1
1
1
85'

Alisson przechytrzył dwóch zawodników z Lyonu w arcytrudnej sytuacji. Ich jedynym zadaniem było pokonać osamotnionego Brazylijczyka i nie znaleźli na to sposobu.

1
1
84'
80'

Tak jakby było widać zmęczenie u Giallorossich. Ostatnie interwencje musiał prezentować Alisson po uderzeniach gości, natomiast Anthony Lopes odpoczywa.

1
78'
76'

Roma. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Diego Perotti.

75'

Nie są pewni swego przyjezdni. Wyolbrzymiają każdą kontuzję, by wybić gospodarzy z rytmu. Sędzia niby to obserwuje, ale czy doliczy wszystko do regulaminowego czasu?

2
73'

Stephan El Shaarawy powinien grać w tym spotkaniu od początku, ponieważ nadał koloryt ofensywie AS Roma. Po kolejnym płaskim wstrzeleniu "Faraona" interweniował Anthony Lopes.

4
1
2
2
70'

Żółtą kartkę otrzymał Emanuel Mammana.

1
1
1
1
1
68'

Anthony Lopes ma futbolówkę pod swoimi nogami i absolutnie nie ma zamiaru spieszyć się z wprowadzeniem jej do gry. Irytuje swoim zachowaniem rywali.

2
65'

Niebawałe pudło Maxwela Corneta. Akcja oskrzydlająca zespołu z Lyonu wyglądała idealnie aż do momentu uderzenia na wiwat zamiast do odsłoniętej bramki.

2
2
2
1
4
63'

Szaleje w przodzie Stephan El Shaarawy. Tym razem mógł zdobyć gola bez pomocy zawodników Olympique Lyon i nie może po prostu uwierzyć, że nie trafił do bramki.

4
62'

Żółtą kartkę otrzymał Radja Nainggolan.

1
1
1
1
60'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Lucas Tousart.

Błyskawicznie ma wpływ na mecz Stephan El Shaarawy, ponieważ po jego płaskim wstrzeleniu piłkę do własnej bramki wbili niezdarni Lucas Tousart oraz Christophe Jallet. AS Roma potrzebuje jeszcze gola!

Lucas Tousart #29
41
25
15
13
11
59'

Roma. Schodzi: Bruno Peres. Wchodzi: Stephan El Shaarawy.

58'

Anthony Lopes potrzebował po raz drugi dziś wsparcia służb medycznych. Trochę to wyolbrzymił bramkarz gości po zderzeniu z Mohamedem Salahem.

1
54'

Mathieu Valbuena nie trafił czysto w futbolówkę, a powinien zadać AS Roma ostateczny cios po płaskim dośrodkowaniu.

1
1
52'

Nawet w oczach takiego wojownika jak Daniele De Rossi zaczyna być widoczne zwątpienie. AS Roma atakuje, szuka sposobu by objąć prowadzenie, ale bezskutecznie.

2
2
2
50'

Mohamed Salah upadł w polu karnym Olympique Lyon i spojrzał wymownie w kierunku sędziego. Zdaniem Węgra nie było przewinienia w szesnastce i na nic zda się protest rzymian.

1
2
1
47'

Radja Nainggolan główkował groźnie chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy i kolejna genialna interwencja Anthony'ego Lopesa uratowała przyjezdnych z Francji.

2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

45+2'

W końcu pokazał się w przodzie Edin Dzeko. Najlepszy snajper AS Roma przegrał pojedynek z nieomylnym w pierwszej połowie Anthony'm Lopesem.

3
3
1
3
45'

Dokładnie doliczone są 4 minuty.

2
2
2
3
3
44'

Daniele De Rossi zatrzymał Maxwela Corneta praktycznie na linii pola karnego i najpwniej w pierwszej połowie nie wydarzy się już wiele ciekawego, choć tak jak wspominaliśmy, kilka minut będzie doliczone.

2
2
2
3
2
41'

Błyskotliwie spisuje się w tym meczu Anthony Lopes. Do końca wyczekał Kevina Strootmana i zatrzymał jego uderzenie z ostrego kąta po zgraniu piętą Mohameda Salaha.

1
3
3
5
2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Strootman.

3
2
3
4
5
37'

Naciera AS Roma i już nawet jej stoperzy są ustawieni prawie na połowie przeciwnika. Przejście przez defensywę Olympique Lyon stanowi jednak wyzwanie.

5
1
1
1
35'

Alexandre Lacazette zablokowany na obrzeżach pola karnego AS Roma. Gospodarze chcieli szybko wystartować z kontratakiem, jednak Radja Nainggolan nie bardzo miał komu podać.

1
1
1
2
32'

Mouctar Diakhaby strzelił już gola, a teraz zaznacza swoją obecność we własnym polu karnym. Stoper Olympique Lyon wybił dwa dośrodkowania rzymian.

5
1
1
1
3
29'

Radja Nainggolan potrafi uderzyć z dystansu zdecydowanie lepiej niż pokazał to przed momentem. Anthony Lopes spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

2
2
1
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Tousart.

2
4
1
1
2
25'

Była druga w tym spotkaniu przerwa spowodowana kontuzją. Będzie miał co doliczać do regulaminowego czasu Viktor Kassai.

2
1
1
2
23'

AS Roma potrzebuje ponownie dwóch goli do awansu. Wskutek wymiany ciosów nie zmieniło się wiele, tyle że czasu gospodarze mają coraz mniej.

3
2
5
1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas.

3
3
1
1
18'

Gol! Strzelił Kevin Strootman. Asystował mu Daniele De Rossi.

Minęła minuta i rzymianie wsrzesili nadzieję na awans. Kevin Strootman doprowadził do wyniku 1:1 po podaniu Daniele De Rossiego. Holender zareagował golem po tym jak Luciano Spalletti posadził go na ławce rezerwowych w poprzednim meczu w Serie A.

59
51
20
15
23
16'

Gol! Strzelił Mouctar Diakhaby. Asystował mu Mathieu Valbuena.

Stoper Olympique Lyon wyprzedził Kostasa Manolasa i wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego po faulu Antonio Ruedigera. Bezmyślne przewinienie skutkuje golem na 1:0!

41
35
24
41
40
14'

Mądrze utrzymał się w posiadaniu piłki Alexandre Lacazette. Po chwili Maxwel Cornet sprowokował do faulu Antonio Ruedigera w bocznym sektorze boiska.

7
6
3
3
4
12'

Anthony Lopes interweniował już dziś genialnie na linii bramkowej, a tym razem zatrzymał na przedpolu Mohameda Salaha. Blisko Egipcjanina był jeszcze Mouctar Diakhaby.

5
2
1
2
2
10'

Uspokoili sytuację na boisku Francuzi i przegnali gospodarzy od własnego pola karnego. Za moment trzeba się jednak spodziewać kolejnej fali ataków AS Roma.

6
2
2
1
2
6'

Po dośrodkowaniu Daniele De Rossiego z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Antonio Ruedigera, który z półobrotu huknął pod poprzeczkę. Genialnie interweniował bramkarz Olympique LyonLuciano Spalletti nie wierzy, że jego drużyna nie prowadzi!

5
2
1
2
3
5'

Mocne otwarcie rzymian, ale ostrożnie ustawieni i skoncentrowani rywale nie pozwalają na oddanie strzału. Być może uda się po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

7
2
1
1
2
2'

Miękkie podanie Mohameda Salaha w pole karne przedstawiciela Ligue 1. Na piłkę powinien zapolować Edin Dzeko, ale zdecydowanie szybciej zareagował Anthony Lopes.

9
7
5
3
4
Czy AS Roma odrobi stratę do Olympique Lyon na własnym stadionie?
17
9
6
4
5
20:29

Przyjazd Giallorossich na stadion. Do odrobienia mają dwa gole po porażce 2:4 w Lyonie. Zadanie będzie trudne!