9
7
17
85'

Juventus Turyn na połowie przeciwnika. Nie znaleźli pomysłu na oddanie strzału obrońcy trofeum. Na boisku pozostali wciąż bramkostrzelni Gonzalo Higuain oraz Mario Mandzukić.

6
5
9
4
4
80'

Paolo Tagliavento prowadzi finał Pucharu Włoch bez sięgania do kieszonki po kartki. Panuje nad wydarzeniami podobnie jak Juventus Turyn.

8
4
2
2
2
78'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Mario Lemina.

6
6
8
7
8
76'

Nie może uwierzyć Balde Diao Keita, że piłka po jego potężnym uderzeniu nie trafiła do siatki. Lazio Rzym dobiło właśnie do granicy 10 strzałów i grzeszy nieskutecznością.

6
5
3
4
3
75'

Luis Alberto wypchnięty przez defensora poza boisko. Kilka dni temu na tym samym stadionie obrona Juventusu Turyn była zdecydowanie bardziej zawodna. Dziś myli się rzadko.

4
5
4
3
2
71'

Gonzalo Higuain przyjął piłkę w polu karnym Lazio Rzym i oddał strzał z półobrotu. Zdążyli obrońcy w ostatnim momencie zablokować najlepszego snajpera Juventusu Turyn.

2
2
2
4
6
69'

Lazio. Schodzi: Stefan de Vrij. Wchodzi: Luis Alberto.

4
3
3
3
3
68'

Simone Inzaghi przygotowuje do wejścia na boisko trzeciego zmiennika. Massimiliano Allegri zostawia sobie wszystkie roszady na ostatni fragment finału.

4
3
3
2
2
66'

Niewiele nowego na boisku. Juventus oddał inicjatywę przeciwnikowi i dopóki nie straci gola kontaktowego, nie będzie nic zmieniał w swojej grze, niezależnie od tego jak bardzo chce zabawić publiczność.

2
2
2
3
2
64'

Ciro Immobile nie utrzymał piłki w boisku i nieomal staranował operatora kamery i jego wielki sprzęt. Byłemu napastnikowi Borussii Dortmund wciąż zależy na dogonieniu Juventusu.

3
3
3
2
2
61'

Paulo Dybala przypomniał o sobie. Argentyńczyk z polskimi korzeniami szarżował na połowie rzymian, po czym wstrzelił piłkę "do nikogo" w pole karne. Zabrakło tam rodaka Gonzalo Higuaina.

3
3
4
2
2
57'

Zatańczyła piłka 20 centymetrów przed linią bramkową Juventusu Turyn. Giorgio Chiellini na spółkę z Neto nie pozwolili Ciro Immobile na zdobycie gola kontaktowego strzałem głową!

4
5
3
2
2
55'

Na Felipe Andersona czekali kibice Lazio Rzym. Już po pierwszym uderzeniu Brazylijczyka interweniował Neto. Jeszcze seria rzutów rożnych zakończona złym strzałem Balde Diao Keity.

3
4
4
2
2
53'

Lazio. Schodzi: Bastos. Wchodzi: Felipe Anderson.

3
3
2
3
3
52'

Nieudane uderzenie Gonzalo Higuaina zza pola karnego. Thomas Strakosha tylko obserwował jak piłka opuszcza boisko.

2
3
2
4
4
50'

Bardzo jałowe te rozegranie Lazio Rzym. Trzeba pamiętać, że drużyna Simone Inzaghiego straciła w pierwszej połowie całkiem kreatywnego Marco Parolo. Za moment pewnie Juventus Turyn przejmie inicjatywę.

4
3
3
3
2
47'

Lazio Rzym dostało pozwolenie od faworyta na rozgrywanie piłki. Formalni przyjezdni szukają miejsca na dostarczenie jej w pole karne.

4
3
2
3
3
46'

20:41

Tak padła dotychczas ostatnia bramka w tym spotkaniu!

4
1
1
1
1
Kto Lazio Rzym strzeli gola w drugiej połowie?
6
9
2
2
4
20:41

Lazio Rzym nie gra dramatycznie źle, ma swoje szanse, ale na razie jest jak kosa, która trafia na kamień.

3
1
1
2
1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

5
4
2
2
2
44'

Na boisku leży Mario Mandzukić i potrzebuje chwili, by dojść do sił. Spośród zawodników ofensywnych Juventusu Turyn akurat Chorwata widać dziś najmniej, ale również wykonuje pracę.

1
1
2
3
1
41'

Nawet środkowi obrońcy włączają się w ataki Lazio Rzym. To wszystko nie robi wrażenia na jednej z najlepszych defensyw w Europie.

5
4
2
1
1
38'

Giorgio Chiellini ustawił się właściwie we własnym polu karnym i zatrzymał płaskie dośrodkowanie zmiennika Stefana Radu. Po przeciwnej stronie boiska starcie południowców Lucas Biglia kontra Dani Alves.

5
5
2
1
1
37'

Leonardo Bonucci wykonał milowy krok w kierunku zwycięstwa Juventusu. Coraz bliżej przerwa.

9
3
1
1
2
35'

Bliżej Sergeja Milinkovicia-Savicia był tym razem lewy obrońca Juventusu Turyn Alex Sandro i nie pozwolił na dobre dośrodkowanie. Mistrz Włoch ma piłkę i zacznie grę od rzutu wolnego.

3
3
1
1
1
33'

Ciro Immobile i Lazio Rzym powinno w tym momencie wrócić do walki o trofeum. Reprezentant Włoch miał mnóstwo miejsca w polu karnym, strzelił "szczupakiem" po dośrodkowaniu Sergeja Milinkovicia-Savicia, ale nie trafił w światło bramki Juventusu.

2
3
1
1
1
32'

Leonardo Bonucci udowodnił jak bardzo może przydać się nie tylko we własnym polu karnym. 2:0 po strzale stopera!

13
6
2
1
1
30'

Może Lucas Biglia, może właśnie Ciro Immobile będzie w stanie pobudzić drużynę z Rzymu. Na ten moment Juventus ma wydarzenia pod pełną kontrolą.

4
3
2
2
2
27'

Z wielkim spokojem mogą wymieniać podania podopieczni Massimiliano Allegriego. Po minie Ciro Immobile było widać, że z Lazio Rzym schodzi w trybie ekspresowym powietrze.

3
5
1
2
1
25'

Gol! Strzelił Leonardo Bonucci.

Juventus Turyn nie do zatrzymania w finale Pucharu Włoch! 2:0 w Rzymie po strzale Leonardo Bonucciego, który zameldował się w polu karnym przy okazji stałego fragmentu.

51
28
7
8
8
21'

Lazio. Schodzi: Marco Parolo. Wchodzi: Stefan Radu.

3
2
4
2
2
20'

Musi szybko cokolwiek wymyślić Simone Inzaghi i już widać, że trener Biancolestich przygotowuje zmianę, by zapezbieczyć tyły.

2
2
2
2
1
18'

Paulo DybalaGonzalo Higuain! Niesamowity argentyński szturm, strzelali nawet z kilku metrów i tylko dzięki interwencjom bramkarza Lazio Rzym nie żegna się już z marzeniami o trofeum.

2
2
7
2
2
17'

Biancocelesti w ataku pozycyjnym. Na trochę więcej pozwolił Juventus Turyn, ale w końcu odzyskał piłkę i Paulo Dybala sprowokował przeciwnika do faulu.

2
3
1
1
1
15'

Wymarzony kwadrans dla Juventusu. Fartownie nie stracił gola, a następnie zdobył swojego. Jego autorem Dani Alves.

4
1
2
1
2
14'

Thomas Strakosha pod ostrzałem. Bardzo korzystnie wyglądają obednie piłkarze ofensywni Juventusu. Przed momentem Albańczyk ledwo poradził sobie z atomowym uderzeniem Paulo Dybali zza pola karnego.

3
5
1
1
2
12'

Gol! Strzelił Dani Alves. Asystował mu Alex Sandro.

Juventus Turyn na prowadzeniu w finale Pucharu Włoch! Dani Alves rozpoczyna strzelanie. Wzorowy technicznie półwolej Brazylijczyka po podaniu Alexa Sandro z głębi pola. Obrona Lazio Rzym kompletnie zagubiona.

48
26
8
7
7
11'

Sergej Milinković-Savić nadal widzi inaczej wydarzenia boiskowe niż Paolo Tagliavento. W dyskusjach z arbitrem wsparł go kapitan rzymian Lucas Biglia.

2
2
1
1
3
9'

Sergej Milinković-Savić odprowadził piłkę poza boisko tak, żeby Lazio Rzym miało korner. Dużym zaskoczeniem dla Serba była decyzja sędziego Paolo Tagliavento, który nakazał wznowienie od bramki.

1
2
3
1
2
7'

Nie ma czasu na nudę na początku finału Pucharu Włoch. Potężna bomba Gonzalo Higuaina zza pola karnego i miał szczęście Thomas Strakosha, że stał w odpowiednim miejscu.

3
2
2
1
1
6'

Słupek! Bardzo blisko prowadzenia było Lazio Rzym. W pojedynek jeden na jeden z Andreą Barzaglim wszedł Balde Diao Keita i znalazł miejsce między jego nogami na minimalnie niecelne uderzenie.

4
4
2
1
2
4'

Thomas Strakosha przeegzaminowany strzałem zza pola karnego. Bez zarzutu bramkarz, który w rundzie wiosennej wskoczył między słupki Lazio Rzym zamiast Federico Marchettiego.

2
2
3
1
1
2'

Musiał interweniować po raz pierwszy w tym spotkaniu Giorgio Chiellini. Ruszyli do przodu rzymianie, którzy grają w granatowych strojach z błękitnymi akcentami.

4
4
1
1
3
20:41

Hymn Włoch w stolicy. Piłkarze gotowi do rozpoczęcia pojedynku na murawie. Przeważają oczywiście fanatycy Lazio, choć formalnie gospodarzem jest Juventus Turyn.