12
14
14
76'

FC Barcelona nie ma zbyt wiele miejsca na rozgrywanie akcji. Świetnie prezentuje się w defensywie drużyna gospodarzy.

98
41
17
23
34
74'

99
73'

Juventus. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Mario Lemina.

68
28
22
31
30
72'

Mogło być groźnie pod bramką FC Barcelona, sędzia chwilę wcześniej odgwizdał spalonego. To kontrowersyjna decyzja.

69
39
26
47
91
71'

Głęboko do defensywy został teraz zepchnięty Juventus Turyn.

66
37
32
39
80
69'

Pomocy medycznej potrzebuje Juan Cuadrado.

56
29
24
60
41
69'

Z 15 metrów strzelał Neymar. Został jednak zablokowany.

91
49
15
27
38
68'

Ależ okazję miał Luis Suarez! Strzelał z kilku metrów po podaniu Messiego, ale dobrze piłkę wybił Gianluigi Buffon.

108
45
19
28
38
66'

Gra toczy się w środku boiska. Juventus nie dopuszcza do zagrożenia we własnym polu karnym.

98
44
14
23
28
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mario Mandzukić.

118
72
41
58
93
59'

Wysoki pressing stara się teraz stosować FC Barcelona.

125
50
40
36
78
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andres Iniesta.

FC Barcelona
219
96
44
61
91
55'

Gol! Strzelił Giorgio Chiellini.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetnym, celnym strzałem głową popisał się Giorgio Chiellini.

1172
453
176
169
298
54'

Oko w oko z Marc-Andre ter Stegenenem znalazł się Gonzalo Higuain. Strzelał z ostrego kąta, ale nie zdołał zaskoczyć bramkarza.

56
30
23
32
51
54'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

163
71
30
43
82
53'

Ładna odpowiedź Juventusu Turyn. Z 18 metrów strzelał Gonzalo Higuain. Dobrze interweniował jednak Marc-Andre ter Stegen.

70
41
30
24
39
52'

Kolejne uderzenie na bramkę gospodarzy. Tym razem nad poprzeczką strzelał Andres Iniesta. Zdecydowanie od początku drugiej połowy do ataku ruszyli goście.

79
43
27
30
51
51'

Bardzo niecelnie z dystansu strzelał teraz Neymar.

103
60
26
35
57
50'

Dobrze spisał się Gianluigi Buffon, który złapał piłkę w polu karnym. Do strzału już składał się Luis Suarez.

107
43
23
26
43
48'

Zza pola karnego strzalał Andres Iniesta. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

88
49
29
31
36
47'

Dobra okazja dla FC Barcelona. Z 18 metrów minimalnie niecelnie strzelał Lionel Messi.

111
72
49
58
63
46'

Początek drugiej połowy.

115
51
27
28
23
46'

Barcelona. Schodzi: Jeremy Mathieu. Wchodzi: Andre Gomes.

90
56
46
39
43
Czy w tym meczu padną jeszcze jakieś bramki?
208
87
53
44
50
45'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Jeden z zawodników FC Barcelona wybił piłkę.

93
43
28
42
60
44'

Z dystansu strzelał Gonzalo Higuain. Z problemami interweniował Marc-Andre ter Stegen.

145
71
51
35
43
43'

W ostatnich minutach sporo niedokładności na boisku, zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

72
46
71
48
46
40'

Po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy strzelał Luis Suarez. Piłka wyszła na rzut rożny. Po dośrodkowaniu ostatecznie dobrze interweniował Gianluigi Buffon.

225
100
46
49
79
39'

FC Barcelona wymienia podania na połowie Juventusu, ale nic z tego nie wynika.

167
94
46
53
60
37'

Z około 15 metrów niecelnie strzelał Miralem Pjanić.

159
76
44
50
64
35'

Juventus Turyn cofnął się do defensywy i broni dostępu do własnej bramki.

168
77
45
40
84
33'

FC Barcelona stara się atakować, lecz gospodarze cały czas umiejętnie oddalają grę od własnego pola karnego.

208
102
47
63
71
30'

Piłka w bramce Juventusu Turyn, ale był to gol ze spalonego. Nie został uznany.

405
203
94
138
243
28'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Alves.

Juventus FC
278
135
69
109
164
27'

FC Barcelona na razie bez pomysłu na to, jak zaatakować drużynę Juventusu Turyn.

251
109
48
77
98
24'

Mądrze i skutecznie w defensywie gra Juventus.

327
140
59
79
153
22'

Gol! Strzelił Paulo Dybala.

Mario Mandzukić wycofał piłkę na 15 metr, skąd kapitalnie przymierzył Paulo DybalaJuventus Turyn prowadzi 2:0!

Juventus FC
1787
752
320
339
555
21'

Po prostopadłym podaniu piłkę w polu karnym otrzymał Andres Iniesta. Po jego strzale i świetnej interwencji Gianluigiego Buffona piłka wyszła poza boisko.

167
74
48
42
61
18'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Ostatecznie sędzia odgwizdał faul. Piłka dla FC Barcelony.

202
87
51
54
99
16'

Z dystansu strzelał Mario Mandzukić. Piłkę spokojnie złapał bramkarz gości.

199
90
57
59
68
14'

Od kilku minut FC Barcelona przy piłce. Gra toczy się na połowie gospodarzy.

271
118
55
61
148
12'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Lionel Messi.

296
153
76
128
190
12'

Będzie rzut wolny dla FC Barcelona z narożnika pola karnego.

195
87
53
54
138
9'

Juventus Turyn jak na razie bardzo dobrze gra w defensywie i nie dopuszcza do zagrożenia we własnym polu karnym.

267
130
69
83
157
7'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Juan Cuadrado zagrał w pole karne do Dybali. Ten umiejętnie odwrócił się z piłką i oddał precyzyjny strzał po długim słupku!

Juventus FC
1741
789
358
388
653
6'

FC Barcelona teraz spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie boiska.

234
108
67
67
119
4'

Od początku spotkania zdecydowaną przewagę ma Juventus.

210
118
64
77
178
3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne zespołu FC Barcelona. Główkował Gonzalo Higuain, ale Marc-Andre ter Stegen nie dał się zaskoczyć.

195
103
66
57
83
1'

Od początku meczu Juventus Turyn stara się grać wysokim pressingiem.

213
99
68
58
115
19:43

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

197
79
46
41
40
19:43

Przed meczem ćwierćfinału Ligi Mistrzów Borussia Dortmund - AS Monaco doszło do wybuchu. Eksplozja nastąpiła kilka kilometrów od stadionu, obok autobusu gospodarzy. Ranny został Marc Bartra. Spotkanie może zostać odwołane