jednak nie zdołał oddać strzału pod naciskiem obrońcy.

6
4
10'

Brzydki faul Herrery, który kopnął w twarz Bucharowa, mimo to sędzia nie sięgnął po kartkę.

3
6
7'

Z rzutu wolnego zbyt głęboko dośrodkował Daley Blind i piłka w rękach Miedwiediewa.

3
10
5'

Dość wyrównany początek spotkania, oba zespoły próbują atakować.

10
3
2'

W światło bramki przymierzył Christian Noboa, jednak Sergio Romero nie dał się zaskoczyć.