Lotto Ekstraklasa: 31. kolejka
01 maj 2017 18:00
90+2'

Gol! Strzelił Lubomir Guldan. 2:2! Zamieszanie w polu karnym Cracovii i Guldan z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki.

KGHM Zagłębie Lubin
42
14
5
9
20
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Piątek.

7
5
3
11
7
90'

Cztery minuty doliczone.

7
3
2
4
4
90'

Gol! Strzelił Martin Nespor. Asystował mu Łukasz Janoszka. Techniczny strzał Nespora sprzed pola karnego, piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki Cracovii.

33
10
2
8
22
84'

Kolejny strzał Buksy i piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
4
3
3
2
83'

Zbyt mocne dośrodkowanie Dziwniela i od bramki rozpoczął Sandomierski.

4
4
2
3
3
81'

Świetna okazja przed Buską, ale będąc na wprost bramki uderzył nad poprzeczką.

1
2
1
3
79'

Mocne i niecelne uderzenie Jendriska sprzed pola karnego.

1
2
2
78'

Buksa, w polu karnym Cracovii, zamiast strzelać to podbijał piłkę w górę, a to było skazane na niepowodzenie.

4
2
76'

Groźne dośrodkowanie Starzyńskiego z rzutu wolnego, piłkę trącił Buksa, ale ostatecznie od bramki rozpoczął Sandomierski.

6
2
1
73'
71'

Diego Ferraresso po walce o piłkę z Nesporem doznał urazu. Medycy na boisku.

5
5
6
4
4
69'

Szósty korner dla Zagłębia i nie ma nawet strzału na bramkę Cracovii.

4
2
2
1
3
66'

Janoszka ładnie minął rywala na lewej flance, lecz dośrodkowanie na piąty metr zostało wybite.

4
3
2
1
2
63'

Cracovia nie atakuje, ale też nie cofa się głęboko na własną połowę.

5
3
1
60'

"Co wy robicie, Zagłębie co wy robicie" - krzyczą fani Zagłębia.

7
5
1
1
59'

Bardzo dobra okazja dla Zagłębia. Nespor zagrał do Tosika, który z kilku metrów uderzył obok słupka.

5
2
3
59'
56'

Teraz odpowiedź Pasów, jednak Szczepaniak został zablokowany.

4
3
1
1
54'

Najlepsza okazja dla Zagłębia. Mazek wpadł w pole karne, zagrał na 14 metr do Tosika, który naciskany oddał celny strzał. Sandomierski nie dał się pokonać.

4
3
1
2
4
50'

Mazek miał więcej miejsca w polu karnym Pasów, ale Malarczyk zdołał zablokować jego strzał.

4
4
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

4
5
1
45'

Minuta doliczona.

4
3
3
1
2
45'

W piłkarzach Zagłębia nie widać sportowej złości.

7
6
3
3
2
42'

Pojawiają się pierwsze gwizdy na stadionie w Lubinie.

11
6
3
2
7
39'

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Damian Dąbrowski. 2:0! Dwaj wychowankowie... Zagłębia rozmontowali defensywę Miedziowych. Podawał Dąbrowski, a płaskim strzałem z 14 metrów bramkę uzyskał Piątek.

35'

Coraz więcej niedokładności w grze Zagłębia.

11
11
6
6
5
32'

Gol! Strzelił Mateusz Szczepaniak. 1:0 dla Cracovii! Fatalny błąd Małkowskiego, który wypuścił piłkę z rąk po dośrodkowaniu i Szczepaniak głową z pięciu metrów zdobył bramkę.

33
19
11
16
15
31'

Przyzwoity strzał Mazka z 25 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka. Wciąż jednak żadna z drużyn nie oddała celnego uderzenia.

3
3
2
3
3
26'

Trzeba uczciwie przyznać, że mecz nie jest toczony w szybkim tempie.

3
3
3
4
2
24'

Złe podanie Nespora kończy kontrę Zagłębia.

2
3
1
2
4
22'

Groźne dośrodkowanie Łukasza Piątka na piąty metr, jednak Nespor nie trafił w piłkę.

5
2
1
2
1
19'

Dwie z rzędu centry Starzyńskiego - za pierwszym razem piłkę wybili obrońcy, a druga wrzutka padła łupem bramkarza.

4
2
1
3
3
16'

Potężny i mocno niecelny strzał Brzyskiego z 25 metrów.

3
4
2
1
1
13'

Zawodnicy Pasów bez problemu wybili piłkę po dośrodkowaniu Starzyńskiego z rzutu wolnego.