4
6
7
90'

Przemysław Frankowski dostał piłkę w polu karnym, miał chwilę, ale jego strzał został zblokowany!

5
6
7
9
18
87'

Polacy próbują iść za ciosem i zmazać złe wrażenie. Czasu nie mają jednak zbyt wiele.

11
10
6
4
5
85'
84'

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda.

Szczęście dopisało Biało-Czerwonym! Piłka trafiła do pozostawionego bez opieki w polu karnym gości Niezgody, a ten doprowadził do remisu!

210
123
35
19
21
81'

12
80'

Dziesięć minut do końca. Póki co golądamy koncert nieporadności Polaków. I niewiele wskazuje na to, że nagle nastąpi poprawa.

8
5
7
10
26
78'
27
18
19
26
24
77'

. Schodzi: Marek Havlik. Wchodzi: Jakub Necas.

8
75'

Kwadrans gry do końca. Czy wynik ulegnie zmianie?

14
11
10
11
13
73'

Kolejny strzał na bramkę Wrąbla. Kibice odetchnęli z ulgą, futbolówka przeszła obok.

8
6
5
7
14
71'

Jarosław Niezgoda podszedł z piłką kilka metrów, oddając po chwili niecelne uderzenie po ziemi.

3
1
4
5
15
69'

. Schodzi: Zdenek Linhart. Wchodzi: Ondrej Mihalik.

5
67'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Polaków i znów było gorąco. Wyraźna przewaga naszych południowych sąsiadów.

4
2
3
6
15
66'
66'
66'

Nie ma gola! Wrąbel ratuje Polaków, odbijając uderzenie głową!

20
9
4
4
64'

Marcin Dorna aktywny przy linii bocznej, ale ciężko mu się dziwić. Biało-Czerwoni zupełnie sobie nie radzą.

2
1
3
7
11
62'

Bardziej pachnie nam tu drugim golem dla gości, niż odpowiedzią Polaków. Piłka po strzale jednego z Czechów przeszła obok dalszego słupka!

4
2
3
7
16
61'

Spotkanie z wysokości trybun ogląda 6328 osób.

10
8
7
2
2
59'
57'

Czesi po strzelonej bramce odważniej poczynają sobie w ofensywie. Przed chwilą po mocnej wrzutce nerwowo interweniował Wrąbel.

3
1
1
3
11
55'

Mariusz Stępiński złapany na spalonym.

2
2
2
4
20
54'

Jakub Wrąbel przytomnie wyszedł z bramki i "skasował" akcję gości.

17
8
1
1
2
52'

Pierwsze minuty po zmianie stron dostarczyły więcej emocji, niż cała pierwsza połowa. Szkoda tylko, że Polacy przegrywają.

1
2
3
10
9
50'

Gol! Strzelił Vaclav Cerny.

Polacy mieli swoją okazję, ale to Czesi prowadzą! Piłka po strzale z dystansu Vaclava Cerny'ego przeszła po głowie Igora Łasickiego i wpadła do siatki!

102
48'

3
47'

To powinien być gol! Prawdziwy "prezent" od rywala dostał Mariusz Stępiński, który mając przed sobą tylko bramkarza nie zdołał otworzyć wyniku!

3
2
4
7
22
46'

3
46'

. Schodzi: Daniel Tetour. Wchodzi: Ales Cermak.

Daniel Tetour #4
5
1
5
1
4
46'

Druga połowa rozpoczęta!

7
5
3
1
4
43'

Dobrze ustawiony Jan Bednarek przeciął dośrodkowanie Havlika.

14
12
5
4
5
42'

Goście zamienili dośrodkowanie na strzał. Piłka poszybowała jednak w trybuny.

11
6
4
9
13
41'

Hubinek prostopadle do pędzącego Havlika, którego centra została zablokowana - rzut rożny dla gości.

5
4
3
9
6
41'

Stępiński miał dobry pomysł, podał po ziemi do wbiegającego w pole karne Kapustki. Niestety kolejny raz za mocno.

4
6
5
12
8
39'

Mocne wstrzelenie futbolówki w pole karne w wykonaniu Lipskiego, na dalszy słupek nabiegał Buksa, ale w ostatniej chwili uprzedził go przeciwnik. Gdyby nie ta interwencja byłby gol.

9
3
2
3
5
38'

Bartosz Kapustka posłał górne podanie z głębi pola w kierunku jednego z kolegów. Zamiast dogodnej okazji jest jednak faul dla Czechów.

4
5
13
4
7
36'

Kownacki notuje udaną interwencję w obronie.

12
6
1
1
2
34'

Vaclav Cerny miał trochę miejsca i zdecydował się na strzał. Siła była, ale precyzji ani grama.

9
11
1
1
3
33'

Mieliśmy zobaczyć inne oblicze Polaków. Niestety ciężko napisać coś pozytywnego.

4
5
6
14
7
32'

W końcu coś się zadziało! Górne podanie do ustawionego między dwójką obrońców Dawida Kownackiego, który efektownie przygotował sobie piłkę do strzału. Jego próba została jednak zablokowana!

6
5
10
6
3
30'

Delikatnie mówiąc, nie jest to porywające widowisko.

5
6
5
14
9
28'

Rzut rożny dla zespołu Vitezslava Lavicka. Znów jednak zawiodła precyzja.

9
13
6
3
5
28'

Czesi wzięli w kleszcze Mariusza Stępińskiego. Polak upadł na murawę, ale nie ma mowy o faulu, gramy dalej.

7
6
9
9
14
26'

Teraz na skrzydle pokazał się Bartosz Kapustka, lecz i on nie potrafił dokładnie wrzucić. Futbolówkę przejął Zima.

8
8
13
10
7
25'

Poderwali się kibice w Kielcach. Szybka kontra Polaków, Dawid Kownacki ładnie poradził sobie z rywalem, ale podał do nikogo.

12
10
8
5
7
24'

Zawodnicy Marcina Dorny całym zespołem na własnej połowie. Czesi wymieniają podania, ale nic z tego nie wynika.

10
8
13
5
7
22'

Nic z tego. Dobrze ustawiona defensywa Biało-Czerwonych nie dała się zaskoczyć.

18
10
4
2
2
21'

Korner dla naszych południowych sąsiadów. Może w końcu jakieś emocje?

8
6
11
5
6
20'

Goście przytomnie przenieśli ciężar gry na prawe skrzydło. Na tym jednak kończą się dobre słowa. Czesi pogubili się podczas wymiany podań.

11
6
2
2
3
19'

Była niezła okazja dla gospodarzy. Rzut wolny w okolicach pola karnego, centra w kierunku ustawionego na bliskim słupku Tomasza Kędziory. Uprzedził go jednak obrońca z Czech, a następnie spokojnie interweniował Lukas Zima.

5
9
1
4
6
18'

Adam Buksa delikatnie ucierpiał w jednym ze starć. Na szczęście po krótkiej chwili może kontynuować grę.

6
11
3
2
6
16'

Jedna centra, z lewej strony, nieudana, druga - autorstwa Tomasza Kędziory - jeszcze gorsza. Jakości piłkarskiej póki co brakuje.

4
2
3
11
6
15'

Bartosz Kapustka faulowany przy linii bocznej.

7
3
5
11
15
15'

Bardzo asekuracyjnie grają obie drużyny. Nikt nie chce ruszyć do przodu większą liczbą zawodników.

9
7
5
8
14
13'

Mariusz Stępiński sięgnął piłki dośrodkowanej spod chorągiewki, ale jego uderzenie głową przeszło nad poprzeczką.

9
8
14
7
9
12'

Rzut rożny dla Polaków.

8
15
4
2
5
11'

Michal Travnik dostał piłkę przed polem karnym, chyba składał się do strzału, ale poślizgnął się i nic dobrego z tego nie wyszło.

5
5
5
10
4
10'

Początkowe minuty to duża niedokładność. Polacy przejęli futbolówkę, ale Mariusz Stępiński nie zdołał dojść do prostopadłego podania.

7
4
3
6
11
9'

Teraz to Czesi próbują dłużej pograć piłką. Na lewym skrzydle pokazał się Milan Havel, ale został zatrzymany. Aut dla gości na wysokości pola karnego.

10
2
2
6
7
8'

Dawid Kownacki ruszył z obiecującym kontratakiem. Udało mu się minąć jednego rywala, ale drugi był już górą.

8
5
9
5
7
6'

Rozegranie tego stałego fragmentu gry pozostawiło trochę do życzenia. Z dystansu niecelnie uderzył jeden z reprezentantów Polski.

5
3
2
8
4
5'

Szybko przenosimy się pod pole karne Czechów. Mocna wrzutka z lewego skrzydła, w powietrze wyszedł Dawid Kownacki. I tym razem jednak bez uderzenia, ale Polacy zyskali korner.

13
7
3
4
4
6'

Dośrodkowanie w pole karne, a tam interweniującego Jana Bednarka faulował jeden z rywali.

10
8
8
5
7
4'

Kontra gości przerwana faulem. Rzut wolny.

3
2
3
5
14
3'

Podopieczni Marcina Dorny długo wymieniali podania przed polem karnym Czechów, ale robili to zbyt wolno i w efekcie nie udało im się oddać strzału.

6
3
2
3
9
2'