3
12
10
74'

Anderlecht. Schodzi: Łukasz Teodorczyk. Wchodzi: Isaac Kiese Thelin. Wściekłość na twarzy Polaka, ponieważ znów nie strzelił bramki.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Anthony Limbombe. Faulowany Appiah.

Club Brugge
4
2
3
2
2
73'

Wydaje się, że za chwilę z boiska zostanie ściągnięty Łukasz Teodorczyk.

1
2
1
6
9
69'

Ach... Co za pudło Teodorczyka. Idealne dośrodkowanie od Tielemansa i niecelny strzał głową Polaka z pięciu metrów.

1
2
2
5
8
68'

Teraz strzał Teodorczyka został zablokowany. Tym razem Polak egoistycznie nie podał do kolegi z zespołu, ale Chipciu może mieć pretensje do siebie, ponieważ wcześniej to on nie dostrzegał "Teo".

8
1
1
2
67'

Teraz odpowiedź Club Brugge i Wesley huknął nad poprzeczką z pięciu metrów.

2
1
66'

To powinien być gol dla Anderlechtu. Tielemans zagrał płasko na środek pola karnego, ale Chipciu uderzył obok słupka.

1
64'

Brugge. Schodzi: Ricardo van Rhijn. Wchodzi: Helibelton Palacios Zapata.

Helibelton Palacios Zapata #15
Ricardo van Rhijn #2
62'

Tielemans nie zagrał do Teodorczyka, a wybrał Trebela, którego strzał poszybował nad poprzeczką.

1
1
1
2
62'

Po bardzo szybkim początku teraz Anderlecht zwolnił.

1
2
58'

Fantastyczna interwencja golkipera Club Brugge, który sparował strzał głową Mbodjiego.

1
57'

Leander Dendoncker doszedł do strzału głową i piłkę na korner wybił bramkarz rywali.

1
1
54'

Brugge. Schodzi: Jose Izquierdo. Wchodzi: Claudemir.

Claudemir #12
1
54'

Zaczyna się to, co zwykle się dzieje, gdy Anderlecht prowadzi różnicą minimum dwóch goli. Każdy chce strzelić gola i Teodorczyk nie otrzymuje podań.

4
2
51'

Club Brugge zamknięty na własnej połowie. Pachnie trzecim golem dla Fiołków.

4
1
1
1
49'

Silny strzał Chipciu z 35 metrów i piłka w rękach bramkarza.

3
1
48'

Piłka została posłana w pole karne do Teodorczyka, którego strzał został zablokowany.

1
1
1
1
47'

Mogło być 3:0, ale tym razem Kara Mbodji nie trafił w bramkę po strzale z pięciu metrów.

1
2
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

2
4
3
4
2
45'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ruud Vormer. Bezmyślny faul zawodnika Club Brugge. To ten sam zawodnik, który uderzył w twarz "Teo".

5
43'

Tielemans z dystansu, ale wyraźnie nad bramką.

2
1
2
4
3
40'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Teodorczyk. Wielka awantura na boisku. Teodorczyk został uderzony w twarz, ale nie upadł teatralnie. Chciał sam "porozmawiać" ze swoim rywalem, ale koledzy z zespołu odciągnęli go. O dziwo i tak dostał żółtą kartkę.

8
4
8
7
48
39'

3
38'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Izquierdo. Brzydki faul na Teodorczyku.

5
2
4
8
17
37'

Anderlecht jest wyraźnie lepszy, ale czy Teodorczyk strzeli dzisiaj bramkę?

9
4
2
2
5
34'

Gol! Strzelił Mbodji Kara. Asystował mu Youri Tielemans. 2:0! Po rzucie rożnym Tielemans dośrodkował w pole karne i Mbodji z pięciu metrów głową wpakował piłkę do siatki rywali.

3
32'

Strzał Hanniego został zablokowany w ostatniej chwili.

2
1
3
30'

Długie podanie do Teodorczyka, który niecelnie zagrał do kolegi z zespołu.

2
3
6
4
4
28'

Żółtą kartkę otrzymał Leander Dendoncker.

4
1
2
1
3
26'

Dośrodkowanie Tielemansa i niecelnie głową uderzył Chipciu. To była świetn okazja dla Anderlechtu.

4
2
1
25'

Club Brugge rozgrywa piłkę, ale daleko od pola karnego Fiołków.

5
1
1
21'

Gol! Strzelił Leander Dendoncker. Asystował mu Youri Tielemans. 1:0 dla Anderlechtu! Tielemans zagrał do Dendonckera, który z lewej strony pola karnego huknął lewą nogą pod poprzeczkę.

31
13
1
1
20'

Trebel przymierzył sprzed pola karnego i... trafił w Teodorczyka.

1
1
4
6
1
18'

Teodorczyk nieczysto trafił w piłkę na 14 metrze i ta przeleciała obok słupka.

7
5
2
16'

Teodorczyk miał piłkę przy nodze w polu karnym, ale wywalczył tylko korner.

3
1
8
15'

Obie drużyny od dobrych kilku minut nie są w stanie przeprowadzić składnej akcji.

4
2
2
2
2
12'

Kolejne zbyt mocne podanie do Teodorczyka.

1
3
5
10'

Szybkie tempo meczu od pierwszych minut spotkania.

3
8'

Teraz Teodorczyk otrzymał dobre podanie, ale oddał zbyt lekki strzał głową. Piłka w rękach bramkarza.

3
1
7
8'

Obradović miał dużo miejsca po lewej stronie boiska, ale dośrodkowanie do Teodorczyka był zbyt mocne.

4
1
5'

Korner dla gości, ale rozegrali go krótko i nawet nie byli w stanie dośrodkować w pole karne.