2
6
17
88'

Zagotowało się między piłkarzami obu drużyn. Frankowski popchnął Nunesa, mając pretensje za ostry faul rywala.

8
3
2
1
2
88'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Nunes. Faulowany Frankowski.

17
3
2
2
8
86'

Okazja Vassiljeva. Estończyk pobiegł na bramkę Słowika prawą stroną bosika, ale uderzył daleko obok bramki.

12
7
3
6
10
82'

Sheridan pada w polu karnym Pogoni po starciu z Drygasem. Nie ma mowy o rzucie karnym!

15
5
2
3
11
80'

Pogoń. Schodzi: Adam Gyurcso. Wchodzi: Nadir Ciftci.

12
9
6
5
7
79'

Żółtą kartkę otrzymał Spas Delew. Niesportowe zachowanie.

8
11
4
5
13
78'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Tomasik. Faul na Delewie.

16
5
6
5
8
77'

Mogło być po zawodach! Cillian Sheridan w tempo podał do Cernycha, ale Litwin przegral pojedynek ze Słowikiem.

10
6
6
4
5
76'

Okazja Pogoni! Płaskie wstrzelenie piłki w pole karne gospodarzy. Do strzału na wślizgu ruszył Adam Frączczak. Dobrze zablokował go jednak Tomelin.

5
2
1
2
7
74'

Zablokowany strzał Delewa sprzed pola karnego. Pogoń próbuje, ale o klarowną okazję jest niezwykle ciężko.

4
4
2
2
5
70'

Dość przypadkowo piłka znalazła się u Romanczuka. Ten uderzył z ostrego kąta, ale świetnie w bramce zachował się Jakub Słowik.

10
5
2
1
3
68'

Żółtą kartkę otrzymał David Niepsuj. Faul na Cernychu.

4
5
1
2
15
65'

Zdecydowany wślizg Rapy, zatrzymał rajd Novikovasa. Wszystko działo się w polu karnym Pogoni, obrońca podjął ryzyko, ale interweniował czyściutko.

10
2
1
4
6
62'

Cóż za obrona Słowika! Bramkarz Pogoni rzucił się pod nogi Sheridana i to uratowało Pogoń. Irlandczyk miał piłkę przy nodze, stojąc 7 metrów przed szczecińską bramką.

21
6
4
2
4
60'

Pogoń. Schodzi: Dawid Kort. Wchodzi: Marcin Listkowski.

58'

Zamieszanie pod bramką Słowika. Cernych i Sheridan jakoś tak bez przekonania walczyli o piłkę.

5
7
3
2
5
57'

Ponownie strzał głową na bramkę gospodarzy. Próbował Adam Frączczak, ale posłał futbolówkę nad poprzeczką.

12
3
2
5
7
55'

Fojut zrobił użytek ze swojego wzrostu. Soczysty strzał głową, ale Kelemen na posterunku.

9
3
1
1
4
54'

I kolejny raz straszy lider. Arvydas Novikovas zostawił za plecami rywali na prawym skrzydle. Centra przed bramkę i strącenie głową Sheridana... niecelnie.

6
5
2
1
5
52'

Dośrodkowanie Tomasika, piłka podbita przez obrońców i zamykający akcję Cernych. Litwin uderza głową tuż obok bramki.

1
1
3
3
3
51'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Fojut. Faulowany Chomczenowskyj.

4
2
2
8
50'

Centra w pole karne Jagi i dobra interwencja Gordona. Szkot uprzedził Frączczaka.

3
1
1
1
4
49'

W niegroźnej sytuacji piłkę głową chaotycznie wybił Ivan Runje, ta trafiła do Delewa, który uderzył wolejem metr obok prawego słupka.

4
2
2
2
3
48'

Faul Nunesa przed własnym polem karnym. Sprzed narożnika pola karnego bezpośrednio na bramkę uderzył Piotr Tomasik, ale pomylił się o dobre 2 metry.

2
6
1
1
1
46'

Początek II połowy.

11
5
3
2
3
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Taras Romanczuk. Taktyczny faul na Drygasie.

15
7
5
7
10
44'

Nieczysto trafił w piłkę Kamil Drygas. Po strzale z 20 metrów piłka poturlała się w kierunku Kelemena.

8
6
4
3
7
14:41

Mamy już informację o frekwencji. W Białymstoku mecz ogląda na trybunach 12 100 widzów.

21
5
2
1
5
41'

Przechwyt Góralskiego i natychmiast uruchomiony Cernych. Prostopadła piłka do Novikovasa, ale ten tym razem dobrze przyblokowany przez defensorów.

8
4
1
3
3
38'

Powinno być 2:0. Kapitalnie przedryblował rywali Dmytro Chomczenowskyj. Ukrainiec wpadł w pole karne z jego prawej strony i wycofał piłkę do Novikovasa. Błyskawiczny obrót w kierunku bramki i strzał... tuż obok słupka.

13
6
3
6
6
36'

Koszmarne pudło po strzale z ok. 30 metrów. Nie popisał się Dmytro Chomczenowskyj.

9
8
4
5
9
33'

Gol! Strzelił Cillian Sheridan. Asystował mu Fiodor Cernych.

Gospodarze prowadzą. Fiodor Cernych dośrodkował z lewej strony, a Sheridan wygrał walkę o górną piłkę z Fojutem i strzelił tuż przy słupku. Lepiej mógł zachować się Słowik, który został na linii bramkowej, choć piłka była w jego zasięgu.

70
36
16
28
61
32'

Strzał Drygasa z 23 metrów. Piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i trafiła do Kelemena.

9
3
2
4
3
29'

Stały fragment 24 metry przed bramką Jagiellonii. Spas Delew uderzył obok muru, ale piłka trafiła w słupek i wyszła poza boisko.

13
7
5
2
7
27'

Znakomicie piłkę na lewej stronie boiska "skleił" Gyurcso, ale Gordon zdecydowanym wślizgiem powstrzymał skrzydłowego.

4
7
3
3
5
25'

Daleki wyrzut piłki z autu i seria główek w polu karnym Pogoni. Piłka u gości, którzy natychmiast wyszli z kontrą. Adam Gyurcso postanowił sam kończyć akcję, ale z ostrego kąta huknął nad poprzeczką.

5
5
5
1
1
23'

Spięcie pomiędzy trenerami i interwencja sędziego. Szybki uścisk dłoni na zgodę i gramy dalej. Chodziło o sytuację gdzie o stykową piłkę walczyli Delew i Romanczuk. Arbiter nie zareagował, choć Portowcom należał się rzut wolny.

8
11
2
4
2
21'

Ricardo Nunes ośmieszył Novikovasa, zakładając mu "siatkę". Szybka decyzja o strzale sprzed szesnastki, ale jeden z obrońców podbił piłkę.

9
3
3
3
5
18'

Po wybiciu piłki przez obrońców Pogoni z blisko 30 metrów huknął Zygmunt Gordon... bardzo wysoko nad poprzeczką.

7
5
5
5
6
15'

Piękna oprawa przy Słonecznej.

18
8
7
4
7
12'

Matras do Delewa, a Bułgar wywalczył rzut rożny. Krótkie rozegranie i centra Nunesa. Do strzału szykował się Jarosław Fojut, ale przegrał główkowy pojedynek.

5
5
4
4
5
9'

Tomasik podłączył się do akcji, ale wyraźnie przeciągnął dośrodkowanie. Zbyt mocna centra z lewego skrzydła.

2
5
3
2
4
8'

Próba miękkiego dogrania w pole karne Jagiellonii, ale Marian Kelemen zrobił kilka kroków do przodu i pewnie złapał piłkę.

5
4
2
2
3
6'

Środkiem boiska dynamicznie ruszył Adam Gyurcso. Węgier oddał piłkę Frączczakowi, licząc na podanie zwrotne. Przeliczył się.

3
1
3
2
5
3'

Mocno na nogach stał w polu karnym Pogoni Arvydas Novikovas. Portowcy osaczyli pomocnika, ale ten zdołał jeszcze odegrać do Sheridana. Ostatecznie jednak bez strzału.

2
3
3
1
3
14:41

Jagiellonia w żółto-czerwonych strojach, goście na biało.

6
3
3
2
2
14:41

Piłkarze gospodarzy wyszli na rozgrzewkę w koszulkach z napisem "Marek jesteśmy z tobą". To wsparcie dla kolegi z drużyny, który w ostatnim meczu nabawił się kontuzji kolana i w najbliższych dniach czeka go operacja.