Liga Europy: 1/8 finału, rewanże
16 mar 2017 21:05
90+5'

Bardzo ładnie z rzutu wolnego z 30 metrów uderzył Christian Noboa i nie po raz pierwszy w tym meczu gospodarzy uratował Sergio Romero!

7
10
4
5
6
90+1'

Obiecująco wyglądała akcja Ibrahimovicia, ale Szwed zrezygnował ze strzału sprzed pola karnego, później dał się wypchnąć na bok boiska i tam nic już nie wskórał.

3
4
3
4
4
90'

Doliczone 4 minuty.

4
3
4
2
5
87'

Żółtą kartkę za faul na Fellainim otrzymał Aleksandr Bucharow.

5
85'

Goście nie mają już nic do stracenia i zaczęli ryzykować. W środku pola zrobiło się znacznie luźniej.

2
2
2
1
2
81'

FK Rostów. Schodzi: Choren Bajramian. Wchodzi: Igor Kirejew.

2
79'

FK Rostów. Schodzi: Andrei Prepelita. Wchodzi: Marko Dević.

Marko Dević #33
2
2
2
1
3
79'

Co za okazja FK Rostów! Bardzo groźny strzał głową z kilku metrów oddał Bucharow i Sergio Romero uratował MU instynktowną interwencją!

4
4
2
1
4
78'

Czerwone Diabły w ataku pozycyjnym, tempo nie porywa.

2
2
2
2
2
73'

Marcos Rojo uznał, że trzeba się posilić i skonsumował w trakcie gry banana. Poza golem było to jedno z ciekawszych wydarzeń w drugiej połowie.

12
12
5
4
4
70'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Zlatan Ibrahimović.

Manchester United na prowadzeniu! Z prawego skrzydła płasko dośrodkował Mchitarjan, pięknie piętą przedłużył to Ibrahimović i piłkę do siatki wpakował z bliska Mata.

107
62
29
21
24
67'

Manchester United nie kwapi się do ataku. Gospodarze raczej chcą utrzymać bezbramkowy remis. Jeśli ekipa z Rostowa będzie potrafiła się poderwać, to możemy mieć ciekawą końcówkę.

2
2
1
1
2
64'

Kolejne ostrzeżenie dla MU! Gospodarze zablokowali mocny strzał Połoza z 16 metrów.

4
2
2
3
3
63'

Man Utd. Schodzi: Daley Blind. Wchodzi: Phil Jones.

2
2
2
5
3
61'

FK Rostów. Schodzi: Sardar Azmoun. Wchodzi: Aleksandr Bucharow.

Sardar Azmoun #20
2
2
2
2
2
60'

Za nami godzina gry i wydaje się, że Rosjanie ryzykują trochę więcej. Wciąż jednak niezmiernie rzadko zagrażają bramce Romero.

2
2
2
2
2
56'

Zlatan Ibrahimović zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, jednak główkował nad poprzeczką.

3
2
2
4
4
54'

Wreszcie było ciekawie pod bramką MU! Soczyście przy słupku uderzył Azmoun i gospodarzy uratował efektowną paradą Sergio Romero!

4
3
2
2
2
51'

Obraz gry się nie zmienia, w dalszym ciągu wyraźną przewagę mają Czerwone Diabły.

7
3
2
4
2
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
3
2
2
2
48'

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Marouane Fellaini.

47'

Paul Pogba doznał urazu i musi opuścić boisko. Za chwilę zmiana w MU.

3
2
2
5
3
46'

Początek drugiej połowy.

5
3
2
3
2
45+2'

Soczyście z 18 metrów uderzył Paul Pogba i Miedwiediew musiał się wyciągnąć jak struna, by obronić!

8
3
9
6
6
45+1'

Po składnej akcji FK Rostów na strzał z dystansu zdecydował się Jerochin, ale nie trafił w bramkę.

5
4
2
4
3
45'

Doliczona 1 minuta.

2
2
2
2
2
42'

Z rzutu wolnego bardzo wysoko nad bramką uderzył Paul Pogba.

7
7
6
3
5
40'

Juan Mata dość brzydko sfaulował Połoza, obyło się jednak bez kartki.

2
2
2
2
2
37'

Ależ jednostronny jest przebieg meczu. Wyjścia gości z własnej połowy można by było w zasadzie zliczyć na palcach jednej ręki.

4
4
4
4
4
34'

Teraz "Ibra" był już znacznie bliżej! Oddał mocny strzał w kierunku dalszego rogu i trafił w słupek.

9
6
8
7
9
34'

Ni to strzał, ni dośrodkowanie Ibrahimovicia z lewej strony pola karnego. Szweda do końca naciskali obrońcy i posłał piłkę w trybuny.

2
2
3
3
3
30'

Juan Mata podał na czystą pozycję do Mchitarjana, Ormianin chciał przelobować wychodzącego z bramki Miedwiediewa, ale posłał piłkę obok słupka! To powinno być 1:0.

2
3
2
8
4
29'

Azmoun zatańczył z piłką przed polem karnym MU, chciał podać do Połoza, ale w tych zamiarach połapali się obrońcy.

3
3
1
1
3
26'

Ekipę FK Rostów cały czas dzieli od awansu jeden gol, ale na tym etapie nie można powiedzieć, że Manchester United jest zagrożony. Czerwone Diabły nie forsują tempa, mimo to dominują bezdyskusyjnie.

4
2
3
3
3
22'

Zablokowany strzał Herrery z kilkunastu metrów.

4
1
1
2
1
21'

Miedwiediew dobrze wybiegł na 8. metr i uprzedził składającego się do główki Pogbę.

1
5
16'

Zlatan Ibrahimović wystartował do podania za plecy obrońców, minął wychodzącego z bramki Miedwiediewa, ale zbyt długo zwlekał ze strzałem z ostrego kąta i bramkarz gości zdążył jeszcze podbić piłkę. Skończyło się tylko rzutem rożnym.

1
4
3
6
14'

Goście poradzili sobie z miękką centrą Valencii spod końcowej linii.

4
1
2
1
11'

Wynik 0:0 premiuje awansem Manchester United, ale gospodarze się nim nie zadowalają i atakują dość zdecydowanie.

8
3
3
1
2
9'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska wprost w mur obrońców uderzył Zlatan Ibrahimović.

3
6
3
5
5
7'

Z dystansu uderzył Paul Pogba, ale trafił w jednego z kolegów.

5
8
2
2
4
5'

Co za okazja MU! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pod poprzeczkę główkował Marcos Rojo, Miedwiediew odbił piłkę do boku i z najbliższej odległości w słupek trafił Zlatan Ibrahimović!