Niemcy. Schodzi: Timo Werner. Wchodzi: Thomas Mueller.

5
6
7
76'

Anglicy nie chcą tego meczu przegrać i poderwali się do ataku. Brakuje im jednak dokładności.

12
7
4
4
4
73'

Leroy Sane ograł Keane'a, stanął oko w oko z Hartem, ale uderzył w środek bramki i angielski golkiper na posterunku.

8
4
3
2
11
73'

Marc-Andre ter Stegen złapał piłkę po groźnej płaskiej centrze Rashforda z prawej strony boiska.

11
3
3
5
4
71'

Anglia. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Jesse Lingard.

14
6
7
5
9
70'

Anglia. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Marcus Rashford.

22
6
8
5
9
69'

Gol! Strzelił Lukas Podolski. Asystował mu Andre Schuerrle.

Ależ przepiękne pożegnanie Podolskiego z kadrą! Doświadczony napastnik otrzymał krótkie podanie od Schuerrle i trafił do siatki cudownym uderzeniem w okienko sprzed pola karnego! Hart bez szans.

425
200
88
47
60
68'

W drugiej połowie gra jest bardziej wyrównana, jednak emocji wciąż mamy niewiele.

15
7
7
6
8
66'

Niemcy. Schodzi: Julian Weigl. Wchodzi: Emre Can.

10
10
6
5
7
65'

Anglia. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Nathan Redmond.

64'

Mats Hummels zablokował płaską centrę Lallany z prawej strony pola karnego.

8
1
1
1
3
61'

Pierwsza akcja Andre Schuerrle. Zawodnik Borussii Dortmund oddał płaski strzał sprzed pola karnego, jednak chybił dość wyraźnie.

7
6
1
3
6
59'

Niemcy. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Andre Schuerrle.

16
9
8
9
8
56'

Leroy Sane doszedł do strzału głową, był on jednak lekki, a piłka poleciała wprost do rąk Harta.

8
10
16
4
6
55'

Odpowiedź Anglików: z ostrego kąta uderzał Eric Dier, jednak Marc-Andre ter Stegen odbił piłkę.

8
5
6
5
5
54'

Teraz Podolski zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

14
5
3
2
4
54'

Lukas Podolski wystartował do zagrania za plecy obrońców, jednak nie zdołał czysto uderzyć i piłkę złapał Joe Hart.

11
4
1
1
2
53'

Leroy Sane zakręcił angielskimi obrońcami, ale ci nie pozwolili mu oddać strzału sprzed pola karnego.

3
2
3
1
2
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

6
4
3
2
8
48'

Zbyt krótko wypiąstkował piłkę Joe Hart, dopadł do niej Julian Brandt i uderzył tuż obok słupka!

5
2
2
1
5
46'

Początek drugiej połowy.

12
8
3
3
3
45'

Beznadziejnie z narożnika boiska uderzył Julian Weigl i piłka poleciała w trybuny.

6
21
5
7
9
41'

Dele Alli znalazł się w sytuacji sam na sam z ter Stegenem, ale zabrakło mu zimnej krwi i jego strzał instynktownie obronił niemiecki bramkarz!

17
8
13
11
17
40'

Z rzutu wolnego z 20 metrów nad poprzeczką strzelił Eric Dier.

9
21
13
9
8
39'

Teraz po drugiej stronie boiska Jonas Hector zablokował uderzenie z dystansu Lallany.

10
14
8
6
8
37'

Sprzed pola karnego mocno, ale wysoko nad poprzeczką strzelił Lukas Podolski.

19
8
5
5
10
35'

Anglicy sprawiają nieco lepsze wrażenie. Ich gra nie rzuca na kolana, ale są konkretniejsi w ofensywie. Niemcy z przodu wyglądają na razie mizernie.

6
12
5
7
7
31'

Mogło być 0:1! Adam Lallana wybiegł na czystą pozycję i płaskim uderzeniem trafił w słupek!

19
23
18
16
20
29'

Weigl wrócił do gry i zmiana nie będzie konieczna.

13
9
5
6
7
28'

Przerwa w grze, Julian Weigl ucierpiał w starciu z Dierem.

13
13
13
10
12
26'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnie, ale zbyt lekko główkował Eric Dier i Marc-Andre ter Stegen łatwo złapał piłkę.

21
10
10
5
7
23'

Dobrze teraz pograli Anglicy, piłka trafiła w polu karnym do Lallany, ten miał jednak trudną pozycję i nie wypracował sobie możliwości strzału.

21
12
12
8
11
22'

Na razie wielkich emocji nie ma. Groźnych strzałów jak na lekarstwo.

15
12
10
7
14
19'

Po podaniu Sane płasko z dystansu uderzył Toni Kroos, ale Anglicy znów skutecznie blokowali.

17
10
8
6
12
16'

Michael Keane zablokował potężny strzał Podolskiego z 18 metrów. Jęk zawodu na trybunach.

15
17
17
8
14
13'

Gra się wyrównała i przeniosła do środkowej strefy. Gospodarze zniwelowali przewagę Synów Albionu.

17
14
12
6
17
9'

Nadal lepsze wrażenie sprawiają Anglicy, Niemcy nie zagrażają bramce Harta.

26
16
17
20
17
6'

Jamie Vardy wpadł w pole karne, chciał minąć ter Stegena i upadł na boisko. Sędzia puścił grę, choć miał miejsce kontakt między niemieckim bramkarzem a napastnikiem Synów Albionu.

27
18
15
12
10
4'

Anglicy zaczęli dość agresywnie i to oni mają przewagę w pierwszych minutach.

29
17
17
10
17
2'

Dobrą okazję mógł mieć Jamie Vardy, lecz na boku pola karnego uprzedził go Marc-Andre ter Stegen.

35
22
15
13
13
20:37

Przed meczem odbywa się uroczystość pożegnalna Lukasa Podolskiego, który zaliczy dziś ostatni występ w reprezentacji Niemiec.