Puchar Anglii: Ćwierćfinały
12 mar 2017 15:00
90+2'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Christian Eriksen.

6:0! Z lewego skrzydła dośrodkował Eriksen, mocno w środek bramki uderzył Son i King popełnił ogromny błąd, przepuszczając piłkę do siatki pod nogami.

10
90+1'

Z dystansu tuż nad poprzeczką uderzył Harry Winks.

1
90'

Doliczone 2 minuty.

89'

Heung-Min Son zablokowany przy próbie technicznego strzału z narożnika pola karnego.

86'

Piłkarze Millwall marzą już tylko o końcowym gwizdku, a Koguty wciąż naciskają.

1
83'

Vincent Janssen mógł mieć na koncie dublet, ale główkował z bliska wprost w Kinga!

1
79'

Gol! Strzelił Vincent Janssen. Asystował mu Heung-Min Son.

5:0! Son wyłożył piłkę w polu karnym Janssenowi, a ten uderzył nie do obrony z 15 metrów. Piłka wpadła do siatki tuż przy słupku.

9
1
76'

Niesamowicie głodny jest w tym meczu Tottenham. Gospodarze wciąż szukają kolejnych bramek.

74'

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Vincent Janssen.

72'

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Christian Eriksen.

4:0! Eriksen w polu karnym podał płasko między obrońcami Millwall i z bliska do siatki trafił Alli.

6
70'

Millwall FC. Schodzi: Jed Wallace. Wchodzi: Shane Ferguson.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jed Wallace #14
67'

Mecz jest niemal całkowicie jednostronny. Do rozstrzygnięcia pozostały w zasadzie tylko rozmiary zwycięstwa Tottenhamu.

63'

Heung-Min Son miał sporo miejsca w polu karnym po dośrodkowaniu Daviesa, jednak źle przyjął piłkę i przestrzelił z ostrego kąta.

59'

Dobra akcja Millwall i mogło być 3:1! Wallace otrzymał piłkę w polu karnym, oddał natychmiastowy strzał z kilku metrów, jednak nie trafił w bramkę.

58'

Millwall FC. Schodzi: Steve Morison. Wchodzi: Fred Onyedinma.

Fred Onyedinma #10
Steve Morison #20
56'

Dele Alli padł w polu karnym po nieprzepisowej interwencji obrońcy Millwall. To powinna być jedenastka dla Kogutów.

54'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Kieran Trippier.

Już 3:0! Son wystartował do świetnego długiego podania Trippiera i pokonał Kinga uderzeniem z pierwszej piłki. Wszystko wyszło idealnie.

8
52'

Nie zanosi się na przełom, bo Tottenham ma pełną kontrolę nad meczem.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Soczyście z dystansu uderzył Christian Eriksen, ale King odbił piłkę.

47'

Ładną indywidualną akcję przeprowadził Ben Davies, który zbiegł ze skrzydła przed pole karne, lecz uderzył obok słupka.

46'

Millwall FC. Schodzi: Ben Thompson. Wchodzi: Calum Butcher.

Calum Butcher #16
Ben Thompson #8
46'

Początek drugiej połowy.

45'

1
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jed Wallace.

Millwall FC
41'

Gol! Strzelił Heung-Min Son.

2:0! Son zbiegł z prawego skrzydła w pole karne i pokonał Kinga przepięknym uderzeniem w dalszy narożnik bramki.

Tottenham Hotspur
9
39'

Tottenham trochę spuścił z tonu, ale ekipa z League 1 (trzeci poziom rozgrywkowy) nie potrafi mu zagrozić.

35'

Mogło być 2:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Victor Wanyama główkował w poprzeczkę!

34'

Prawym skrzydłem przedarł się Wallace, dośrodkował w pole karne, ale tam skutecznie interweniował Toby Alderweireld.

1
31'

Gol! Strzelił Christian Eriksen.

1:0 dla Kogutów! W zamieszaniu w narożniku pola karnego natychmiastowy strzał z woleja oddał Eriksen i King skapitulował!

11
28'

Teraz potężnie, jednak nad bramką uderzył z 16 metrów Jan Vertonghen.

27'

Technicznie z dystansu uderzył Morison, jednak chybił celu.

23'

Powinien być rzut karny dla Tottenhamu. Craig ewidentnie ściągał za koszulkę Alliego. Sędzia tego jednak nie zauważył.

21'

Morison zamknął strzałem głową dośrodkowanie z rzutu wolnego, został jednak przyblokowany i Vorm nie musiał interweniować.

19'

Victor Wanyama świetnie uruchomił na prawym skrzydle Trippiera, ale ten drugi popełnił prosty techniczny błąd i piłka uciekła mu poza boisko.

15'

Za nami jednostronny pierwszy kwadrans. Jeśli obraz gry się nie zmieni, to bramka Kogutów jest tylko kwestią czasu.

11'

Goście zablokowali płaski strzał Eriksena z kilkunastu metrów.

10'
8'

Harry Kane ma problemy zdrowotne i niewykluczone, że konieczna będzie zmiana.

7'

Heung-Min Son niemiłosiernie zakręcił obrońcami Millwall, uderzył płasko z ostrego kąta i King znów musiał być czujny. Niesamowity napór Kogutów w pierwszych minutach.

5'

Mocno z bardzo ostrego kąta uderzył Harry Kane - King znów interweniował skutecznie.

4'

Groźnie z dystansu uderzył Harry Winks i King odbił piłkę do boku.

3'

Jeśli mecz zakończy się remisem, sędzia zarządzi dogrywkę, a potem ewentualnie rzuty karne. W ćwierćfinale powtórek już nie ma.