Puchar Francji: Półfinały
26 kwi 2017 21:05
90'

Gol! Strzelił Marquinhos. 5:0! Piłka zupełnie przypadkowo trafiła do Brazylijczyka, który z kilku metrów wpakował ją do siatki.

Paris Saint-Germain
22
7
8
8
18
86'

Niewiele się już dzieje na stadionie w Paryżu.

4
2
2
2
5
83'

Żółtą kartkę otrzymał Abdou Diallo. Faulowany Moura.

1
1
2
1
4
80'

Kolejny atak PSG, Maxwell dośrodkowanie, ale wywalcza korner.

3
1
1
2
76'

W drugim półfinale Angers wygrało z Guingamp 2:0 i to z tym zespołem PSG zagra w finale Pucharu Francji.

5
1
2
2
3
72'

Zbyt lekki strzał Lucasa Moury i nie mamy piątego gola dla PSG.

2
2
2
2
4
69'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Goncalo Guedes.

66'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Maxwella i piłkę złapał bramkarz.

1
1
1
1
4
64'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Adrien Rabiot.

63'

Monaco nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

2
1
1
59'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Adrien Bongiovanni.

2
59'

Monaco. Schodzi: Andrea Raggi. Wchodzi: Kouadio-Yves Dabila.

Kouadio-Yves Dabila #45
2
1
1
56'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Lucas Moura.

55'

PSG nie ma dość - kolejne ataki paryżan.

2
1
1
2
52'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Angel di Maria. 4:0! Płaskie dośrodkowanie na czwarty metr, gdzie niepilnowany Matuidi tylko dostawił nogę.

14
7
4
4
11
50'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Safwan Mbae. 3:0! Dośrodkowanie w pole karne Monaco, gdzie skiksował Mbae i z kilku metrów wpakował piłkę do siatki.

19
49'

Monaco próbowało wyjść z kontrą, ale nie przeszło nawet linii środkowej.

1
1
2
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

6
4
3
2
3
43'

Di Maria oddał strzał, który został zablokowany i piłka trafiła w słupek.

7
5
3
5
9
40'

Cavani przelobował już bramkarza, ale tego wspomogli obrońcy, którzy wybili piłkę.

5
4
5
4
6
38'

Angel di Maria przymierzył z dystansu, jednak tym razem bramkarz nie popełnił błędu.

5
4
3
4
7
35'

Nieco spadło tempo meczu po drugim golu dla PSG.

7
5
2
3
5
31'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Angel di Maria. 2:0! Di Maria znalazł się z prawej strony pola karnego, spojrzał na piąty metr, gdzie pięknym uderzeniem piętą zdobył bramkę.

23
15
10
17
27
29'

Monaco nie ma zbyt dużo do powiedzenia w starciu z PSG. Widać brak kluczowych piłkarzy.

6
6
5
15
5
26'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Edinson Cavani. 1:0 dla PSG! Kuriozalna bramka. Po niezbyt groźnym strzale Di Marii bramkarz "wypluł" piłkę przed siebie, Cavani przypadkowo zgrał ją przed bramkę, gdzie z metra Draxler wpakował futbolówkę do siatki.

31
16
14
19
26
23'

Di Maria źle przyjął piłkę i nie wyszedł przez to sam na sam z bramkarzem.

8
5
4
1
6
21'

Korner dla PSG, ale dośrodkowanie było zbyt głębokie i piłka została wybita.

9
7
4
4
3
19'

Valere Germain miał teraz niezłą szansę, jednak został przyblokowany i nie oddał nawet strzału.

5
4
4
4
6
17'

Widać po piłkarzach Monaco, że nie są to zawodnicy pierwszego wyboru. Nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

4
3
1
4
11
14'

Zagranie w kierunku Matuidiego, jednak ten był na spalonym.

5
6
2
2
4
12'

Monaco udało się oddalić grę od własnego pola karnego i ta toczy się w środku boiska.

12
7
2
1
3
9'

PSG przyspiesza i goście się gubią.

5
5
3
8
7
6'

Cavani upadł w polu karnym Monaco. Karny? Sędzia twierdzi, że nie, chociaż napastnik PSG jest zszokowany brakiem "jedenastki".

9
6
4
3
4
5'

To powinna być bramka dla PSG! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Cavani uderzył zbyt lekko, żeby pokonać bramkarza.