88'

Z dystansu przymierzył Stanciu, ale nie trafił w światło bramki.

1
84'

Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach meczu. Anderlecht spokojnie rozgrywa piłkę, ale rzadko gości pod polem karnym rywali.

1
1
81'

Appiah był na prawym skrzydle, jednak nie był w stanie dośrodkować w pole karne.

1
78'

Anderlecht znów podkręca tempo, widać dużo luzu w grze Fiołków.

75'

Anderlecht spokojnie kontroluje mecz.

1
72'
ZMIANA

Anderlecht. Schodzi: Ivan Obradović. Wchodzi: Olivier Deschacht.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ivan Obradović #37
71'

Wyraźnie spadło tempo meczu w ostatnich minutach.

68'
ZMIANA

Waasland-Beveren. Schodzi: Zinho Gano. Wchodzi: Cherif Ndiaye.

Cherif Ndiaye #16
Zinho Gano #9
65'

Hanni szukał podaniem Thielina, jednak zagrał niedokładnie.

62'

Trener Anderlechtu zmienił swoich dwóch najlepszych zawodników, ponieważ w czwartek Fiołki czeka rewanż w Lidze Europy z APOEL-em Nikozja.

1
1
59'
ZMIANA

Anderlecht. Schodzi: Youri Tielemans. Wchodzi: Adrien Trebel.

Adrien Trebel #25
1
56'

Jedna z nielicznych akcji Waasland-Beveren, ale zbyt głębokie dośrodkowanie złapał bramkarz.

2
54'

Fiołki cały czas przeważają i kolejne gole wydają się być kwestią czasu.

53'

Strzał głową Teodorczyka zablokował obrońca, chociaż wydaje się, że zrobił to ręką.

49'

Piękna interwencja bramkarza gości po strzale Stanciu z 20 metrów.

1
47'

Kiepsko wykonany rzut rożny przez Anderlecht i piłka została wybita.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dośrodkowanie do Teodorczyka na piąty metr, ale piłka została wybita na korner.

43'

Anderlecht w natarciu - przed chwilą bramkarz sparował strzał Burno z ostrego kąta.

1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kara Mbodji. 3:0! Po rzucie rożnym do bezpańskiej piłki dopadł Mbodji i z dwóch metrów wpakował ją do siatki.

Kara Mbodji #4
RSC Anderlecht
11
1
38'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rudy Camacho.

Rudy Camacho #69
Waasland-Beveren
1
1
37'

Po stadionie niesie się głośne "Teo, Teo, Teo". To 20. gol Polaka w Jupiler Pro League.

3
1
3
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Teodorczyk. Asystował mu Sofiane Hanni. 2:0! Hanni zagrał na wolne pole do Teodorczyka, który przepchał obrońcę i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył gola, posyłając piłkę obok golkipera.

Asysta:
Sofiane Hanni #94
37
4
35'

Teodorczyk o mały włos, a miałby asystę, lecz płaski strzał Hanniego przeleciał tuż obok słupka.

3
2
33'

Pierwsza sytuacja "Teo", ale kąt był ostry i trudno było pokonać bramkarza.

2
3
30'

Lekki strzał Tielemansa z 20 metrów padł łupem bramkarza.

2
1
29'

Przyblokowane dośrodkowanie Stanciu i piłka znów nie dotarła do Teodorczyka. Polak póki co bez strzału.

27'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Anderlecht, ale piłka została wybita po dośrodkowaniu.

1
24'

Obradović nie zdołał dośrodkować z lewego skrzydła, a na dodatek od niego ostatniego odbiła się piłka.

1
1
22'

Teodorczyk faulowany w okolicach linii bocznej i od razu odezwali się kibice skandując "Teo, Teo, Teo".

1
20'

Teodorczyk drugi raz w tym meczu źle zgrał piłkę w polu karnym rywali.

18'

Anderlecht przeważa od początku meczu.

15'

Bardzo ładny strzał Tielemansa z dystansu i piłkę z trudem sparował bramkarz Waastland.

1
1
14'

Bruno nieczysto trafił w piłkę przy strzale i ta poleciała obok słupka.

1
2
12'

Podanie do Teodorczyka w pole karne, ale Polak chciał odgrywać piłkę i zrobił to niedokładnie.

10'

Całkiem niezła wrzutka Langila w pole karne, ale ciut za mocna dla napastnika.

1
8'

Kąśliwy strzał Stanciu z 25 metrów, jednak odległość zrobiła swoje i bramkarz złapał futbolówkę.

1
7'

Teodorczyk wygrał pojedynek powietrzny i zgrał piłkę do kolegi z zespołu.

3
2
5'

To powinna być bramka dla Fiołków. Te miały rzut pośredni osiem metrów od bramki gości, ale uderzenie zostało zablokowane.

1
2
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Massimo Bruno. 1:0 dla Anderlechtu! Bruno przymierzył sprzed pola karnego i płaski strzał powędrował tuż obok słupka.

11
3'

Podanie do Teodorczyka, jednak Polak został uprzedzony przez rywala.

2'

Steeven Langil rozpędzał się lewym skrzydłem, jednak piłka została mu wybita.

1'

Pierwszy korner dla Anderlechtu, ale piłka została wybita.

2
14:13

W zespole gości znalazło się miejsce dla Steevena Langila, który jest wypożyczony z Legii Warszawa.